Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Истински жени - фотография
Автор: liuboliubo   
Дата:   15-03-10 21:23

IvoZafirov и аз съм на същото мнение не са ли малко грозните неща навсякъде ,та аз по тази причина не оглеждам в огледалото.Е вярно е че има и такива неща , те са от живота и ще стават все повече защото населението застарява.Може да звучи лицемерно но наистина не ми се гледат такива работи не ми доставят настроение.Ама пък нали затова са фотоапаратите да заснемат и +и-.[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Истински жени - фотография
Автор: pacolon   
Дата:   15-03-10 22:18

IvoZafirov, в много прекрасни книги, филми и т.н. авторите описват неща, които не (се)харесват и не са го правили за "параван на извратеността си".
Надявам се, че отношението ти към снимката показана от мара не е същото като това към снимките от линка на lipostok.
Аз правя разлика. Снимките, показани от lipostok ми харесват(снимки, като снимки), но липсата на ясно авторово послание ме кара да си мисля, че фотографът ги е правил поради причините, които ти изтъкваш или подобни.
Това не е причина да се заклеймява снимането на подобни модели по принцип.
Лично на мен, по - извратена и опасна ми се струва тенденцията да снимаме теменужки, докато газим в лайна.

Отговори на това съобщение
 Re: Истински жени - фотография
Автор: nenov   
Дата:   16-03-10 02:21

За да се прави подобна фотография се изисква смел фотограф и още по-смели модели.

Отговори на това съобщение
 Re: Истински жени - фотография
Автор: nenov   
Дата:   16-03-10 02:24

Добре е да се запознаете и с други фотографии на автора и тогава да бъде обсъждан, хвален и съден. http://www.mattblumphotography.com/



Отговори на това съобщение
 Re: Истински жени - фотография
Автор: nenov   
Дата:   16-03-10 02:27

http://www.mattblum.com/

Отговори на това съобщение
 Re: Истински жени - фотография
Автор: nenov   
Дата:   16-03-10 02:43

И нещо интересно за матт блум и други подобни автори http://artmodelbrookelynne.blogspot.com/2009/04/matt-blum.html



Отговори на това съобщение
 Re: Истински жени - фотография
Автор: Amigo   
Дата:   16-03-10 03:27

ами не ми харесва [smilie8] пък който иска да си философства за изкуството [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Истински жени - фотография
Автор: тьма   
Дата:   16-03-10 06:54

най-после нещо истинско, страхотен проект!


Отговори на това съобщение
 Re: Истински жени - фотография
Автор: nevi_ana   
Дата:   16-03-10 17:16

Стериотипите за Красота, които ни се налагат от медиите в никакъв случай не са приети от обществото на 100%.
Но, все пак естетиката трябва да се възпитава.Ако имаш усещането, ако обичаш красивото във всичките му измерения, ако чувствата ти са красиви, ще успееш да покажеш най-хубавото и в не толкова красивата жена:)
Това е моето мнение [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »