Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ТРОЛ ?
Автор: crowz   
Дата:   02-07-13 15:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: qpalzm   
Дата:   02-07-13 15:17

Хора има всякакви.Не се учудвай.Мен един от най-големите тролове ме блокира без основание[smilie18]
 Re: ТРОЛ ?
Автор: pepi34   
Дата:   02-07-13 15:17

Какви теми ги вълнуват потребителите на ФФ. Мислех, че фотографията е основното в сайта, не оценките и коментарите под снимките :)
 Re: ТРОЛ ?
Автор: Kolev68   
Дата:   02-07-13 15:19

Аз пък нямам такъв проблем, просто не качвам снимки във форума .
 Re: ТРОЛ ?
Автор: kvakioh   
Дата:   02-07-13 15:22

По-добре единички за снимки, отколкото празни бликания из темите, не където трябва. За щяло и нещяло. И като им се отговори подобаващо- "Защо се отнасяте така?" Или пък някой си там на 50г., който му казват, че е неправилно да се вмъква където си иска, повече от 10 човека, той пак.
За снимките, според мен това е правилното място за БГ пространството. Даже мисля, че ще е по-добре да не пиша повече, ами само да пускам снимки. Нека да са единички.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: catandgoddess   
Дата:   02-07-13 15:34

А какво отношение имат точките към удоволствието да снимаш и да споделиш сниманото?

Ако харесваш това, което си снимал/а и показал/а, то по високата оценка би трябвало да е равна като стойност, ако не и по-лоша от ниската, защото ниски оценки на неща, които истински харесваш някак автоматично добавят не-масовост, оригиналност на вкуса и... някак артистично е, глади егото[smilie24]

 Re: ТРОЛ ?
Автор: imitev   
Дата:   02-07-13 15:34


Тва е бонус от администраторите на сайта [smilie7]
 Re: ТРОЛ ?
Автор: pefoto01   
Дата:   02-07-13 15:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: uri64   
Дата:   02-07-13 15:34

Хъм, принципно не разбирам - ако някой дава злато или сребро няма нужда да се обосновава, ако кликне обаче на бронз - задължително защитна пледоария?
 Re: ТРОЛ ?
Автор: vladod   
Дата:   02-07-13 15:52

Нормално е да получиш 1 точка... Повече - ако е шедьовър !!! [shtrak]
 Re: ТРОЛ ?
Автор: McNicko   
Дата:   02-07-13 15:56

Че кво толкова станало? Да ти имам проблема...
 Re: ТРОЛ ?
Автор: crowz   
Дата:   02-07-13 15:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: pefoto01   
Дата:   02-07-13 16:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: ИВЕВЕ   
Дата:   02-07-13 16:04

Искаш обоснование за 1точка, а нямаш проблеми с тези, които са ти дали повече пак без да пишат.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: crowz   
Дата:   02-07-13 16:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: pefoto01   
Дата:   02-07-13 16:10

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: ИВЕВЕ   
Дата:   02-07-13 16:12

Нямам желание.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: pefoto01   
Дата:   02-07-13 16:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: crowz   
Дата:   02-07-13 16:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: crowz   
Дата:   02-07-13 16:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: JoeSatriani   
Дата:   02-07-13 16:31

И при мен е така с единичките... ма ми дреме. Даже бях тръгнал да се притеснявам :-) После ми мина..

 Re: ТРОЛ ?
Автор: nevermess   
Дата:   02-07-13 16:34

crowz заради отношението, което демонстрираш затова най-вероятно не получаваш и коментари с критики. Забелязъл съм, че доста хора след като получат критичен коментар особено такъв с който не са съгласни почват да еднииии "...виж си снимките в профила преди да коментираш моите.....", " ... като не разбираш, защо коментираш...".
Повечето хора, включително и Аз, като гледаме снимки сутрин ск кафето си слагаме оценките и не коментираме ,особено критично, пестейки излишни усилия и последващи конфликти със засегнатият автор.

Само като видя този твой коментар:

"Като нямаш желание не пиши в темата ми,защото така или иначе никой не го интересува кирливото ти мнение. "

Ме отказваш от всякакъв коментар под твоя снимка......, което няма да ми попречи да гласувам с 1 ако снимката ти не ми харесва [smilie5]
 Re: ТРОЛ ?
Автор: crowz   
Дата:   02-07-13 16:44

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ТРОЛ ?
Автор: mutriu   
Дата:   02-07-13 18:07

" което няма да ми попречи да гласувам с 1 ако снимката ти не ми харесва [smilie5] "
Аз пък не съм на това мнение. Защо да гласувам с 1, ако не ми харесва снимката? Напротив- давам една точка, ако нещо ми е харесало, но има и нещо, което ме спира да дам 4 т. Същото е и с 2т, ама там повече неща са ми харесали или има по-малко кусури. Недейте да гледате на 1т като на нещо непременно и само лошо! Аз, като си видя снимките с 1 или 2 т. повече се замислям за това, което трябва да подобря. Със здраве!
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.