Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 С едни и същи снимки...
Автор: snowdrop   
Дата:   01-08-09 07:48

С едни и същи снимки, в Култа вече имам плътно оранжево квадратче, в Торонто и Онтарио и други интернет конкурси печеля награди, а тук преди време изпаднах в Представяне. Добре че след като пратих портфолио, Админа се смили, бутна ми 4Б т. та успях да покрия норматива от 3х50. Не ми достигаха само 2 точки.

Та ми е чудно, след като почти едни и същи хора са в Култа и Форума, качвам едни и същи снимки и в двата форума, членуват от едно и също време и на двете места, защо такава голяма разлика в оченката на снимките ми?
 Re: С едни и същи снимки...
Автор: Akeyzerr   
Дата:   01-08-09 08:10

A защо ти пука?
 Re: С едни и същи снимки...
Автор: maldito   
Дата:   01-08-09 08:24

ти заради точкуването ли снимаш [smilie11]
да си задоволиш егото[cool]

 Re: С едни и същи снимки...
Автор: tnt   
Дата:   01-08-09 08:26

вероятно не, но все пак любопитен резултат, нали? [smile]
 Re: С едни и същи снимки...
Автор: frenchev   
Дата:   01-08-09 08:28

има ли някакво значение?
Не мога да разбера каква е тази мания за величие. Аз лично снимам за кеф а не за оценките на другите (не говоря за рекламната фотография).

Пробвай и ти, може да ти хареса.

[shtrak] [shtrak] [shtrak]
 Re: С едни и същи снимки...
Автор: snowdrop   
Дата:   01-08-09 08:31

Защото мнението на професионалистите и общата публика е катализатор за развитието ми като фотограф и творец. А това е важно за мен.



Публикацията е редактирана (01-08-09 08:32)
 Re: С едни и същи снимки...
Автор: frenchev   
Дата:   01-08-09 08:38

човече в много грешна посока си тръгнал ако си мислиш, че ще получиш адекватни мнения точно тук.

Ти си знаеш, не искам да се меся.

всичко най [shtrak] [beer] [shtrak]
 Re: С едни и същи снимки...
Автор: j_mironski   
Дата:   01-08-09 08:40

Те във ФФ са най великите бе к'во си мислите.
Познавам хора дето работят професионално в на запад а тук не са достатучно отценени. Познавам и такива дето са печелили международни конкурси и също не са мого харесвани тук.
Тук или уцелваш момента с някоя боза и влизаш в рейтин Б или определен кръг от хора те вкарава. Има и иключения ама са рядкост и то голяма
Ценнотона ФФ е базара - всичко останало [smilie23]

с риск да ми резнат зелката админите ама си го казах както си е
 Re: С едни и същи снимки...
Автор: gecata   
Дата:   01-08-09 08:49

И кое му е чудното?
Влизам в кулпикса гледам хубава снимка и натискам бутона за вот.
Преглеждам фотодома аха същата снимка - пак вот.
Фотофорум - виждам я и автоматично отминавам - тази я видях ....
Това навярно се случва с активните и пристрастени към форумите потребители.
Те са неголяма група(около 100-150 човека)в сравнение с регистрираните потребители, но бележат присъствие и за това прави впечатление , че във всички форуми участват едни и същи хора.
Всъщност не е така.
В основната си част потребителите съобразно своята възраст, ниво на развитие, темперамент и т.н. пребивават в различни форуми и именно техния вот е определящ.
Естествено във ФФ като най-голям и най-динамичен да е най трудно снимките ти да бъдат забелязани и оценени.
В по малките форуми хубавите снимки по малко се "губят".



Публикацията е редактирана (01-08-09 08:51)
 Re: С едни и същи снимки...
Автор: snowdrop   
Дата:   01-08-09 08:51

frenchev, това не е мания за величие а силно желание за развитие и усъвършенстване. А това става като гледаш, четеш, питаш, пробваш и пак гледаш, четеш, питаш, пробваш... И ако не търсиш мнението на другите как ще знаеш до къде се стигнал?

П.С. Снимката ти на хижата е една от най-любимите ми! (Приятно е когато някой оцени работата ти по достойнство, нали?)
 Re: С едни и същи снимки...
Автор: admin   
Дата:   01-08-09 08:54

И тук и във фото култ сте еднакво оценен. Сортирайте си снимките по рейтинг А и след това по рейтинг в култа и ще видите резултата.
Не виждам особена разлика на оценките Ви в двата сайта. Рейтинг А във ФФ съответства на рейтинга в култа.
Тази ви сннимка примерно : https://photo-forum.net/i/1002707 има 27 гласа в култа и 60 във ФФ. За какво говорим???
Рейтинг Б е допълнителна класация, ако не Ви харесва подредбата по рейтинг Б, моля не я гледайте.
За преминаването си има портфолио и не сме оставили в представяне нито един добър фотограф, който е изпратил портфолио.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена