Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re:
Автор: kearny   
Дата:   20-09-09 02:26

Geod,аз го купих моя FZ38 в Англия за 270 паунда с доставката от camerabox

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: geod   
Дата:   20-09-09 11:48

Благодаря,момчета,прави сте -понякога четем, но ни убягват важни неща,всъщност затова пуснах и темата ...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pafkataa   
Дата:   20-09-09 14:00

Този смятам ще е доста добър за целата Fuji-Film FinePix S100FS :) [smilie24]


http://www.dpreview.com/news/0801/08012410fujifS100FS.asp

макар ,че не знам каква е цената му :>



Публикацията е редактирана (20-09-09 23:27)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bip   
Дата:   20-09-09 16:01

Конкурента от Fujifilm ->FinePix S200EXR не смея да спомена заради ценовото ограничение на питащия.Все още е нов на пазара,но иначе очакванията за него са повече от добри.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: biser_todorov   
Дата:   21-09-09 14:36

Здравейте,
Имам никон р-90 и съм много доволен от него. Скоро го пробвах на нощни снимки, и според мен се справя добре. Естествено си трябва и статив. Относно шума при по-високо ИСО, има си шумоподтискащ софтуер който върши добра работа.
Моя съвет е за никона, особено ако можеш да го намериш и под 350 евро в Германия.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: geod   
Дата:   22-09-09 08:49

Всички от Павилиона и Синтензиса ли пазарувате фототехника? Освен Керни друг купувал ли е от чужбина и да е доволен от покупката? Гледам ,че цените в Англия наистина са доста тънки в сравнение с българските....Един и същ апарат там заедно с чанта,рез.батерия,флаш карта е по-евтин от тук само апарата.
Ако има "щастливци" нека споделят-мисля,че ще е полезно за всички!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: neveroqtniq   
Дата:   22-09-09 22:21

Ще е полезно за "кокошкарите" пич, за тези които цепят стотинката на две и рискуват да ги обмитят заради "тънката" цена на запад, и ако стане някакъв проблем да си чукат главата с гаранцията, може и стоката да се изгуби по пощата, а после пускат тука тема "някой да има ръковдство на български за..." Мерак с пари се гаси, момче и в повечето случаи евтиното излиза скъпо. Не се мисли за най-хитрия, и фотопавилиона и синтезиса са много сериозни магазини. Пазараувай спокойно от там и няма да сгрешиш.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: geod   
Дата:   22-09-09 22:55

Откъде реши ,че съм момче и кококошкар, ако предпочитам да платя "западна" цена за един продукт,който няма мито от Европа -не знам...Но ти благодаря за мнението, все пак.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: neveroqtniq   
Дата:   22-09-09 23:14

В профила ти не видях, мъж ли си жена ли си, реших, че момче би прозвучало по несъстаряващо, но ако искаш мога да употребя и друга дума, а кокошкар употребих понеже за мен поне разлика в цената от 10-20% за сметка на гаранционно обслужване и сервизиране, на консултация и др. си е направо кокошкарстов. Извинявай, ако съм те обидил, но го казах по принцип за всички тия които се опитват да бъдат по тарикати. И поенже явно не си се сблъсквал със загубени пратки, моли се да не ти се случва.
Успех, нищо лично.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vldiliev   
Дата:   22-09-09 23:36

Взимай Canon...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: popov_chris   
Дата:   23-09-09 01:34

Ако е за сапунерка тип апарат било и то малко хубава бих взел OLYMPUS-a за тия пари - SP590UZ например като най-нов модел, но и 550 (минимум) ще ти върши работа. Преди имах OLYMPUS SP550UZ и доста често съм се изумявал от качеството което се постига за тези пари. После си купих CANON SX1IS но останах доста разочарован от шума който вкарва особено при по-голям зуум. Та за това ей ме на в DSLR-клуба[smile] Даже единия (Canon 500D) ще го пускам за продажба тия дни за малко над 1000 лв. щото така и не го ползвах поради изпаднала друга по-изгодна покупка малко след това. Лоша болест са тез DSLR-и, яко удрят по джоба [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vldiliev   
Дата:   23-09-09 10:25

SP590UZ не снима добре. По-добре някой от Canon-ите SX1 или SX20.

http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&cat=46&product=5461&show=additional

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mr24   
Дата:   14-10-09 21:43

Нищо не споменахте за canon sx200. Защо?

Отговори на това съобщение
 Re: Съвет за турбосапунер
Автор: gam3ra   
Дата:   14-10-09 21:48

Защото няма голямата оптика на ТУРБО-сапунерите, от това следва по-компромисна картина. Иначе бих го предпочел пред обсъжданите тук модели за туристическо апаратче, все пак добре се побира в джобчето. А най-вече Fuji F70

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mr24   
Дата:   14-10-09 22:19

Но пък има зума на турботата. Аз съм го набелязал заради зума побран в малки размери, но има доста малко коментари за него

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Mojojojo   
Дата:   15-10-09 16:53

Ето едно предложение от мен

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »