Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 проблем с батерията или?
Автор: boki_65   
Дата:   11-11-13 18:40

здравейте.имам следния проблем-зареждам батерията,на дисплея и в менюто на апарата(никон д200)показва всичко ок-батерията пълна на 82%,а в менюто 0 от 4 износване.така-и в следващия момент-след 5 минути разглеждане на снимки-тотално батерията алт-никакъв ток.та питането ми е-батерията ли е скапана или някъде дава на късо тялото?забравих да спомена-батерията се пълни за няма и 15мин.от 0 до фул?
 Re: проблем с батерията или?
Автор: pmartinov   
Дата:   11-11-13 18:50

Батерията е умряла...
 Re: проблем с батерията или?
Автор: boki_65   
Дата:   11-11-13 19:00

за колко време се зарежда една батерия и колко кадъра може да издържи-например 1800 Ач? наскоро купих никона с две батерии,които уж бяха над 50%годни,но и двете явно са стари.учудва ме,че от опцията за живот на батерията в апарата тая информация не се отбелязва-според инфото на апарата всичко се ок-батерията е заредена и е годна на 100%?
 Re: проблем с батерията или?
Автор: 255111   
Дата:   11-11-13 19:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: проблем с батерията или?
Автор: ivjordan   
Дата:   11-11-13 19:12

Това за оригиналната или заместител?
Щото аз имах един заместител, който показваше 100% заряд и 0 здраве, но на финала издържаше 1 (един) кадър.
Всъщност, още не съм я изхвърлил, че все забравям да я взема към магазина, където има контейнер за батерии.
 Re: проблем с батерията или?
Автор: boki_65   
Дата:   11-11-13 19:20

зарядното ми е оригинално-поръчах си току-що и батерия,но не оригинална-предполагам,че поне 50-100 заряда ще издържи?
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.