Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Не ви ли омръзна
Автор: тьма   
Дата:   02-09-13 15:37

да снимате мацки по един и същ начин - с разни бокета зад гърба, гледащи без капка чувство в очите, орязани до кръста.

уф, раздвижете ги, завъртете ги, накарайте ги да направят нещо, хванете ги в момент, когато не очакват

сега ще ми се нахвърлите, зная, но от много време тези портрети ме дразнят, а повечето от вас имат чудесни модели, само повече въображение, драги съфорумци

Няма да показвам примери, за да не обидя някого, но като отворите категорията - веднага ще ги намерите.


Извинявайте за темата, понякога не издържам и написвам първото, което ми хрумне, а след това не мога да редактирам този първи пост[smilie8] [smilie8] [smilie8]

 Re: Не ви ли омръзна
Автор: LorDDemoniC   
Дата:   02-09-13 15:45

А си мислех, че само аз съм в портрет-форум.нет ...
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: тьма   
Дата:   02-09-13 15:58

Нещо не зацепих[smilie3]

 Re: Не ви ли омръзна
Автор: тьма   
Дата:   02-09-13 16:03

имам предвид този тип портрети



http://club.foto.ru/gallery/images/preview/2013/08/31/2198189.jpg



 Re: Не ви ли омръзна
Автор: kvakioh   
Дата:   02-09-13 16:05

Портрети, котки, фарът в Ахтопол, завоя в Кърджали и 3-4 моделки с еднакви имена. Това се среща най-вече тук от поне половин година. Наред с още хиляди други добри снимки. И пак помежду всичко са портрети, котки, фарът в Ахтопол, завоя в Кърджали и 3-4 моделки с еднакви имена. На мен ми харесват само добре изпипани снимки/кадри, на което хора не присъстват.
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: qavkata   
Дата:   02-09-13 16:06

ами давай качи да видим твойто въображение.
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: thumper   
Дата:   02-09-13 16:09

Ако всички правеха хубави снимки, как щеше да различаващ хубавите снимки?
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: тьма   
Дата:   02-09-13 16:17

да, ама те повечето правят такива и докато стигна до хубава, трябва да преровя всичко, което е пуснато за деня[smile]

 Re: Не ви ли омръзна
Автор: Rand   
Дата:   02-09-13 16:17

Леле, не съм снимал фара в Ахтопол, трябва да се поправя [smilie8]
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: bluebird81   
Дата:   02-09-13 16:24

На мен не ми е омръзнало [shtrak]
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: iasen2   
Дата:   02-09-13 16:24

На колегата по едно време му писна да снима моделки , почна да снима песъчинки по морето , видя че няма лайкове из фейсбука и пак си продължи да снима моделки .

Тъма , очакваме да ни покажеш пътя към нови творчески висини .... или поне да ни загатнеш за него ....... като ти гледам коментарите има ли нещо което да ти хареса изобщо ..........



Публикацията е редактирана (02-09-13 16:27)
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: Murnau   
Дата:   02-09-13 16:36

iskam висини искам творчество искаммммм
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: тьма   
Дата:   02-09-13 16:44

оо, ясене2, пиша много положителни коментари, но на теб просто ти правят впечатление негативните, нормално, българинът е такъв тип - вижда само лошото[smile]


ами искам, що да не искам, при условие, че имат глина, нека добре да я омесят и обработят[smilie3]

 Re: Не ви ли омръзна
Автор: realnoncho   
Дата:   02-09-13 16:47

Еми да, понякога изглежда скучно, но не мисля че е възможно да правиш страхотни говорещи портрети всеки път, това много зависи и от човека който снимаш. Всъщност повечето портрети на стари баби са по-скучни от тези с мацките, ама нали минават за голям арт...
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: alsash   
Дата:   02-09-13 16:50

....това като тема "да снимате мацки по един и същ начин"е резултат от възрастови аномалии и хормонални смущения....повечето след време се оправят, но има и тежки случаи....даааа....
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: cameraman   
Дата:   02-09-13 17:02

Пак стигнахме до клишетата.[cool]
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: gggf1   
Дата:   02-09-13 17:07

рано или късно всичко омръзва [smilie3]
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: sirkhann   
Дата:   02-09-13 17:12

Катеричка рунтавелка се качила на табелка и написала с боя Не ви ли омръзн

Няма да пиша какво мисля, щото администраторите във форума страдат от прекалено голямо его и ще ми изтрият профила. Затова ще им кажа, че са велики, да продължават в същия дух и постоянното пускане на подобни теми е поради отклонения в потребителите.
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: тьма   
Дата:   02-09-13 17:35

така си е, ние потребителите с отклонения все такива теми пускаме

тъкмо мислех да пиша на жоро дали мога да пусна тема с недооценени снимки от Избрано, бях пускала веднъж, но ми я затриха[smilie8]

 Re: Не ви ли омръзна
Автор: alsash   
Дата:   02-09-13 17:36

...всеки младеж, пипнал камера и овладял я частично, започва да снима млади госпожици, абсолютно подсъзнателно и се опиянява от това, а и съвременните камери му помагат да се получи някаква фотография....и в резултат - неизброими млади хора дето си пишат на визитките...ФОТОГРАФ


...уважения към кадърните [smilie24]
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: kvakioh   
Дата:   02-09-13 17:45

Според мен хора се снимат най-лесно и си има най-лесен избор за обективи и всичко останало. Като цяло е скука...дори голите не са интересни.
Има си хора, които снимат доста добре други хора, но са малко.
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: gggf1   
Дата:   02-09-13 17:51

alsash странна логика
явно проблема е в (младежта)
как я мразя думата (младеж)
и хората който не могат да излязат от малката кутийка в която живеят [smile]
не се заяждам нищо лично и да трябва да има уважение към кадърите
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: asahi   
Дата:   02-09-13 17:52

Всеки малък гущер иска да стане крокодил, но не всеки малък гущер знае да плува. (Т.Колев)
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: serjy   
Дата:   02-09-13 18:11

абе фотография... важното е точки да падат, всичко друго е без значение.
 Re: Не ви ли омръзна
Автор: тьма   
Дата:   02-09-13 18:42

Кому как - а точкогонците най ги любим[smilie23]

 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.