Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 В базара...
Автор: steeens   
Дата:   25-04-10 11:18

трябва ли да си прави всеки каквото си иска, или може и да се обсъждат някои случаи?
Примерно тия дето много обичат да маркират като спам коментарите и не отговарят на въпросите? Кажете си мнението.[beer]
 Re: В базара...
Автор: juslen   
Дата:   25-04-10 11:23

Може понеже форума май няма модератори вече,като разграден двор е станал.



Публикацията е редактирана (25-04-10 11:23)
 Re: В базара...
Автор: steeens   
Дата:   25-04-10 11:29

Ами това е по добрия случай, модераторите обикновено само бъркат нещата допълнително.Типична нашенска черта.
[smilie24] Айде тук пък да споменаваме по фрапиращите случаи, ако повече хора питат, може и да получат отговор?[smilie24]
 Re: В базара...
Автор: mitku   
Дата:   25-04-10 11:37

Хайде сега - пак модераторите виновни. @juslen&steeens&др., вие били ли сте модератори - те модераторите да не би да живеят във форума и само туй да им е целта в живота? Най-вероятно както навсякъде - има няколко човека, които на добра воля и без никаква лична полза (освен псувните на някои потребители) си губят личното време за да подържат някакъв ред и за да може народът да си лафи по форумите и да си прави кефа. Е, за съжаление - някои хора имат твърде изкривена представа за свободата и демокрацията и го обръщат на слободия (ако знаете какво означава таз дума), но няма как, а и колкото повече стават хората, толкоз повече се влошава положението. Иначе - наистина би било полезно да има правила в базара, но нейсе. [cool]



Публикацията е редактирана (25-04-10 11:42)
 Re: В базара...
Автор: steeens   
Дата:   25-04-10 12:34

mitku , не говоря за хардуербг, а за други форуми.Ето и тука палиш от четвърт оборот, как да ти повярвам , че не го правиш и като модератор?Не съм бил и не желая да съм модератор, но най-хубавото на фотофорум е това, че няма модератори.Понеже сме съзнателни и добри потребители , модераторите са излишни.

Ама темата съм я отворил за друго, просто ми направи впечатление тази обява:
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=345882&t=345882&phorum_uriauth


и отказа на продавача да отговаря на някои естествени въпроси.Малко преди да пусне неговата имаше пак един дето много за кратко се мерна и продаде един двоен кит к-х:

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=2&i=345846&t=345846&offset=all&&phorum_uriauth=reply_345846


 Re: В базара...
Автор: vladod   
Дата:   25-04-10 13:12

Базарът има своето очарование и благодарение на спама. Той /спамът/ е нещо, заради което рубриката "базар" я гледам редовно, нищо че не ме интересува всяка продажба [beer]
 Re: В базара...
Автор: asenr   
Дата:   25-04-10 13:16

Всчико може, докато админ не каже че не може.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена