Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Нов дизайн - пак нова тема
Автор: djogata   
Дата:   14-07-09 23:24

Оправете вградената кирилица!

В момента скоростта на зареждане през ИЕ е ледникова - отнема около 5 минути (от чужбина). Не знам каква е причината, сайта целия се зарежда, темата също, емотиконите и т.н., но кирилицата остава незаредена още 5 минути. Много дразнещо за хора като мен, гледащи форума от чужбина, и нямащи кирилица на компютъра си (служебния примерно).

Същото е и с мозилата - сега съм от домашния компютър с последна версия на мозила, и вградената кирилица така и не успя да се зареди, докато написах това мнение.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн - пак нова тема
Автор: kudra   
Дата:   14-07-09 23:44

Никой не ми пише писмо.[smilie2]
Дали е от новият дизайн?

Май и преди никой не ми пишеше....


Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн - пак нова тема
Автор: Matheya   
Дата:   15-07-09 00:55

Забелязах ено нЯщо , свързано с редакциите- когато са повече от една за кадьр , излизат застъпени, т.е. вижда се само пьрвата.
Не е фатално, но го видях [smile] .
Пример:
https://photo-forum.net/i/562351

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн - пак нова тема
Автор: neuromancer   
Дата:   15-07-09 01:00

това с кирилицата и аз го забелязвам
освен това оправете странирането, като цъкнеш на някоя страница, лентата със страниците изчезва, така че пак трябва да целиш Цяла тема, какъв е смисъла

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн - пак нова тема
Автор: tofo   
Дата:   15-07-09 10:53

Още нещо за базара - не е ли по-добре да има само 2 категории. Купува и продава. Щото много джвъчки си се ползват и на цифра и на филм. Примерно един преходник в момента може да се тури и в трите раздела без да е грешка.[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн - пак нова тема
Автор: chukov   
Дата:   15-07-09 11:03

Когато цитирам текст не ми излиза името на автора на цитирания текст
Експлорер 7

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн - пак нова тема
Автор: tNt   
Дата:   16-07-09 09:07

Защо като контур на качените снимки се явява тъничка бяла линийка... все едно допълнителна рамчица? Адски е дразнещо...особено пък, когато авторът иска рамката му да е черна.
Моля да го премахнете. "Феноменът" съществува и на тъмба и като се отвори голямата снимка

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн - пак нова тема
Автор: dimitar_p   
Дата:   16-07-09 10:05

АЗ ПЪК ИМАМ ЕДИН ДРУГ ВЪПРОС

В нито един друг форум не е забранено да си корегираш първото мнение.Това е толково тъпо ограничение, в което не виждам смисъл.Само, за да извадя и аргумент - в базара много хора запълват първия пост с нещо от типа "вижте обявата в следващия пост". За какво е направено това ограничение, на кого помага?
Драснах и мейл със същия въпрос на пичовете дето държат форума, но отговор не видях. Надявам се сега поне някой да види написаното и да обърне внимание.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн - пак нова тема
Автор: MapTuH   
Дата:   16-07-09 10:17

Той целия форум е бахти допотопния [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн - пак нова тема
Автор: riddick   
Дата:   16-07-09 10:30

Mozilla Firefox 3.0.11

Вчера забелязах, че като се зарежда дадена тема в дървовиден вид не се виждат голяма част от постовете след първата страница. Виждам ги като автор, дата и час, но като кликна на мнението нищо не се зарежда и ме изплюва отново на първата страница. Също така за да видя всички съобщения в дървовиден вид трябва да избера "цялата тема" защото от долу няма страниране.

И отново да засегна болна тема:
Ще можем ли като се логнем от поне 2 комютъра да си оставаме вътре до второ нареждане от наша страна?


Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн - пак нова тема
Автор: dimitar_p   
Дата:   16-07-09 17:25

Имам и още едно предложение- При качването на снимка да има полета, в които да се записват характеристиките на снимката- скорост, апарат, обектив, бленда иначе казано EXIF. Това би било много полезно за хората, които искат да знаят как е постигнат даден резултат. Не казвам да са задължителни тези полета, нека всеки си прецени дали иска да вкарва такава информация, но нека ги има, ще са в помощ, не във вреда.

Мерси предваритено, ако все пак решите да направите нещо по въпроса.

Отговори на това съобщение
 Re: Нов дизайн - пак нова тема
Автор: tnt   
Дата:   16-07-09 20:03

Ekzif ima i toj se dyрпа директно от файла, ако този файл не е пейстнат върху някакъв друг фон във ФШ.
Тоест тази опция я има вече и не се въвежда ръчно [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »