Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 
 Моят принос към форумната статистика
Автор: pacolon   
Дата:   17-02-13 03:29

Много се впечатлих от една снимка публикувана тук. Чудна снимка, много добре оценена, а сякаш с малко коментари. Авторът - познат, признат - чудесен! Прегледах му последната страница с публикувани снимки - същото. Фен съм на тоз чиляк, както, убеден съм и всички вие, без изключения, и ми докривя за тая работа. Ама може и да бъркам?...
Калкулаторът обаче не лъже, та го взех и сметнах средната стойност на Точките на единица коментар(ТЕК). Реших да сметна ТЕК на този любим наш автор и да го сравня с ТЕК на друг - някой също много популярен, но не колкото първия, поради простата причина, че той няма стигане :). За база данни използвах последните страници от публикувани снимки на авторите, които са публикувани през последните шест месеца при първия, и съответно четири месеца при втория автор.
Ето и резултатите:

Автор - еталон:
Брой точки-12106
Брой коментари-1580
ТЕК-7.662025

Втори автор:
Брой точки-9508
Брой коментари-2008
ТЕК-4.73

При средна стойност на гласовете във форума 3,98 точки ;), то авторът - еталон е коментиран от приблизително всеки втори гласувал, а втория автор го коментира всеки гласувал и останалите 0,73 оставяме за отговори на твореца на всеки шест получени коментара.

За мен разликата е фрапираща и необяснима. Да я наречем Парадокс на точките на единица коментар (ПТЕК). Статистическата извадка е малка за сериозни изводи. Ако на някой темата му е интересна може да сподели своя ТЕК, да изкаже мнение на какво се дължи евентуалния парадокс, да предложи други показатели и методи за изчисление.

Може да се споделят ТЕКове и на други автори, но само като числа, без никове. Нека да се придържаме към добрия тон и да изчислим колко тежат въпросителните, удивителните и плюсчетата, а и дали се дават заслужено! [cool]

 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: batsali   
Дата:   17-02-13 04:20

Освен ако не се сметнат и сравнят подобни коефициенти за по-голямата част от форума, не мисля, че може да се говори за тенденциозност. Все пак всеки има свой стил на снимане и свой вкус що се отнася до чужди творби. Нечии снимки все пак може да въздействат сходно на доста хора и да ги подтикват към хвалебствия в коментарите до такава степен, че да забравят да гласуват или обратното. При всички положения на мене лично би ми било много интересно да се води по-подробна статистика на различни параметри, стига това да не опорочава духа на форума и да не се стигне до състезания кой е по-по-най и кой е царя на светлината. [smile]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: my.point.of.view   
Дата:   17-02-13 10:05

Нов показател предлагам

Точки / брой коментари на автора към чужди снимки

Тогава интересни резултати ще се получат [smilie8]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: gabsi   
Дата:   17-02-13 10:20

Браво, явно имаш много време да се занимаваш с подобни ***
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: pachok   
Дата:   17-02-13 11:32

За последната ми страничка снимки пуснати за гласуване:
Брой точки-4735
Брой коментари-580
ТЕК-8.16
Аз не можах да разбера какво те притеснява в посочения пример. По моята логика е по-добре ТЕК да е голямо число. Пропускаш един малко нелицеприятен момент, който обаче не е за подценяване. Някои от хората оставят коментар, за да види авторът кой е гласувал за тях и евентуално да им върне жеста. Това означава по-голям брой коментари и по-малък ТЕК.
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   17-02-13 11:53

Явно си нямам и аз какво да правя [smilie5]
брой точки- 4134
коментари- 461
ТЕК- 8,96

При мен обаче и няма интерес да пишат,защото не съм Б [cool] [cool] [cool]

В интерес на истината аз много рядко оставям коментари, ако ми харесва гласувам и отминавам, ако не - само отминавам. Рядко ми се случва да искам непременно да кажа нещо [smile]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: тьма   
Дата:   17-02-13 12:00

малък брой коментари - повече Б-приятели в скайпа/или въобще/, които не винаги ти харесват снимката, но няма как - трябва да гласуват горките


как само звучи - Б-приятели - гадничко, ако така ги разделяме и в живота

 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: hotsnail   
Дата:   17-02-13 12:17

@тъма форума е проекция на обществото. Всичко е същото. След 10-15 години ще намираме за съвсем нормално, да сме лцемерни и подли, както са американците. То няма начин ако приемаме всичко от тях със затворени очи и неприятните неща също ще дойдат. При нас дори е по-зле защото сме много засилени индивиуалисти с почти тотална липса на усещане за общество, националност или такива ми ти разни глупости.
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: my.point.of.view   
Дата:   17-02-13 12:38

да се надяваме, че докато го изградим капитализЪма, ще съм се гътнал от старост... да не му се радвам на плодовете : )

...

за форума е ясно - "млади" автори ходят и гласуват като ненормални под снимки, пишат коментари, само и само да трупнат някоя точка и да станат и те трупове на свой ред (трупове от трупане на точки).
гласуват за снимки, които не харесват, правени от автори, които не харесват... ама за да се превърнат във "фактор" във форума - тази жертва е неминуема.
и така вероятно тези същите хора правят с всичко в живота.
това е до време.
до кое време?
до момента на финалния банкрут на тези личности.
...
аз качвам малко снимки, никого не карам да гласува за моите снимки (не ходя да правя "комплименти" на разни "утвърдени" автори), нямам точки, няма да стана Б, няма нужда да ми се мазни никой - просто идеално.

на "факторите" във форума бих казал, че те обезценяват своя труд. ако искат да продължават, това е техен избор. но инфлацията, която вкарват в творчеството си, не е нещо, на което трябва да се радват.
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: n1x0n   
Дата:   17-02-13 12:47

Статистическата извадка е малка за сериозни изводи.

Тя цялата методология за нищо не става - ти за извадката си се загрижил... [smilie3]

Имаш толкова странични фактори да изолираш, преди да получиш каквато и да е достоверна стойност за този "ТЕК", че направо не ми се мисли.
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: serjy   
Дата:   17-02-13 12:49

[smilie24] към горното ми се ще да добавя, че най-много губи фотографията, НО на тези с точките им е през ***, важно е те да имат точки. кого лъжат... себе си.
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: gabsi   
Дата:   17-02-13 13:02

Логиката е сбъркана.
Авторът с по-малко коментари има по-реално оценяване. Авторът с повече коменатри има по-приятелско оценяване, защото много от коментарите са само с цел гласувалият да се обозначи, че е гласувал, за да му върнат вота, тъй като по принцип не се вижда кой ти е гласувал.
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: my.point.of.view   
Дата:   17-02-13 13:15

Сержи, не се тревожи.
Вярно, страда фотографията, обаче реално фотографията, създавана от тези фактори в този форум, поради липсата на каквато и да е стойност, при намаляване на силата на приятелския кръг, преминава моменталически в забвение. И с това - и доскорошните фактори.
Създава се един балон, който един ден се пука.
Остават само спомените по нещо, което не се е състояло.
...
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: HP   
Дата:   17-02-13 13:15

Системата за оценяване е коментирана откакто съм в този форум. Най-правилното мнение в тази тема е :

Автор: hotsnail
Дата: 17-02-13 12:17

@тъма форума е проекция на обществото. Всичко е същото. След 10-15 години ще намираме за съвсем нормално, да сме лцемерни и подли, както са американците. То няма начин ако приемаме всичко от тях със затворени очи и неприятните неща също ще дойдат. При нас дори е по-зле защото сме много засилени индивиуалисти с почти тотална липса на усещане за общество, националност или такива ми ти разни глупости.



Абсолютната истина, харесва се или не. И аз си мисля, че наличието на Б гласове не е правилно, казвал съм го много пъти /не като препоръка, а като лично мнение/. Лично за себе си по никакъв начин не искам да съм автор с правото на Б глас. Задължаващо обективно да оцениш дадена снимка и задължаващия субективен момент с приятелствата. Там е трудната част, не казвам, че се гласува за върли простотии, но се гласува за снимки, за които иначе даже няма да си направиш труда да я отвориш.
Идеята е хубава да, да очакваш, че автор, който се е доказал е дал мнение за твоя снимка, но е неприложима в толкова голям форум, в който егото понякога /ако не и в повечето случаи/ е на неразумно високи нива.
Системата за гласуване е компрометирана и в това няма никакъв спор. Но така е в почти всички /да не казвам всички/ фотографски насочени сайтове.
Лошото е, че този начин на гласуване дава напразни надежди и създава лъжливото впечатление на можене и фалшива гениалност, което пречи много повече, отколкото си мислим.

 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: mimnin   
Дата:   17-02-13 13:24

Аз съм само гледач, не снимач, но съм отдавна във форума и си спомням каква трагедия беше, когато нямаше Б и колко по-зле бяха рейтингите и какви буламачи излизаха на първа страница. Б гласуванто сигурно не е перфектно, но пък наистина е създало една прекрасна колекция от хубави снимки, човек може да разгледа с удоволствите по месеци назад.
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: hotsnail   
Дата:   17-02-13 13:31

@HP аз се радвам на коментари на автори чийто снимки харесвам и то не на "+++", "Браво!", "злато" и тем подобни а на критиките. Кропни тук, клъцни там, мека изглежда снимката, много голям пръстен сте сложили е тия неща са полезни. Другото е излишна суета.
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: my.point.of.view   
Дата:   17-02-13 13:48

А може и друг показател да се проследи.

Средна скорост на коментиране (хихи).

Примерно последните 20 коментара за какво време са оставени. По едно време забелязах, че има форумци, които, с цел вдигане на скоростта на коментиране, оставят празни коментари.
И при проследяване, забелязах, че коментират със скорост 3 коментара в минута.
Нямам си и аз работа, но просто се зачудих кому е нужно хем да остави следа, че е гласувал, а нищо да не каже? Може би няма какво?

Тъжно едно такова. Нищо няма да остане от нас.
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: karan4o   
Дата:   17-02-13 13:57

serjy
към горното ми се ще да добавя, че най-много губи фотографията, НО на тези с точките им е през ***, важно е те да имат точки. кого лъжат... себе си.


Та даже, понякога, като споделиш отрицателното си мнение под снимката на "тези с точките" те блокират, за да не говориш много много
[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: name1993   
Дата:   17-02-13 14:09

На мен ми стига да мога да пускам снимки в други галерии освен представяне, домашни любимци и останалите две-три. За съжаление ти трябват точки за това си нещо (и портфолио става, но дали го гледат въобще скоро ще разбера).
Иначе както винаги my.point.of.view е напълно прав.
Идеята да коментираш всяка гласувана от теб снимка или пък да гласуваш и коментираш такива, които не ти харесват е като излязла от някоя кратуна (с извинение). Или оставяш злато или пропускаш - лесно, точно и бързо. Повече от половината коментари са направени като от тийнейджъри (тип ++; страхотно; ура; пфу) - смисъл или този, който описа MPoV или просто ментални проблеми.
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: мара   
Дата:   17-02-13 14:22

ааа, по много коментари има и когат стане скандал [smilie18]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: serjy   
Дата:   17-02-13 14:52

абе истината е, че количеството разказва играта на качеството [smilie18]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: мара   
Дата:   17-02-13 15:23

мани ти тая работа, чети маркс!
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: vga   
Дата:   17-02-13 15:47

Тая тема без снимката, за която се говори, не ми е интересна! Статистиката, само по себе си, е вероятно най-безполезната дейсност, с която човек може да занимава ума и ежедневието си :)
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: мара   
Дата:   17-02-13 15:54

кат качи снимката - тутакси ще му затрият темата, капиш?
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: pacolon   
Дата:   17-02-13 18:26

Толкова много коментари, че и без грам конфронтация... Брях!

n1x0n - Единственото, което ми е ясно за момент, е, че тези ТЕКове са гола вОда, но пък ми хрумна днес нещо, което може да е полезно и лесно изпълнимо.
Някаква класация по ТЕК (ако може да се оптимизира и гарантира някаква точност) и също такава по среден брой думи в коментар.
Иска ти се да видиш снимка, под която може и да има нещо смислено написано - кликаш на тези с повече думи и си там. Така ще се стимулира и градивната критика. Ясно е, че секцията "Полезни коментари" не успява да си изпълнява добре функцията, може бутон "Снимки с дълги коментари" :))) да я допълни добре.

Май почвам да се отказвам от идеята си за ТЕК, защото е предпоставка за ненужни конфликти, но сякаш бутонът СДК може да бъде само полезен? Осъзнавам, че съм написал милион безсмислици, но се надявам да си разбрал идеята и да коментираш.

И всички останали, естествено, но се обърнах към n1x0n, понеже мнението му звучеше най-компетентно.

Извинявам се, че пиша тези глупости, но ми е много забавно... :)))

Супер сте!
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: MarinY   
Дата:   17-02-13 18:52

9.27 - да се обидя ли на форумци?! [smilie3]

Диди, Б-точките нямат връзка. Трима-четирима са, които пишат под всяка снимка. Явно не за Б-та. Чудесно, имат време и едър филтър на възприемане!

Хотснейл, много си точен по всички исказвания, с изключение на Некса и американците. Явно нещо те тормози в тези теми. [beer]
"... лицемерни и подли ..." - Вчера се преместих в нова къща - и трите ми съседски семейства, млади и на средна възраст, дойдоха да се запознаем, представиха си децата, донесоха ми кой кекс, кой бутилка и ме поздравиха с избора. Харесвам това "лицемерство". По-добре е от намръщения съсед, търсещ с какво да ме постави на мястото ми, като новопристигнал, къде да е в татковината ми.

П.П. Това май не беше по темата ... [smile]
П.П.П. Мара е права. Много мнения има само в два случая - скандал или първа страница. [beer]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: hotsnail   
Дата:   17-02-13 19:34

@MarinY не знам то не е правилно да се генерализира.

Ама по различни са американците от Немците да речем. Американците много лесно скъсяват разстоянието както казваш. Обаче до някъде, винаги могат да се обърнат и да ти забият ножа в гърба ако има причина. Това им е още от училище и първите 7 години . Живял съм в САЩ доста. Децата още от 1-ви 2-ри клас гледат кой е най-популярен, известен в у-ще. Това води до малко интриги особено като ги хване пубертета, някаква фалшива конкуренция и там се изгражда това. Най-забавно е да видиш американки дето се мразят до дъното на душите си - държат се една с друга все едно са първи приятелки докато мислят как да си извадят очите.

С Немци съм имал взимане даване и са много различни. Мнителни са в началото. Сигурно ни мислят за по низши създания в прекия смисъл на думата. В началото не ти вярват грам и се усеща една студена неприязън...обаче като поработите заедно, като решиш един два проблема и те приемат като близък човек. А след като станете приятели, не те изоставят. Никога няма да търсят начин да изсипят лайната при тебе ако нещата станат трудни. Дори фирми да фалират, скандали разни да стават, пак се сещат за тебе с добро. А с американци съм приключил 10-тки проекти, какви ли не мъки сме минавали...нищо не остава след това...3 месеца след като сте били първи дружки ако има повод, ще ти подложат динената кора с кеф (пресен пример имам). Дори с индийци пак има някаква емоционална връзка, макар да се усеща, че е повърхностна.

Това ми е личния опит. [beer]

ПП и туй не е по темата ми право на отговор ....излишен шум [beer]


ППП MarinY честита нова къща [beer]



Публикацията е редактирана (17-02-13 19:41)
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: Zeno   
Дата:   17-02-13 22:08

"Автор: hotsnail
Дата: 17-02-13 19:34
.. Живял съм в САЩ доста...."

Колко доста?
[beer]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: hotsnail   
Дата:   17-02-13 22:52

@Zeno а да ти дам номера на банковата ми сметка и извлечение за последните 6 месеца? [smilie18] [smilie18] [cool]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: swan_   
Дата:   18-02-13 00:21

Погледнах и моите: 7977/899 = 8,873. Не знам дали е добре или зле :)
Едит: И приемете темата с усмивка. Стига сте дъвкали едно и също през седмица-две.



Публикацията е редактирана (18-02-13 00:30)
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: Agent_Provocateur   
Дата:   18-02-13 15:44

Точки няма да си смятам, но когато получа на лични коментар или критика се кефя страшно - фактът, че някой си е губил времето да ми пише за мен означава, че мой кадър наистина го е привлякъл с нещо [smile]

@ Hotsnail - (спам) - хем генерализираш, хем забравяш, че последните 20-30 год мобилността в САЩ е много по-голяма отколкото където и да е в Европа; в училище са в потоци, не в класове; излизат от къщи на 17-18; живеят на големи разстояния от семействата си; 50+% от семействата се разпадат; работи се безумни часове по евро стандартите - т.е. всичко това предполага МНОГО от тези хора никога да не са изграждали и поддържали дълготрайни приятелски (емоционални) връзки. Да не забравяме и огромното разнообразие от бекграунди - ами понякога трудно намират допирни точки; което не означава, че няма да ти се усмихне и да е приветлив с теб, дори да си просто поредния досаден турист на улицата. Колкото и да ни е странно начинът на живот на едно общество определя някои от психо-характеристиките и ценностната система на това общество... а сега се замисли по какво начина на живот на немците се различава от този на американците (пак говорим за съответния период време, не за началото на века или в исторически план) [smilie7]

ПС ... и честито новодомие на Марин - читави съседи и добри училища! :))))



Публикацията е редактирана (18-02-13 15:49)
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: muncho_   
Дата:   18-02-13 16:44

При мен излиза 9,637

Само за статистика да кажа, че не познавам нито един потребител от форума, нямам скайп и фейсбук :)

Струва ми се, че този метод на смятане не може да е показателен по никакъв начин.[shtrak]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: hotsnail   
Дата:   18-02-13 16:57

Как го смятате това? на ръка? не е ли много досадно?

@Agent_Provocateur имаш до някъде право. То и в България ако искаш да си на средно ниво 60-80 часа работна седмица са си необходимост. Вярно в Германия са 8 до 5 като часовници в по-големите фирми. В малка фирма работно време няма, работи се здраво. Американцките и англичаните са по-работливи де, дори в големи фирми, не е супер изключение да се иде за вечеря в полунощ и да продължим нататък. Иначе поне познатите ми немци се бяха изнесли от къщи след университета или дори по време на. Германия също е голяма държава, с големи разлики между отделните области. АЗ познавам баварци и един човек от севера ама той е странно пиле.



Публикацията е редактирана (18-02-13 16:59)
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: Agent_Provocateur   
Дата:   18-02-13 17:02

... но имат по-здрави семейни връзки от гореспоменатите американци, както и приятели от детинство :)

Както и да е, при 300 милиона има достатъчно разнообразие за да може всеки да си намери подходящ кръг и място за виреене.

Извинявам се за спама!!!
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: chel   
Дата:   18-02-13 21:06

my.point.of.view написа:

> А може и друг показател да се
> проследи.
>
> Средна скорост на коментиране
> (хихи).
>
> Примерно последните 20 коментара
> за какво време са оставени. По едно
> време забелязах, че има форумци,
> които, с цел вдигане на скоростта
> на коментиране, оставят празни
> коментари.
> И при проследяване, забелязах, че
> коментират със скорост 3 коментара
> в минута. ...
[smilie5] [smilie24] [smilie24]
Тези дни наблюдавам едно такова явление - изумително упорство и постоянство!!! След като почти не съм трила всичко, което съм качвала от години, един юзър щателно лепи усмивки под "творчеството" ми, започвайки от първия кадър хронологически и... напред! Надникнах колко коментари оставя в минута... докато пиша това, виждам поне 4 в минута [smilie25]

 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: my.point.of.view   
Дата:   18-02-13 21:13

Това със средната скорост е голяма работа.

Обаче по-интересния показател е

Точките на автора / брой коментари, оставени от автора под чужди снимки

Не ви ли вълнува какви цифри биха излезли? Да се окаже, че много утвърден автор е с коефициент ... 1.8 ?
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: fit_ness   
Дата:   20-02-13 20:45

Забелязвате ли, че коремоногите които гласуват почти всеки нов кадър впоследствие стават "Б" и изведнъж започват да си "пестят" хвалбите. Стават накакси "профита". Вижте им коментарите след "издигането". Никакво посещение в "представяне", а от другите категории коментарите са само за "Б"-тата. Нали вече са едни от тях...[smilie18]
мушмуроци...[beer]

 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: мара   
Дата:   20-02-13 21:20

а пацолон ква я свърши....[smilie8]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: fit_ness   
Дата:   20-02-13 21:29

Дано да се оправи...
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: serjy   
Дата:   20-02-13 22:22

в духът на времето, време е за промяна! [cool]
омръзна ни от тая система за гласуване! [cool]
все едни и същи ги гледаме, нищо ново - слаба фотография [cool]
от кого да се учат младите? от точкаджиите ли? и на какво ще ги научат? на фотография ли или на лесно събиране на точки? [cool]
[cool] [cool] [cool]

 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: my.point.of.view   
Дата:   20-02-13 22:38

[shtrak]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: мара   
Дата:   20-02-13 22:53

то който иска, ще се научи....стига да има капацитет и визуална култура. има къде да се гледа, не е само тука...
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: CanoniO   
Дата:   20-02-13 23:04

Ако изгарянията са наистина 80%, няма да оцелее.. Жалко...
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: tonyboy79   
Дата:   21-02-13 09:21

Забавно!

АЗ:

брой точки- 5211
коментари- 538
ТЕК- 9,69

[beer]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: мара   
Дата:   24-02-13 19:34

като се събуди жив момъкът, ще му покажа мойта колекция от снимки с катастрофални качества, мазни коментари, плюсчета, усмивки и твърдения, че почтеният човек, когато нещо не му харесва, просто подминава, а не се заяжда :)
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: my.point.of.view   
Дата:   04-03-13 17:50

https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif


 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: mmjm   
Дата:   04-03-13 19:39

https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif
https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif


 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: Digitalgab   
Дата:   04-03-13 19:42

https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: steeens   
Дата:   04-03-13 20:53

https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif
https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: uri64   
Дата:   04-03-13 21:41

Поста на serjy от 20.02 е 1000 % верен.

А за автора на темата https://photo-forum.net/joro/emoticons/40.gif
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: MikeDimit   
Дата:   05-03-13 21:17

Оти се морите со тия точки? Кел келипир?!?
Пите со здраве[beer] .Ей ма меня со снимка у форуму на малце точки, а у големиот сайт- снимко на месяца. Пийте и пейте![cool]
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: steeens   
Дата:   05-03-13 21:25

Кой е големиот сайт? От Марс ли падаш или.... ???
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: MikeDimit   
Дата:   05-03-13 21:49

Ми от Марс:-).ViewBug. Братлета, снимайте пък рейтингите оставете на политиците и ... социолозите.
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: steeens   
Дата:   05-03-13 21:51

Верно си от Марс. Кой ти говори за рейтинги вече?
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: Posledenzalez   
Дата:   06-03-13 18:48



"Привет,
по въпросът за форума и статистиката: личен коефициент - 7.8 (ако надникнеш в профила - УЖАС! :-) Добре де ... Като рейтинг. Аз си харесвам част от снимките. Обикновено качвам кадри за които търся критика. Да, обаче такава рядко има.
Как става този коефициент? Просто блокираш бъбривците от форума и си готов. Гласуват и не досаждат... Има и възможности за ограничаване на коментарите... Доста са замъгляващите фактори. Няма как да се анализира каквото и да било от тези данни и резултатите да са "чиста монета". Пък и какъв смисъл има? Бялото си е бяло дори и цялото човечество да живее в заблуда и да го нарича черно. Това с точките са суети и бесове разни.
Поздрави!"

Мое ЛС до pacolon от 19.02.2013 02:28,което остана без отговор...

До преди няколко дни се надявах, че Пламен все някога ще се възтанови, ще продължим темата... Сега е ясно, няма... Жалко! Няма да имам мигащо жълто пликче от pacolon. И точките и коментарите под снимките нямат смисъл, когато сърцатите хора като Пламен чезнат...

 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: тьма   
Дата:   06-03-13 19:06





Публикацията е редактирана (06-03-13 19:46)
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: steeens   
Дата:   06-03-13 20:01



 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: sunnyshot   
Дата:   07-03-13 15:42

Е трябва да си гениална, безупречна душа, упълномощена директно от дядо Господ, за да създаваш такива абсолютни истини:

След 10-15 години ще намираме за съвсем нормално, да сме лцемерни и подли, както са американците.

Така разбрах, че и аз, бидейки american, съм " лцемерна и подла" [cool]

 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: тьма   
Дата:   07-03-13 15:56

Ти американка ли си, мислех, че се чувстваш българка[smilie8]

 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: sunnyshot   
Дата:   07-03-13 16:45

american - canadian и се чувствам много глобално, гражданин на света [smilie5]

 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: exo99   
Дата:   07-03-13 21:43

"Пази Боже сляпо да прогледа."
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: sunnyshot   
Дата:   08-03-13 00:07

Хах, това сляпото аз ли трябва да бъда? [smilie18] Или всички останали лицемерни и подли американци? [smilie18]

Колкото до мен, моята родина е Канада и вярно, прогледнах допълнително на Юг [cool]

 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: GuitarString   
Дата:   08-03-13 02:04

Съни, не виждам причина да се засягаш лично понеже някой друг си говори по принцип. Само в случай, че си родена в Канада би била уместна употребата на думата родина.

От друга страна предвид обстоятелствата около автора на темата ми се струва малко ненамясто да се обсъждат тези въпроси точно тук.

 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: pefoto01   
Дата:   08-03-13 02:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Моят принос към форумната статистика
Автор: chill   
Дата:   08-03-13 09:47

Българите в последните няколко поста не могат да бъдат сбъркани. [smilie23]

 

 Тази тема е затворена