Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: клас над D90
Автор: pefoto01   
Дата:   24-07-12 01:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: клас над D90
Автор: Mogila   
Дата:   24-07-12 01:03

pefoto01 а на мен 35мм ми харесват много на кроп, а 85мм на Фулфрейм. 85мм на кроп изобщо не ми харесват... Но сигурно е до вкус не знам[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: клас над D90
Автор: pefoto01   
Дата:   24-07-12 01:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: клас над D90
Автор: bluebird81   
Дата:   24-07-12 23:08

[shtrak]



Публикацията е редактирана (24-07-12 23:22)

Отговори на това съобщение
 Re: клас над D90
Автор: bluebird81   
Дата:   24-07-12 23:21

За снимки на плажа по-удобно е варио обектив, иначе си е гърч постоянно да се ходи напред-назад по пясъка. За снимки в затворено пространство 35/1,8 е по-подходящ от 50/1,8 за по-малки помещения, но пък има и разлика в перспективните изкривявания, по-добре се получава с 50/1,8 , само да има достатъчно място. За телата - и най-евтиното тяло Nikon с 11 АФ-точки би свършило работа за такива снимки, стига да не е необходима синхронизация със светкавици на високи скорости. Само че трябва да се съобрази ако ще се купува безмоторния 50/1,8 дали тялото има мотор за автофокуса.

Отговори на това съобщение
 Re: клас над D90
Автор: spartak_iliev   
Дата:   24-07-12 23:39

От септември нататък ще търся фотографски курсове в който може да се види различна техника и най вече обективи .Ако през това време в базара изпадне някои фотоапарат от тези между който се чудя ще рискувам защото да почна с обектив без фотоапарат е безсмислено .

Отговори на това съобщение
 Re: клас над D90
Автор: bluebird81   
Дата:   24-07-12 23:46

В твоя случай D90 е достатъчно добър, дори предлага повече възможности отколкото ще са ти нужни. По-добре инвестирай повече пари в обективи, светкавици, радиосинхронизатори, отражателни чадъри и стативи и държачи за чадърите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »