Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Фотоваканция и морал на журиране
Автор: ASTRO   
Дата:   18-09-09 20:42

Мислех си дали да пускам тази тема или не. В крайна сметка реших да я пусна.
Както последните 5-6 години присъствах на фотоваканция и тази. За разлика от останалите сегашното журиране беше изпълнено с невиждан скандал , спорове , стигнало се до псувни между някои от журиращите.Това си е техен проблем, Да ама не , докато не го отнесох аз заради техните скандали.
Снимката ми е била в селекцията за награда имало спорове 5 пъти я слагали и изваждали , както и на други автори - Това ми стана ясно след конкурса.
Но не мога да си обясня следния факт и тук ще помоля за мнение и тълкуване. А то е следното:
Разглеждайки финалната изложба заедно с други фотографи ,по едно време дойде Член на журито - Соня Станкова.Обсъждаха различни снимки ,изказваха мнения.Стигна се и до моята фотография -не знам от къде но тя разбрала че аз съм автора.
Попита ме.
– Ти кога я направи тази снимка?
– Вчера - отговорих.
– Да ти ЕБА и Птичката , след което се захили.
Останах като гръмнат [smilie10] , премълчах и разбрах че сме много ама много далече от изкуството и фотографията с такива изказвания.
Искам да кажа ,че аз лично конфликти съм нямал с никого.Претенции за оценка също нямам, но имам претенции за отношението към авторите на въпросната г-жа Соня Станкова.

Ще пусна и въпросната снимка по-долу.

 Re:
Автор: zariio   
Дата:   18-09-09 20:48

Ама всъщност за птичка ли става дума или за пТичка[smilie5]
 Re:
Автор: biso   
Дата:   18-09-09 20:49

дай да видим
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   18-09-09 21:02

не разбрах проблема.....
 Re:
Автор: ASTRO   
Дата:   18-09-09 21:08

https://photo-forum.net/i/1181932


 Re:
Автор: HP   
Дата:   18-09-09 21:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   18-09-09 21:11

аз лично не виждам фотографията ти да е конкурентна......според мен
 Re:
Автор: ASTRO   
Дата:   18-09-09 21:12

Проблема е че въпросната г-жа Соня Странкова изрече:
-Да ти Еба птичката.
Изказване на самоуважаващо се жури на откриването на изложбата.Просто недоумявам на тая простащина.

 Re:
Автор: ASTRO   
Дата:   18-09-09 21:14

alsash
Ако си прочел внимателно съм написал - претенции за фотография нямам ,а за отношение към фотографите.Снимката добавих само за да стане ясно.

 Re:
Автор: benoti   
Дата:   18-09-09 21:15

Няма нищо недоумяващо. Г-жа Странкова навярно е член на ДЖЕМИНИ.



Публикацията е редактирана (18-09-09 21:16)
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   18-09-09 21:16

Еми зла птичка яде красива пеперудка,какво искате... И аз да съм и аз ще и тегля една на гадната птичка. [smilie18]
 Re:
Автор: Kanonir   
Дата:   18-09-09 21:16

alsash човека, доколкото мога да чета, няма претенции относно фотографията му каква е нито как е била оценена, за нещо друго май става дума не мислиш ли???
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   18-09-09 21:20

съгласен съм, че е недопустимо изказване като споменатото.....(ако е истина)
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   18-09-09 21:20

Еба ти и авторитетната членка на журито. Преди няколко години на Фотоваканция се напъха в комкурс за любители и спечели екскурзия надалеч. На следващата година показа снимки от екскурзията - срам.

Истината е, че има криза както на стойностна фотография, така и на желаещи да журират.
 Re:
Автор: sun   
Дата:   18-09-09 21:26

То такова отношение няма вече, като отидеш за някой документ в общината или в КАТ (е хубаво де - в КАТ тук таме има).[smilie10] [smilie10] [smilie10]
 Re:
Автор: ASTRO   
Дата:   18-09-09 21:27

Истина е не се съмнявай, не го чух само аз.

 Re:
Автор: zariio   
Дата:   18-09-09 21:34

guciguci,първо виж твоите птички и тогава коментирай чуждите[smilie3]
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   18-09-09 21:35

Леле, толкова ли са ебателни/потентни членовете на журито по тия ваканции, че посегнаха и на птичките?
[shtrak]



Публикацията е редактирана (18-09-09 21:37)
 Re:
Автор: guciguci   
Дата:   18-09-09 21:35

zariio ,малко буквално приемаш нещата. Птичката е много хубава,или по-скоро моментът е интересен.
 Re:
Автор: zariio   
Дата:   18-09-09 21:36

Ами виж как се изразяваш по-горе[smile]
Малко прекалено ми се струва[smilie3]
 Re:
Автор: sun   
Дата:   18-09-09 21:36

Ами да почакаме отговор от въпросната госпожа, макар че Асахи направо я довърши.[smilie21] Но заради изцепката на един нека не съдим цялото журиране. Скандалите и споровете при журиране според мен са много положителни и показват, че победитителите не се избират слепешката.[smilie24]
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   18-09-09 21:37

Зарьо и Гуцито, продължете на лични, плс.
 Re:
Автор: Myth   
Дата:   18-09-09 21:56

Автор: asahi
Дата: 18-09-09 21:20

Еба ти и авторитетната членка на журито.
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] Е това ме довърши от смях[smilie24]

А сега съвсем сериозно, не само, че подкрепям автора на темата, но и съм на мнение, че подобни изрази една жена (още повече пък е и ЧЛЕН[smilie18] [smilie5] на жури) може да си ги запази за по задушевни компании или пък ако иска за вкъщи пред мъжа и децата си. Дори в случая казаното от нея да не изразяваше отношение към авторите, то пак е недопустимо, тук можем да си ги плещим всякакви ама... Аз лично не бих искал подобно жури да ме оценява.
 Re:
Автор: sun   
Дата:   18-09-09 22:40

http://www.photoacademia.org/l_bg/?s=6&i=82

Това ли е обвиняемият? Интересна биография за толкова пиперлив език.[smilie18]
 Re:
Автор: vgramatikov   
Дата:   18-09-09 22:46

Хахахахаха шкембе чорба [smilie18]
Що не и каза: "Аз я ебах вече,за тва ми даде да я снимам" [smilie18]
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена