Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Да ви питам нещо
Автор: hemilio   
Дата:   28-05-10 22:43

леле хора как задълбахте не е истина!
ами Липсток ако не намираш вече тръпката-просто спри, и продължи в друга посока.
п.с. звучиш доста песимистично и негативно!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: lipostok   
Дата:   28-05-10 22:45

hemilio, не казах това!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: lipostok   
Дата:   28-05-10 22:46

По-скоро питах вие кой албум бихте искали да запишете преди да спрете?

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: мара   
Дата:   28-05-10 22:47

ми мене ми е по-интересно сега да чета това, отколкото да гледам снимки. а па за снимане - да не говорим[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: minolta9   
Дата:   28-05-10 22:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: e-mil   
Дата:   28-05-10 22:55

"наистина ли така е казал?"

Ами аз съм го чел преди... може 15-16 години в тогавашния вестник "Ритъм". Не помня те откъде са го превели.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: pefoto01   
Дата:   28-05-10 22:56

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: lipostok   
Дата:   28-05-10 22:56

minolta9, нямах предвид в буквалния смисъл!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: steeens   
Дата:   28-05-10 23:02

[beer] [beer] [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: zorovsky   
Дата:   28-05-10 23:04

Аз си мисля, че фотографията, както всяко изкуство е олицитворение на най-красивото, финото и изразителното, което фотографът създава (а също чувства/разбира/търси/изразява и т.н.). Нормално е, като творец (да творец, дори начинаещите и недостатъчно добрите творят по свой си начин) да си задаваш въпроса дали си добър и докъде си стигнал. В случая сравнянието със себеподобни не води до удовлетворение, тъй като търсенията, както и очакваният естетически резултат е различен за всеки автор. В този ред на мисли не виждам причина човек да се замисля защо го прави (заниманието с фотография), а по-добре да му се отдаде напълно и дотогава, докато изпитва вътрешно удовлетворение от това.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: wiseacre   
Дата:   28-05-10 23:09

Автор: pefoto01
Дата: 28-05-10 22:56

дидибаев: [smilie24]

дидибаев, и аз - [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: next_time   
Дата:   28-05-10 23:22

Средно на две години изпадам в подобни расъждения и извода е че не ме бива и не си струва да си губя времето.В тези моменти пускам всичко за продажба и спирам да снимам, никога не успявам да продам всичко и след няколко месеца пак се подхлъзвам , но вече не ми дрреме бива ли ме или не просто си снимам и си прибирам филмите в кашона.Просто постепенно се повтаря всичко, но с нови хора и нови снимки, с нови мисли за това кое е хубаво и кое не и така докато пак не зацикля и не изсипя всичко в базара.

Отнсно това до къде можеш да стигнеш ... ами според мен вариантите са няколко - до там до където пожелаеш, - до там до където ти стигат силите, - до там до където просто се откажеш поради слаба психика, а не поради липса на сили.
И трите не са лош изход[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: hemilio   
Дата:   28-05-10 23:46

мда next time ме подсети ти си в дупка в момента,затова звучиш толкова меланхолично, но почти всички изпадат в това положение рано или късно-или ще ти мине или няма да ти мине![smile]

Автор: lipostok
Дата: 28-05-10 22:46

По-скоро питах вие кой албум бихте искали да запишете преди да спрете?

а защо трябва да спираме а защо не до последен дъх?

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: deus_ex_machina   
Дата:   29-05-10 10:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: n1x0n   
Дата:   29-05-10 11:23

Цел в заниманията си имат само хората, които без тази цел не биха правили нещата, които правят. Другите просто правят нещата, защото ги усещат като неделима част от себе си.

В крайна сметка се случва човек да сбърка желание с призвание, не е нещо нечувано и доста хора минават през този етап на разочарование, преосмисляне и т.н.

За мен да имам крайна цел във фотографията, е като да имам крайна цел в дишането - абсурдно ми е да дефинирам крайна точка.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: lipostok   
Дата:   29-05-10 14:02

Благодаря на всички ви! имаше много интересни мнения.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: e-design   
Дата:   29-05-10 14:30

"За мен да имам крайна цел във фотографията, е като да имам крайна цел в дишането - абсурдно ми е да дефинирам крайна точка." [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: Lefthand   
Дата:   29-05-10 23:28

.....и след всичко това искам да се разпадна и да направя един "The division bell" и .....................минавам на друга група, естествено![smilie5] [smilie21] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: vnvas   
Дата:   29-05-10 23:37

С тези темпове на дискусията скоро ще стигнете до бъпроса: - Какъв е смисълът на живота?[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: lipostok   
Дата:   29-05-10 23:43

Aко не можете да говорите по темата и не ви идва наум нищо наистина остроумно, не се чувствайте задължени непременно да напишете нещо! Благодаря Ви!

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: GOSPODIN   
Дата:   30-05-10 00:23

Lalinda
Дата: 28-05-10 21:13

Спътникът ми (който е художник и изкуствовед) ....

ИзкуствовЪд, свиневъд, животновъд, лесовъд...[smilie18] [smilie18]

Навъдили сте се едни ...[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: minolta9   
Дата:   30-05-10 00:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: lipostok   
Дата:   30-05-10 00:39

[smilie5] [smilie5] [smilie5] И аз искам да стана изкуствовЪд! [smilie5] [smilie5] [smilie5] Ма първо да стана фотограф и после другото!


Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: mujimasa   
Дата:   30-05-10 00:58

А как ще разбереш,че си направил най-доброто в момента,в който си го направил,освен ако не продължиш!?Макар "най-доброто" да е много относително понятие... [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Да ви питам нещо
Автор: Canon   
Дата:   30-05-10 01:01

За да станеш изкуствовЪд, задължително трябва грам да не разбираш от изкуство, в частност фотография
Известен пример е Гого ***

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »