Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Alex_Stand   
Дата:   11-09-13 00:48

Хайде, сега е време да кажем - колко са грозни и колко са тъпи :)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Alex_Stand   
Дата:   11-09-13 00:51

Аааа да, и малко линкове: iphone-5s , iphone-5c


Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: photographist   
Дата:   11-09-13 01:00

ъъъ, правят ли хубави снимки [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: igg   
Дата:   11-09-13 02:54

на мен ми харесват много , да правят хубави снимки :) имат 2 вида светкавици , днеска гледах презентацията им . заслужават си

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: swiftyfan   
Дата:   11-09-13 05:29

Заслужават си? НЕма так1в лаф [smilie5][smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: georgivelev   
Дата:   11-09-13 07:05

За някой като мен, който не ползва смъртфони, подобренията са инкрементални. Моето най-голямо очакване беше, че паметите ще започват от 32GB, но те решиха още 1 година да цуцат по $100 за 16GB ъпгрейд. Моята прогноза е, че същата участ ще сполети и айпадовете по-късно тази година.

Очакванията бяха, че 5c ще е с $200 по-евтин, но не би. Оказа се скъп телефон с женски цветове - вероятно предназначен за добре угоените млади китайки.

Ми вижте сега, цените са горедолу изравнени, бях вчера в магазина и проверих. Айфонът струва 1300 лв, гнусмас галакси 4 е 1150лв. И двете са с 16GB памет. Просто си зависи на коя марка човек е фен, иначе плаща абсолютно едни и същи пари.

И нито дума за нови макбуци, аймакове, минита и пр. (Прозява се). Годината е адски скучна за продуктите на Епъл. Разводниха продуктовата гама. Общо взето се насочват бързо към периода от края на 80те, когато изгониха Стив Джобс.


Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   11-09-13 07:18

Ishit 5 times :)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: localhost   
Дата:   11-09-13 08:28

iphone 5c (child edition)


https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/q71/1234721_500987926658560_895858900_n.jpg


Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Don_Diego   
Дата:   11-09-13 09:49

Този последния, като иновативен и безаналогов продукт вероятно е към 100 долара... с двугодишен план. И 400 долара в кеш? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dfxos   
Дата:   11-09-13 11:18

http://www.youtube.com/watch?v=1sIWez9HAbA


смешно е понеже това е истината



Публикацията е редактирана (12-09-13 11:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: name1993   
Дата:   11-09-13 12:54

Новият iPhone в 30 секунди.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dimitar3   
Дата:   11-09-13 15:39

Камерата си е подобрена. 120fps видео. При ниска осветеност, снима 4 снимки много бързо и ги комбинира да получиш 1 не размазана. 2ната светкавица преценя по-добре белия баланс и са по-хубави снимките. Що се отнася до камера точно, са я подобрили определено. По-голям сензор също, ето го видеото.

http://www.youtube.com/watch?v=kK0_OVn_uxA




Публикацията е редактирана (11-09-13 15:41)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: didesignbg   
Дата:   11-09-13 16:35

Скъпият без нужните иновации, орязаният не достатъчно евтин. Акциите веднага полетяха надолу след анонса. Дали вече изтърканата PR акция ще успее да ги закрепи за още едно поколение телефони, съмянва ме.
Да говориш за подобрена камерра при положение че конкурентите предлагат камери по 40 Мп (Нокия), 20Мп (Сони) и т.н.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Тед   
Дата:   11-09-13 16:36

IShits.... иначе дамски/детски телефон.
Сложен до Самсунзите не изглежда добре. Софтуеринг...Ейпълинг...купувайте ябълки...
В гората по полята дето лови дроида...ябълката има само огризки /при един и същ оператор тествани/.
Дисплеи - дигитайзери ---рехави... I Krassy е положението, ако питате мен...[smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Marillion   
Дата:   11-09-13 17:11

Чудя се кой ги купува тия боклуци?

Голяма част от собствениците на тези телефони ги ползват само за говорене и играене на игри. Чат-пат за някоя снимка в тоалетната на някой мол. А през останалото време се хвалят, че имат такъв телефон.

Хората не се усещат как стават жертва на маркетингови трикове и заробващи мобилни планове, само и само да притежават "ябълката".

Да си ги ползват с кеф.

Разумният човек не си купува вещ заради екстрите, а за това, че му трябва и ще я ползва по предназначение.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dimitar3   
Дата:   11-09-13 17:12

@didesignbg във фотографски форум сме, много добре знаеш че мегапикселите въобще не са всичко, освен ако не принтваш огромни билбордове, а кой ще ти принтва снимка от телефон.. Има дслр-и с 12.1 които бият такива с по 24 мегапиксела, така че това за мегапикселите не беше добро основание.

@Marillion Имал ли си iPhone, защото повечето които пишат като теб са нямали, ако си имал, сори. Вземи 1 ползвай го месец, виж как за 1 месец няма да забие нито 1 път и колко гладко и бързо работи и тогава ми говори пак :)

Също така ретина дисплея на 5 дава супер реални цветове.

Не мога да не призная че с 5C се изложиха, това си е петица в по-евтин корпус 1:1 Steve Jobs никога не би го позволил.



Публикацията е редактирана (11-09-13 17:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: didesignbg   
Дата:   11-09-13 17:20

Овърсамплинга е в пълна сила, а камерата на айфона освен като резолюция губи и като светлосила, а и май стабилизация няма ... Просто нищо интересно в това предложение, очевидно сони този път не са развързали кесията. Няма я магията която носеха ай-анонсите.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dimitar3   
Дата:   11-09-13 17:24

Стабилизация има, точно тава писах прави 4 снимки и ги мерджва, това си е тяхна технология на стабилизация(мисля), във видеото е показано. Иначе е f/2.2 не знам с кои го сравняваш и тук не мога да споря, дай някакъв линк ако можеш.

Иначе има телефони с много по-добри камера от iPhone-a да, няма спор. Но по другите показатели издишат сериозно.



Публикацията е редактирана (11-09-13 17:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: don_kolev   
Дата:   11-09-13 17:25

Що се бълва тая омраза не мога да разбера. Ползвам Нокиа но ябълката ме кефи и не заради маркетьорски трикове.

Щем или не айфоня се продава. Пък вие си хейтвате. Бай дъ уей виждал съм всякакви хора с айфон, а не само тъпи кифли.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dimitar3   
Дата:   11-09-13 17:34

Ами все пак най-важното е да ти върши работата за която си го взел. На първо време за такъв телефон ти трябва мобилен нет, иначе се губи смисъла. На мен ми трябва за да може да връщам мейли веднага, част от работата ми е, също много браузване, приложения като whatsapp и viber с които почти не говоря, як мултитаскинг, игри 1 път в годината.

Това може и друг телефон да го свърши, не отричам, ама на мен ми трябва да го върши без да се "замисля" ако искате вярвайте ама нито 4S-ката нито 5 ми е забивал за повече от 2 години ползване общо 2та. А на приятели с Samsung редовно идва майка ти да е*а и вадене на батерията :D Което при iPhone-а и да искаш не може, може де ама трудно.

Всеки има право на избор, това е пазарната икономика, S4 и 5 и 5S(смисъл 5S ще е цената на 5 сега, така е политиката на компанията винаги са като на предишния) ще са с изравнени цени почти, та всеки си преценява и си взима каквото си иска. Като става дума за снимки, имаме си апарати които никой телефон не може да настигне ;)



Публикацията е редактирана (11-09-13 17:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: chukov   
Дата:   11-09-13 17:36

Тъпа суета тъпа

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: didesignbg   
Дата:   11-09-13 17:38

Това не е стабилизация, а алабализъм, произведение на сони. Сензорът на епъл вероятно е 1/3", провери какво предлагат сони и нокия като големина. От фотографска гледна точка слабичко определено.
Като телефон ще си покаже, но и там няма с какво да грабне.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: Swiftyfan   
Дата:   11-09-13 17:51

@Dimitar3

Вие очевидно не сте ползвал последните модели Nokia Lumia, та ми говорите как ретина дисплей вади реални цветове и как Shitphone не забивал.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: dimitar3   
Дата:   11-09-13 18:00

Така е не съм ползвал. Но за забиването няма да се разберем :D Ползвал съм много и го твърдя, поне при мен не е.

Nokia Lumia не съм ползвал чисто и просто защото операционната система която ползват не ме влече.

Отговори на това съобщение
 Re: Честито Iphone 5s / 5c
Автор: ivoet   
Дата:   11-09-13 18:04

Може и да греша, но в тази тема май назрява поредният конфликт на тема apple [smilie25]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »