Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Как се образуват цените на фототехниката в България?
Автор: Ivodam   
Дата:   12-12-12 10:04

В интерес на истината съм връщал техника поради клиентска неудовлетвореност - хем в далечната 2006 г, бях взел някакъв Панасоник от люлинския Техномаркет, който шумеше ужасно и въобще не ме изкефи, и се оказа, че в рамките на 3 дена мога да го върна и наистина ми го приеха. Е, не са 30 дена, ама за нашите условия си е повече от похвално.

Всъщност, търговските вериги за битова техника са в състояние да водят по-нормална политика, специализираните магазини за фототехника не мисля, че имат кой знае какво бъдеще.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Как се образуват цените на фототехниката в България?
Автор: Vinsent   
Дата:   05-05-23 14:26

Днес получих новият си обектив за Сони 70-350. За кропката това отговаря на 525 мм.
Фантастичен обектив от серията G на Sony.
И понеже става дума за цени, да информирам. Същият обектив във Фотосинтезис е около 1900 лв. От Германия, чрез Ибей купен, нов, в кутия с книжките, ми излезе около 1250 лв. Габко ми взеха 3,60 лв за доставката.

[cool] [cool] [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Как се образуват цените на фототехниката в България?
Автор: ZENON   
Дата:   05-05-23 23:56

Не знам дали знаете, но в БГ има и онлайн търговия на фото техника и там цените не са по ниски, отколкото във "реалните" магазини.
Може ли някой да покаже логиката зад тези еднакви цени?

Отговори на това съобщение
 Re: Как се образуват цените на фототехниката в България?
Автор: asahi   
Дата:   06-05-23 09:59

Предполагам, че най-верния отговор го знае Иводам.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »