Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какво мислите
Автор: mr_green   
Дата:   05-03-12 00:08

Винаги се опитвам ,да създам нещо оригинално ,пречупено през моя поглед .Та въпроса ми е по скоро за ориентир, дали вървя в правилната посока и въздейства ли това слайд шоу на вас,както и на мен ,но аз съм твърде пристрастен и затова ви питам за мнения:
http://dox.bg/files/dw?a=9ebaae01d8

 Re: Какво мислите
Автор: milenpi   
Дата:   05-03-12 01:26

Като чуем за .exe, се хващаме за кобура. Смени формата.
 Re: Какво мислите
Автор: mr_green   
Дата:   05-03-12 17:42


> Като чуем за .exe, се хващаме за
> кобура. Смени формата.

Тази програма Фаст стоун ,която ползвам ,го прави само в .ехе явно ще се наложи да търся друга специално за форума [smilie11] milenpi написа:
 Re: Какво мислите
Автор: mr_green   
Дата:   05-03-12 20:24

http://youtu.be/Vy1KFQexKEY

Ето ,да не се притеснявате ,но не е със същото качество .
 Re: Какво мислите
Автор: Shmidt   
Дата:   05-03-12 20:47

Преходите между слайдовете ме разсейват и звуковия фон е много лиричен за моя вкус - когато става въпрос за в. Шипка.

Кефи - има силни кадри.
 Re: Какво мислите
Автор: pachok   
Дата:   05-03-12 21:56

Може и по-фини преходи между кадрите и някакви ивици има на снимките все едно си ги снимал от монитора. Това е което не ми хареса, а като репортаж ми допада - придобих пълна представа за събитието в рамките само на 3 минути и това донякъде намали разочерованието ми, че не можах лично да присъствам на събитието, както правя всяка година.
+++
 Re: Какво мислите
Автор: mr_green   
Дата:   05-03-12 22:16

Да точно от монитора го снимах,че не можах да намеря работеща програма за слайд ,която не прави изпълним файл, което пък дразни някои хора.
Радвам се, че се харесва ,ще продължавам с опитите. Все пак съм още зелен. [smilie5]

 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.