Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Ремонт на фотоапарат в ХАСКОВО
Автор: 123HASK456   
Дата:   25-11-13 19:43

НИКОГА НЕ ХОДЕТЕ НА ТОВА МЯСТО.НЕ САМО ЧЕ НЕ МОГАТ ДА РЕМОНТИРАТ ФОТОАПАРАТИ,НО И ГИ РАЗВАЛЯТ.ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕДОВОЛНА СЪМ ОТ КАЧЕСТВОТО НА РАБОТА И НАЧИНА НА ОБСЛУЖВАНЕ.ОТ ТУК ПОЛУЧИХ ЗАБЛУЖДАВАЩА ИНФОРМАЦИЯ ЗА СЕРВИЗ DIVKOM И УЖАСНО СЕ ПОДЛЪГАХ.МОЛЯ ВИ НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ЗА НИЩО НА СВЕТА,НЯМА ДА ВИ РЕМОНТИРАТ ФОТОАПАРАТА,НАПРОТИВ ЩЕ ВИ ГО РАЗВАЛЯТ ПОВЕЧЕ,ЗА КОЕТО ТРЯБВА ДА ИМ ПЛАТИТЕ.ГЛАСУВАМ С ДВЕ РЪЦЕ [smilie23] ПРОТИВ СЕРВИЗ DIVKOM



Публикацията е редактирана (25-11-13 19:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на фотоапарат в ХАСКОВО
Автор: 123HASK456   
Дата:   25-11-13 21:44

АВТОР:POZITIVE 77 Е СОБСТВЕНИКА НА СЕРВЗ ДИВКОМ И САМ СИ ПРАВИ ПОЗИТИВНИТЕ КОМЕТАРИ,ЗАЩОТО НЯМА КОЙ ДРУГ ДА МУ ГИ НАПРАВИ,ИМАЙКИ ПРЕДВИД "КАЧЕСТОТО" НА РАБОТАТА МУ.АКО ИМА НЕДОВОЛНИ ОТ УСЛУГИТЕ МУ ,А АЗ СЪМ СИГУРНА ,ЧЕ ИМА ПОДАВАЙТЕ СИ ЖАЛБИТЕ ДО КОМИСИЯТА ЗА ЗАШИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ И СИ ТЪРСЕТЕ ПРАВАТА.НЕ СЕ ОСТАВЯЙТЕ ДА ВИ СЕ ПОДИГРАВАТ И ДА ВИ ВЗЕМАТ НЕЗСЛУЖЕНО ПАРИТЕ!

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на фотоапарат в ХАСКОВО
Автор: HungryRabbitJumps   
Дата:   25-11-13 23:08

С неграмотно викане мислиш ли, че мнението ти тежи?
Дай подробности какво е станало, кога, защо...!?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на фотоапарат в ХАСКОВО
Автор: pozitive777   
Дата:   27-11-13 19:11

Здравейте !
Ами какво да ви кажа...аз съм един от запознатите/колега съм на техника от сервиза-негов познат/ със случая на това въпросно"отрицателно мнение" !Ето как стоят нещата:
Значи въпросната НЕКОРЕКТНА КЛИЕНТКА пожелала да си ремонтира фотоапарата при моят познат... и след дълги пазарлъци и опити да намали цената ЗАЯВИЛА,че иска фотоапарата и/СЪС СТРОШЕН ОБЕКТИВ !!!/ да се ремонтира до сумата МАКСИМАЛНО до 40 лева..мисля беше....[smile]
Всички знаете как вървят цените за такъв ремонт и тези смешни пари не стигат само за частите..както и да е !Фотоапарата и БЕШЕ РЕМОНТИРАН,даже и дадоха гаранция 2 месеца за тази сума,която тя поиска... и си работи нормално,снима и всичко му е ок!Доколкото знам е останала някаква част/май отпред перцата дето закриват оптиката-които са били смачкани вследствие на удара по обектива/които не са били сменени... Но това не пречи на фотоапарата да си работи нормално както знаете. Просто както казват за толкова пари и ПАЗАРЛЪЦИ-такъв ремонт![smile]
Така,че ВЪПРОСНАТА ГОСПОЖА да не сипе тези лъжи и обиди към моят колега,защото това е не само МНОГО ДАЛЕЧЕ от истината,но и ако продължи така ще я докладваме за некоректно мнение и ще си иде от този форум !!![smilie3]
-Така,че не вярвайте на ВСИЧКИ тарикати които "сипят кал" по хората без да видят себе си какво представляват!
С поздрави към всички !!![smile]



Публикацията е редактирана (27-11-13 19:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на фотоапарат в ХАСКОВО
Автор: pozitive777   
Дата:   27-11-13 19:25

-"АВТОР:POZITIVE 77 Е СОБСТВЕНИКА НА СЕРВЗ ДИВКОМ И САМ СИ ПРАВИ ПОЗИТИВНИТЕ КОМЕТАРИ,ЗАЩОТО НЯМА КОЙ ДРУГ ДА МУ ГИ НАПРАВИ,ИМАЙКИ ПРЕДВИД "КАЧЕСТОТО" НА РАБОТАТА МУ.АКО ИМА НЕДОВОЛНИ ОТ УСЛУГИТЕ МУ ,А АЗ СЪМ СИГУРНА ,ЧЕ ИМА ................................

-Вижте какво госпожо или там госпожице както Ви е името...
Аз не съм техника ,а един негов познат и съм напълно запознат случая!Значи колегата е затрупан от работа и изобщо не му е до това САМ да си пише мненията,да се хвали или т.н. .... работата му сама по себе си говори за него ![smile]
-А това,ЧЕ вие най-безсрамно лъжете и не казвате ВСЪЩНОСТ каква е истината си е ВАШ проблем!Но моля ВИ поне НЕДЕЙТЕ ДА ЛЪЖЕТЕ!!![smilie11] Защото колегата ВИ е предложил да си платите реалната цена за ВАШИЯТ ремонт и ВИЕ сте отказали!!! Така че,не сипете кал ами вижте СЕБЕ СИ колко сте коректна и тогава сипете кал по хората!!! Искам само да ВИ предупредя,че АКО ПРОДЪЛЖАВАТЕ ДА ИЗОПАЧАВАТЕ ИСТИНАТА лично ЩЕ СЕ ПОГРИЖА "ДА ИЗЛЕТИТЕ ОТ ТОЗИ ФОРУМ " !!![smile] [smilie3]
- Колкото до въпросната комисия на потребителя,доколкото съм запознат ПЪРВО трябва да докажете със :фактура,касова бележка и гаранционна карта,че въпросният фотоапарат е ВАШ и ,ЧЕ НЕ РАБОТИ в МОМЕНТА/което не е вярно защото работи [smilie25] / Е освен ако не стигнете до там пак да го строшите НАРОЧНО.... от злоба[smilie25] [smilie3] ...Но тогава пак ще загубите защото хем няма да ВИ отразят със ВАШИТЕ глупости,хем ще имате строшен фотоапарат!![smile]
Заключението ми е ,че който мисли ЗЛО на друг невинен...сам страда после!
С поздрави от мене![smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Ремонт на фотоапарат в ХАСКОВО
Автор: pozitive777   
Дата:   27-11-13 19:44

Само да добавя за по-голяма яснота приблизително как вървят цените в сервизите за фотоапарати в София и в другите градове/ЛИЧНО СЪМ ГО ПРОВЕРИЛ/ :
-Диагностика/това включва само да ти отворят капака и да ти кажат каква е повредата без да се ремонтра НИЩО/- от 40 до 60 лева !
-Смяна на строшен обектив/говорим за любителски фотоапарат/- от 80 до 150 даже и до 200 лева в зависимост от модела и пикселите на фотоапарата !!!
-Смяна на строшен дисплей-от 90 до 180 лева,пак зависи от модела на фотоапарата!
-Ремонт на строшен обектив варира от 100 до 200 лева..пак зависи от модела на фотоапарата!
Така,че ГОСПОЖО или там която сте,да спрете да сипете кал по хората и моите колеги ами идете на друго място и като "ВИ ОТРЕЖАТ ГЛАВАТА" със ремонта пак ще дойдете на моята!!![smile] [smilie25]
Поздрави и приятни празници на ВСИЧКИ !!!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »