Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Пак за ФотоКнигите
Автор: evga   
Дата:   14-07-12 20:39

Относно "Graphi Studio" - плевенското "Фото Браво" направо си го е изкопирал,така ,че ако някой си поръчва поне в БГ да е:).Вярно е ,че цените са му доста високи,но евтино качествено няма...като моите сандали от естествена кожа за 25 лв,които си купих днес...за 7 път си мия краката [smilie2] ...но боята им от естествената кожа вече е проникнала в най-дълбоката част на епидермиса ми [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за ФотоКнигите
Автор: dil_stil   
Дата:   16-07-12 11:36

Мога да споделя за Блърб - струва си. Имам една сватбена и една семейна книга - като втората е на стандартна хартия и с тънки корици и пак е добре. По-дебелата матова хартия дава същата картинка, но книгата става по-солидна. Виждала съм и на специалната им хартия книга с любителски снимки от пътувания - стоеше много много приятно. Ч/б стои супер - друго наблюдение. Правила съм на още две места в БГ, тънки страници с гланц покритие/първия път от незнание избрах гланц, а втория ми пратиха гланц, макар че исках друго/ - много по-зле. Наблюденията ми върху книги на Фото Браво са много добри, но там страниците са дебели и печата е друг, съответно с много страници на съвсем друга цена.

Отговори на това съобщение
 Re: Пак за ФотоКнигите
Автор: fotobravo   
Дата:   16-07-12 16:47

Благодаря на evga за проявения интерес към нашите услуги.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »