Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 обява за работа
Автор: mariela_kirova   
Дата:   22-06-11 22:13

Здравейте,търся да наема на работа фотографи за к.к. Слънчев бряг.
Местоположението е пред 3 от най- посещаваните хотели в комплекса, на плажа.
Нуждая се от атрактивни и забавни фотографи, които да заснемат най- приятните и интересни моменти, докато нашите туристи се забавляват с джет ски и водни атракции.
Желателно е владеенето на английски и/или руски, и/или немски език, което ще ви улесни в работата и ще допренесе за по- добри финансови резултати. Възнаграждението е 50/50 като техниката се осигурява от фотографа.
Ако някой проявявая интерес или има допълнителни въпроси без колебание да се свърже с мен на телефон 0899 86 24 09 или mariela_kirova@abv.bg.
 Re: обява за работа
Автор: sokola   
Дата:   22-06-11 22:43

[smilie8] Не зная колко е сериозно това предложение,но работодателката се е регистрирала само преди час.
 Re: обява за работа
Автор: asahi   
Дата:   22-06-11 22:45

Явно през зимата няма нужда от фотографи, а и не я влече фотографията.

Обява като обява. Човек не би си зарязал сериозната работа, но ентусиасти ще се намерят. Кандидатите да имат предвид, че на плажа техниката се амортизира по-бързо.
 Re: обява за работа
Автор: seuret   
Дата:   22-06-11 22:45

Ку-Ку, да си скапеш техниката за 50%...Айде, няма нужда!
 Re: обява за работа
Автор: vp7   
Дата:   22-06-11 22:52

За да стана "адвокат на дявола" зависи 50-те % от колко са.

[shtrak] [shtrak] [shtrak]
 Re: обява за работа
Автор: asahi   
Дата:   22-06-11 22:53

Няма да си я скапеш, а и нормата на печалба там е висока. Съпътстващите разходи, обаче, са доста високи. Абе сезонна работа.
 Re: обява за работа
Автор: seuret   
Дата:   23-06-11 02:09

Хипотетично...Влизаш във водата, снимаш някого докато кара джет...Внезапна вълна(естествена или породена от нечий джет) залива теб и техниката...Иначе, vp7 казва истината:)
 Re: обява за работа
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   23-06-11 02:34

Ние сме съгласни, плащането предварително. [smilie5] и най-важното - сме нахални, което е добре.[shtrak]



Публикацията е редактирана (23-06-11 02:36)
 Re: обява за работа
Автор: Фотогаф   
Дата:   23-06-11 02:59

И като ги снимаме после какво? Тея снимки да си ги държиме за спомен?
Теткееееее предложението ти требе да е 20% мах. за вас-80% за фотографа. Защото сега и 20 немате,а малкото е повече от нищото. Па що не земеш ти да си купиш една сапунерка и да щракаш, тогава ще си на 100% далавера. А и няма да ти се смеят хората по форумите.
Това е братя обективи "Български бизнес модел". Ела да смачкаш техникатаси па ще видим.
Личи си че слънцето си е оказало влияние, а и ако си пропуснала и хапчетата да си взимаш редовно и резултата е на лице.
 Re: обява за работа
Автор: abc.xyz   
Дата:   23-06-11 07:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: обява за работа
Автор: mikino   
Дата:   23-06-11 09:23

Що пък 50/50 [smilie23]
Начи, плащаш си хотела, храната, мъкнеш техника и накарая като сложиш и претенциите на подпийнали турсисти ае баста... Не ми харесва...
 Re: обява за работа
Автор: mariela_kirova   
Дата:   23-06-11 09:27

виждам, че всички сте страшни философи и явно не ви се изкрават пари...относно техниката ви...не се влиза във водата, а се снима от брега; на плажа има лаптоп и на cd се качват клипчетата и снимките, но по- лесно е първо да клюкарствате и плюете, вместо да помислите... и естествено, че регистрациятя ми е нова, т.к. съм я направила, за да публикувам обявата...както и да е, разбирам, че няма заинтересувани!
 Re: обява за работа
Автор: sokola   
Дата:   23-06-11 09:41

[smilie18] то не че условиятя на плажа са по-добри от водата,представям си след 3 месеца снимане по плажа как ще изглежда техниката та дори да е прахо и влагоустойчива.
 Re: обява за работа
Автор: nsirakov   
Дата:   23-06-11 09:47

никъде не пише каква трябва да е техниката ;)

взимате на старо един канон 350Д и един китак или тамрон (сигма) - 70-300 и сте в джаза :)

снимките са на светло, при затворени бленди тамрона не е чак толкова лош :)

за 200-300 лева инвестиция дори и да се скапе пак ще е добре ;)

по-важни моменти са

- има ли осигурено жилище за фотографа
- има ли осигурена храна
- евентуална застраховка


щото при цените на черноморието ако не е осигурено горното може и да сте на загуба ;)

иначе имам доста познати дето цяло лято са на морето - доволни са хората, но сами са си шефове де ;\)
 Re: обява за работа
Автор: mavar   
Дата:   23-06-11 09:58

Аз си мислех, че имало безработица... Явно няма.
Хората оставили телефон и мейл за контакт, вместо да си чешете голото его се обадете ако ви интересува за подробности, който не го интересува, просто да не се обажда.
Спокойно и любезно написана обява и отсреща "ку-ку", "тетке" и т.н.
Няма такъв народ - хем прост, хем мързелив.
 Re: обява за работа
Автор: stardriver   
Дата:   23-06-11 10:09

Тия дни в джобс-а излизат оферти за фотографи:

http://www.jobs.bg/f1181016



http://www.jobs.bg/f1176277
 Re: обява за работа
Автор: tonyboy79   
Дата:   23-06-11 10:27

Тая обява за продуктовият фотограф ме кефи. Хем да е добър, хем впечатляващ, хем да си обработва снимките, хем да обработва всичко друго, което му дадат. Наистина трябва човека да е много закъсал или да е луд, че да се хване. Искат с една заплата от 700лв. да платят за 3-ма човека. [smilie18]
 Re: обява за работа
Автор: realnoncho   
Дата:   23-06-11 10:34

Мен пък ме кефи другата, правописа е точно като за модна агенция, те и по обявите за кастинги така си пишат [smilie18]
 Re: обява за работа
Автор: victures   
Дата:   23-06-11 13:19

"mariela_kirova@abv.bg." ...невалиден имейл адрес...[smilie11]



Публикацията е редактирана (23-06-11 13:21)
 Re: обява за работа
Автор: Фотогаф   
Дата:   23-06-11 13:32



виждам, че всички сте страшни философи и явно не ви се изкрават пари...относно техниката ви...не се влиза във водата, а се снима от брега; на плажа има лаптоп и на cd се качват клипчетата и снимките, но по- лесно е първо да клюкарствате и плюете, вместо да помислите... и естествено, че регистрациятя ми е нова, т.к. съм я направила, за да публикувам обявата...както и да е, разбирам, че няма заинтересувани!

Тука има за всекиго по нещо. Но забрави да кажеш 2 неща че има фотографи и колко пари се дават.
Друго че в средата на сезона търсиш да назначаваш, я да помислим защо ли е така? И типично по Вългарски били сме философи–не бранша ти казва че си куца калинка като работодател! Времето което ще си загуба с ваше простотии мога да го уползотворя много по доходоносно от предложението ти.
Та така изрязваш маникюрите зимаш сапунерката почваш да щракаш после обработваш и квото изкараш е за тебе.
И току виж си открила скрити заложби дълбоко у себе си.
 Re: обява за работа
Автор: nomadsl   
Дата:   23-06-11 13:36

Мариела Кирова,

първо, искам да поясна във ваша защита, че обръщения, като "тетка" и "ку-ку" са си откровено невъзпитание и не мога да толерирам. Но това е май единствената позиция по която съм на ваша страна.

Нормално е един предприемач, когато предложи да "усвоява" 50% от някакви приходи /приходи, а не печалби/, същевременно да предложи и да поеме 50% от разходите. А това означава половината от разходите за хотел, за транспорт, командировъчни, за наем на техника и за труд. Във ваш стил и аз бих ви предложил заедно да експлоатираме времето, лятото и морето, като вие участвате с хотела и сървиза, а аз с идеята и да делим приходите от туристите.

Искам да припомня, че плажната ивица е свободна територия /дори концесионната/ и всеки намиращ се там може да разполага свободно с мислите, записките, бележките, спомените и визуалните си дела /фотографии/, без да се налага да приема вашето "партньорство". В този дух, ако аз напиша на моя лаптоп една статия на плажа, инспириран от доброто настроение на курортистите, то трябва де ви приведа половината от хонорара ли?

В този ред на мисли искам да ви информирам, че съм имал предложение да работя /като фотограф/ към един хотелски комплекс в Риека, Хърватска и в това предложение имаше минимална сума от 800 евро, за експлоатация на лична техника и време, месечно, когато предприемачът не успее да ми осигури достатъчно клиенти, които да формират по-висок приход. И едва след постигането на тази сума, остатъкът се делеше 50/50%, като извън това се поемаше хотела и храната /или командировъчни, по мой избор плюс отстъпка - 70% от цените в ресторантите и барчетата в комплекса/. А Хърватска дори е извън Европейския съюз.

 Re: обява за работа
Автор: Фотогаф   
Дата:   23-06-11 13:57

Нали ви казах!
Български бизнес модел!
Пагубно обречен на ниво ИДЕЯ!
Абе кво да я коментираме.
 Re: обява за работа
Автор: mariela_kirova   
Дата:   23-06-11 13:59

валиден е
 Re: обява за работа
Автор: mariela_kirova   
Дата:   23-06-11 14:09

Ако моето предложение не ви устройва, не го взимайте в предвид. Фотографът, с когото работим в момента е много доволен,но е сам и не може да обхване цялата работа.
Предложението ми е семпло и е насочено основно към ваши колеги , живеещи и/или работещи в региона.
Аз не търся професионалист с огромен набор от техника..имам нужда от фотограф(дори и любител), който забавлявайки се да препечелва.
Не разбирам острата реакция на повечето от вас, вижда ми се пресилена и изкуствена и най- важното - НЕ МИСЛЯ, ЧЕ ПО- ДОБРАТА РЕАКЦИЯ Е ВУЛГАРНОТО И ПРОСТАШКО ДЪРЖАНИЕ И НАПЪТСТВИЯТА!!!.
Относно вашите разсъждения за плаж, концесионери и т.н. ще се въздържа от коментар.
Аз направих предложение, ако има въпроси относно НЕГО моля, заповядайте. Останалата "информация" не ми е необходима.
 Re: обява за работа
Автор: abc.xyz   
Дата:   23-06-11 14:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена