Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 USB Driver за Sigma SD9
Автор: daniil-k   
Дата:   24-06-13 00:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: USB Driver за Sigma SD9
Автор: asahi   
Дата:   24-06-13 00:13

Човек, дори и добре да живее, си купува картрийдър.
 Re: USB Driver за Sigma SD9
Автор: daniil-k   
Дата:   24-06-13 00:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: USB Driver за Sigma SD9
Автор: asahi   
Дата:   24-06-13 01:40

Не, не мисля че си си купил. Нищо в твоя постинг не показва, че имаш картрийдър.
Ползвай си го и не мисли, че мини USB буксата на фотоапарата ти е по-здрава от слота за картата.
 Re: USB Driver за Sigma SD9
Автор: daniil-k   
Дата:   24-06-13 12:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: USB Driver за Sigma SD9
Автор: sd   
Дата:   24-06-13 15:01

Ползвай си четеца и не се занимавай с глупости!
 Re: USB Driver за Sigma SD9
Автор: juslen   
Дата:   24-06-13 19:08

И аз да дам един глас за кард рийдъра-не за друго, a поради факта, че SD9 подържа USB 1.1 и времето за прехвърляне на снимките от CF картата на компютъра е страшно бавно, ако имаш 1-2GB RAW(X3F) файлове ще ти ги прехвърля половин-един час не на майтап [beer]
 Re: USB Driver за Sigma SD9
Автор: daniil-k   
Дата:   24-06-13 20:15

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: USB Driver за Sigma SD9
Автор: alphatier   
Дата:   24-06-13 20:58

Никога не е по-добре да ги метнеш през USB-то,ама както и да е,явно си си решил да си удряш главата в стената.
 Re: USB Driver за Sigma SD9
Автор: juslen   
Дата:   24-06-13 21:20

Търси в google, има на няколко места разгледан този проблем и има някакви решения.
 Re: USB Driver за Sigma SD9
Автор: Nedelcho1   
Дата:   24-06-13 23:37

Три години съм снимал със Sigma SD14. Вадил и слагал съм CF картата стотици пъти и нито веднъж не съм имал проблем. Изкривените пинове не идват от вадене и слагане, а примерно от прашинки и частици които са влезли в отворите на картата и при слагането й, могат да изкривят някой пин. Иначе съм виждал не един фотоапарат с разхлопана USB букса и даващ грешки при вързването към компютъра :). Както ти писаха, не се занимавай с глупости и ползвай четец.
 Re: USB Driver за Sigma SD9
Автор: daniil-k   
Дата:   25-06-13 00:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: USB Driver за Sigma SD9
Автор: daniil-k   
Дата:   25-06-13 11:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.