Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: КОГА ще има РЕЙТИНГ в базара - : Montekristo първа номинация
Автор: s_dyakov   
Дата:   02-03-13 22:37

Не се коси - има ги всякакви образи в базара - не се занимавай с този - вземи си светкавицата от някой друг.

Аз откакто е новя дизайн ми се е случвало примерно харесам си обектив и пиша на подавача. Той казва добре пращам го - гледам в сайта на Еконт има пратка за мене, след 2 дeна нищо. Гледам пак в Еконт пратка с такава товарителница вече няма.
Пиша на продаваща - бе имало проблем с обектива и затова се отказал да го продава. След 2 дена пак същия обектив листнат с нова цена.
Ми кажи не ме устройва цената която съм искал хора сме ще се разберем - ма не.

Имах и друг подобен случай свърза се с мене продавача и каза не мога да го продам за толкова пари и се разбрахме.

То не че стария формат на базара беше цвете там и да пишеш по темата и да си първи пак не си ти дето печелиш.

Всичко зависи от продавача. Та за това е важно да има рейтинг. Съгласен съм че това не е ибей и нищо не задължава продавача но все пак рейтинг е добре да има.



Публикацията е редактирана (02-03-13 23:13)
 Re: КОГА ще има РЕЙТИНГ в базара - : Montekristo първа номинация
Автор: vikitovikito   
Дата:   02-03-13 22:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: КОГА ще има РЕЙТИНГ в базара - : Montekristo първа номинация
Автор: georgivelev   
Дата:   02-03-13 23:44

Миронски, от какво си толкова фрустриран? И на мен преди около 3-4 месеца ми се случи един "продавач" да ми направи номер, уговорихме си среща, тествах обектива и исках да го купя, но... се оказа, че обектива вече бил запазен за друг, а момчето просто искало да си тества обектива на моя фотоапарат. Възможно е да е искал да ме изнуди за по-висока цена. Какво да направя, да отварям тема във фотофорума, в която да кажа "ама той е много лош, прееба ме, разпиляни надежди, разби ми сърцето, вай, как ще живея отсега нататък". В случая дигнах гири, благодарих му за шанса да поснимам с неговия обектив, и газ към къщи.

В последна сметка, почаках малко, в базара се появи нова обява, и си го купих. Както виждаш, нито споменавам името на продавача, нито нещо съм гневен. Подобни неща просто се случват. Ако отделям толкова време и внимание на всяка такава малка неудача като твоята, отдавна да съм попаднал в психиятрията.

 Re: КОГА ще има РЕЙТИНГ в базара - : Montekristo първа номинация
Автор: cvetomir   
Дата:   02-03-13 23:53

Миронски, прав си за този продавач. Преди теб и аз се занимавах с него. Продава тази светкавица от 2-3 месеца, ако не и повече. И не съм сигурен, че изобщо иска да я продава. Почна от 750 лева, после малко я намали и после пак я вдигна. Виждам, че си точен и коректен и ти желая да попадаш на тикава като теб като пазаруваш от базара. Успех.
 Re: КОГА ще има РЕЙТИНГ в базара - : Montekristo първа номинация
Автор: zbonev   
Дата:   03-03-13 16:53

Въпросният продавач вероятно има някаква основателна причина, за така създалата се ситуация. Купувал съм от него и не съм имал никакъв проблем, всичко е било ок и според описанието; обявите му са доста лаконични, но ми е пращал при поискване най-подробни снимки на нещата. В крайна сметка никой не Ви кара насила да купувате точно от него. Мисля, че има други наистина проблемни продавачи в базара и липсата на коментар под обявите, създава предпоставки за подвеждане и спекулации.
 Re: КОГА ще има РЕЙТИНГ в базара - : Montekristo първа номинация
Автор: lion4e   
Дата:   03-03-13 19:01

Хора без работа, правещи от мухата слон, ето ви виден пример защо в базара не е възможно да има обективен и безпристрастен рейтинг! Всеки ще почне да слага оценка за цяло и нещяло на всеки, и админската поща тогава ще е засипана от хиляди писма за преразглеждане и т.н. на дадена оценка по ред причини!

В базара може да има обективна рейтинг система ако ФФ е посредник в сделката чрез собствена разплащателна система подобна на paypal, която да гарантира коректността на взаимоотношенията м/у 2 те страни, това ще наложи нежелани такси, забавяне на парите и т.н., много технически проблеми на сайта,свързани със значителни финансови инвестиции. Тези системи са мислени и се прилагат в географски ширини различни от нашите, ние сме стадо ОВЦЕ което го доказва ясно тази тема, най вече лозунга във втората част на заглавието[cool]

Към колегата: j_mironski,
моите уважения но вече смятам, че си чист Мазохистhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/1087.gif




Публикацията е редактирана (03-03-13 19:08)
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена