Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся фотограф
Автор: Moonchild   
Дата:   03-12-09 17:29

Здравейте,

търся фотограф за едно парти. Става дума за годишнина на фирмата, в която работя - на 07.XII.2009 от 19:30 (предполага се той да започне работата си към 18:30) в залата на Нац. Художествена галерия.

Става дума за фотографиране на моменти от събитието + гостите.

Пращайте ми ЛС с website с портфолио, както и ценови оферти.

Благодаря предварително.
 Re:
Автор: bai_georgi   
Дата:   03-12-09 23:24

туй ми е СИ ВИ-то

а ..заплаштънету...турбъ кифтета за чаветата

[ezik]

 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   04-12-09 09:03

Ма ценовите оферти да не са над 250лв. , а?[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re:
Автор: tbby   
Дата:   04-12-09 09:36

Много сте ми интересни...
Човека предлага на някой да изкара пари и вие пак му се подигравате?
Дори и да предлага 5лв за услугата, това си е негово право. Ако вас ви устройва, работите, ако не - не работите.
Обяснете ми, защото не разбирам какво се случва в малките ви злобни мозъчета...
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   04-12-09 10:34

Миналата година търсих фотограф за фирменото парти. Хонорарът беше фиксиран - 100лв. Не бяха много пари, наистина. Един колега се отзова, засне събитието и си получи парите. Ние не сме коментирали снимките, той не е коментирал цената.

Moonchild, фиксирай една цена (над 100лв., че ме е срам от счетоводителя ни) и твоят човек ще се появи без пазарлъци.
 Re:
Автор: Moonchild   
Дата:   04-12-09 14:40

Така...

Първо, благодаря на всички отзовали се.

Наясно съм със труда и заплащането в средите Ви. Аз и компанията, която представлявам никога не бихме си позволили да подценим този труд.

Темата е затворена, тъй като мисля, че от 10тината предложения едно определено се открои с фотографските качества на човекът, който го отправи. Качеството на услугата е това, на което държахме и смятам, че ще го получим от въпросният човек.

cicomanco, осъзнаваш ли колко смешен може да стане един човек, като си говори ей така, колкото да каже нещо ?
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена