Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 преглед на снимки в различни категории
Автор: vlatom   
Дата:   06-11-11 13:22

Колеги, и особено тези с висок рейтинг!Интересно ми е колко често преглеждате категория предсавяне и до коя страница обикновено я отваряте?Задавам този въпрос,защото ми прави впечатление,че в категория хумор напр.една снимка може със седмици да стои на 1-ва страница,а в предсавяне да речем за 4-5 часа е отвята от новокачени снимки кой знае на коя страница.Струва ми се че по този начин не малко фотогтрафии остават невидени и неоценени.Какво е вашето мнение?
 Re: преглед на снимки в различни категории
Автор: Knartist   
Дата:   06-11-11 15:32

Колеги! И особено тези с нисък рейтинг! Интересно ми е колко често преглеждате категория албум и до коя страница обикновено я отваряте... и т.н. - сещате се, надявам се [smilie3] [shtrak] [beer]

 Re: преглед на снимки в различни категории
Автор: vlatom   
Дата:   06-11-11 15:49

Отварям всички категории,защото смятам,че от всички има какво да се научи и какво да се види!Но не всеки ден и мах.2-3 страници назад.За повече не стига времето.Трябва и да се работи!
 Re: преглед на снимки в различни категории
Автор: Knartist   
Дата:   06-11-11 16:02

Еми, а баш... доколкото всички имаме по 24 часа на денонощие... примерно интересуващите се от футбол колко време ще си отделят да гледат мачове от английското първенство и колко за тези от българското? [smilie8]
За второто можеш да си пуснеш репортажите колкото да видиш головете и да се информираш какво е станало = пускаш представяне по рейтинг веднъж на 3 дена за последните 3 дена - ако нещо читаво се е появило там, то ще се е появило там [smilie3]

А иначе тези теми май почти винаги свършват по един и същ начин - идва накрая админ и пуска линк към Представяне по рейтинг и там се вижда как има предостатъчно снимки с предостатъчно рейтинг Б... как нищо, което си заслужава, не е останало незабелязано и т.н... и всъщност това е един от случаите, в които админ е прав [smilie3] [shtrak] [beer]

 Re: преглед на снимки в различни категории
Автор: asahi   
Дата:   06-11-11 16:50

Админът винаги е прав.

Кой каза, че Б-юзерите винаги и всички гледат снимки? Няма такова нещо.
 Re: преглед на снимки в различни категории
Автор: vlatom   
Дата:   06-11-11 18:57

А как юзери,които никога не са се гмуркали,камо ли снимали под вода,ще оценят подводни снимки[smilie11]
 Re: преглед на снимки в различни категории
Автор: avo   
Дата:   06-11-11 19:22

Е ако визираш твоите подводни такива, биха могли да бъдат оценени приблизително и без да си се гмуркал кой знае колко[shtrak] Меракът си личи отдалеч, а това е най-важно!
 Re: преглед на снимки в различни категории
Автор: chavdarpg   
Дата:   06-11-11 19:24

Юзърите, които не са се гмуркали оценяват снимките от подводната фотография (както и всички останали снимки) по техните качества. Не ми трябва да съм се гмуркал(въпреки че съм го правил) за да знам как да гласувам за тези снимки




и как за тези






В представяне влизам почти всеки ден и обикновено стигам до 10-15-та страница, но рядко има снимки които си заслужават да се видят в по-голям формат.

 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.