Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Печат на снимки
Автор: nemchev   
Дата:   01-03-13 14:19

И какво се получава като сравниш? Аз честичко се сблъсквам с подобни опити от човек дето има е хубав минилаб и хубав Епсън, и ако трябва да съм честен, мога да кажа, че на хубава хартия минилаб-а е с идея по-добър от Епсън-а. Това според мен де. Според теб не знам как е. Иначе спор няма, че новите мастилки на Епсон са много, много добри.

Отговори на това съобщение
 Re: Печат на снимки
Автор: bard   
Дата:   01-03-13 14:51

Малко скъпичко няма ли да дойде на оригинални епсънски хартии и мастила, а и не съм убеден, че ще е по-качествено от цифров минилаб...щото в темата за друго ставаше въпрос?
Както и да е, сори за спама.
Ще го пробвам на цифров минилаб и л800.


Отговори на това съобщение
 Re: Печат на снимки
Автор: iva_drag   
Дата:   01-03-13 16:20

бОзо,
А - ето - сам си каза - "не съм попадал" и "няма" са две съвсем различни неща, недей така, че или ще обидим тези, които наитина ряботят качествено или ще заблудим клиента :)
Добре, че не се хвана на бас[smilie18]
И - малко бъркаш понятията - всяка хартия има марка (Кодак, Фуджи, Коника), модел (Ендура, Кристал Архив) и повърхност (гланц, лустер, мат).
Не виждам кой ще ти предлага пет вида гланцови хартии, и петте са все гланцови. По интересното е да ти предложат различни марки и модели хартия, макар и рядко - се намират...

И по темата - домашен мастиленоструен принтер не е най-евтиния вариянт за изваждане на снимки, най-евтиния вариянт е кварталното фото или онлайн копиране в някоя верига.


Отговори на това съобщение
 Re: Печат на снимки
Автор: BOZO   
Дата:   01-03-13 20:24

Има ли минилаб да копира 2880 х 1440 dpi?

Отговори на това съобщение
 Re: Печат на снимки
Автор: asahi   
Дата:   01-03-13 22:52

Ти пък да не би да ги различаваш тези точки с просто око?

Иначе има дигитални преси, които печатат с 2400х2400dpi и 4800х600dpi. При това истински, не интерполирани.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »