Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: Alex-dan   
Дата:   21-05-09 14:54

Предисторията:

Виждайки тази творба,

https://photo-forum.net/i/1099823


между другото, типично по Про, кръстена с номера на блендата, с която е снимано [smilie5] , оставям следния обективен/ субективен коментар:

24. arlette - Хубаво боке и толкова
26. Alex-dan като 24...

След което малко по-късно, засегнатия явно автор Светозар Стефанов а.к.а zariio ме намира по skype:

[5.5.2009 г. 16:08:25] Светозар Стефанов BOFF: здрасти можеш ли да обосновеш коментара си под една моя снимка ;)

5.5.2009 г. 16:10:38] Alex Danev: да, точно сега
даже гледах лника ти в скайпа и се сетих за последната снимка, на 1.2 обектива мачка но модела не ми харесва
това е но гласувах със злато, само да кажа са протокола
Alex Danev: (chuckle)

Светозар Стефанов BOFF: виж сега аз не държа ни най малко на злато или кво да е било ;) за мен е по важно писаното долу
и след като и на №24 влязох в профила и видях какво показва същото направих и с теб
та на база на какво имаш такова мнение

5.5.2009 г. 16:23:17] Светозар Стефанов BOFF: Мен друго не ми я ясно.Сега с риск да се обидиш но след като правиш такива коментари си си преценил. разгледай добре профила си както направих аз токущо и прецени можеш ли да правиш такива коментари :)

[5.5.2009 г. 16:26:13] Alex Danev: в тази снимка не ми харесва как стои брадичката, и като цяло изражението снимано по този начин не ми допада

Светозар Стефанов BOFF: аз никога нямаше да ти пиша ако беше изброил долу кое не ти харесва

[5.5.2009 г. 16:28:07] Alex Danev: и така ли се получава с всеки негативен коментар?

[5.5.2009 г. 16:30:16] Alex Danev: следейки ти логиката с неколкократно повтаряне на това
какви са моите снимки и тн нормално е да ме попиташ защо съм писал така, и е нормално да мога да ти отоговоря :)
[5.5.2009 г. 16:32:48] Alex Danev: от там нататък... мисля, че останалото беше излишно... и да, имам снимки, които си харесвам на този етап и далеч не съм стигнал кой знае какво ниво, тепърва се уча...

[5.5.2009 г. 16:33:16] Светозар Стефанов BOFF: е чакай сега било излишно учиш се
:) не се сърди ама трябва да си готов за това след като така коментираш

[5.5.2009 г. 16:34:14] Alex Danev: да разбирам ли само че авторите от топ10 примерно на тоя сайт са способни да оценят снимките ти и да ги харесват или не или да пишат положителни или отрицателни коментари?


[5.5.2009 г. 16:34:29] Alex Danev: не се сърдя :) всички снимки които съм качил може да се пише под тях и така...

[5.5.2009 г. 16:34:30] Светозар Стефанов BOFF: пак ти казвам ако беше писал точно кое как и защо не те кефи под самата снимка никога нямаше да ти пиша

[5.5.2009 г. 16:36:56] Alex Danev: да, ок, това ясно и с 1 изречение :) за частта първо да си разгелдам моите снимки и тогава да коментирам ми е по-интересната

[5.5.2009 г. 16:43:45] Alex Danev: по въпроса за коментара, казах каквото мисля
за моите снимки аз няма какво да говоря така или иначе в случая, ти ги спомена, че на фона на тях не върви да пиша такъв коментар, ОК

[5.5.2009 г. 16:45:14] Светозар Стефанов BOFF: ами така си е
мисълта ми беше друга от самото начало
всъщност въпроса
ще промениш ли най накрай коментара си като напишеш точно това което ми каза за модела брадичкат и тн. тва е което искам.

Казах си, ок, нп...

"7 Alex-dan
05.05.2009 17:02 Тъй като автора държеше да се обоснова подробно за писаното по-горе: Да, модела заснет от този ракурс не ми допада, технически снимката е добра, бокето е приятно, но си мисля, че е можело да се получи и по-добре... Това ми е скромното мнение, което не би трябвало явно да изказвам, с оглед на нивото ми. Поздрави! "
След което изтрих въпросния автор от скайпа си, защото ми писна от глупости!
Чак днес видях, обаче че съм получил подобаващ отговор, уникален с НАГЛОСТТА СИ [smilie18]

[5.5.2009 г. 17:45:34] Светозар Стефанов BOFF: държа или да е мнение като хората тово и това не харесвам много по лесно ми беше да ти изтрия коментара осъзнаваш ли що не съм го направил
:) ей ама като малките деца сте бе
пишете без да мислите ей така
а като се обади другата страна и се цупите и се почва едно ама аз сега се уча ама тн и се радвам че ще ме запомниш с някоя снимка щото аз не мога да кажа същото за теб (chuckle)
без да се сърдиш сега нали ;)
когато критикуваш трябва да си готов за същото от другата страна нали хайде лек ден и от мен (wave)

[13:48:27 | Edited 13:52:31] Alex Danev: Това, че не би трявало да пиша такива кометари, при положение, че снимките ми били еди си какви, ми го писа точно тук аз не се оправдавам за нищо, човек се учи докато е жив, ако си [13:48:47] Alex Danev: мислиш, че си достигнал върха на познанието много се лъжеш и ако си мислиш, че е много достойно да ходиш да опяваш на хората по скайповете това и онова, също [13:49:26] Alex Danev: хубаво, че попадна на човек като мен, а не на [13:49:33] Alex Danev: някой който ще ти тегли майните яко [13:50:24] Alex Danev: аз стоя зад всяка една дума!
[13:50:34] Alex Danev: на косъм съм да го пусна тоя диалог във ФФ
[13:50:38] Alex Danev: ама не ми се занимава с глупсоти
[13:52:52] Alex Danev: те там те знаят що за стока си
[13:52:54] Alex Danev: и без това
 Re: Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: alsash   
Дата:   21-05-09 15:00

ауууууу........
 Re: Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: j_mironski   
Дата:   21-05-09 15:01

Що не вземете да се разберете по друг начин, ами занимавате форума с личните си проблеми.

Абртарахирайки се от горенаписаното, на мен кадъра ми харесва[smilie24]
 Re: Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: martinrousev   
Дата:   21-05-09 15:02

Alex, засегнат или не това което авторът ти е писал по скайп е лична кореспонденция и не смятам, че е редно да я публикуваш без негово съгласие.
 Re: Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: Second   
Дата:   21-05-09 15:03

Малее, все едно дискутирате кадър за календара на Пирели. А даже и за него да е, май пак не си заслужава толкоз усилия, според мен... [smilie5]
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   21-05-09 15:04

уредих си една гаубица да я разположа на копитото [smilie5]
 Re: Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: Alex-dan   
Дата:   21-05-09 15:05

Не е въпроса в това, аз все още твърдя, че модела може да се снима и много по-добре от точно този кадър, но както и да е... Просто взе да ми писва от простотии и съм на косъм да не стъпна повече тук. Някой хора се вземат твърде на сериозно.
 Re: Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: graphix   
Дата:   21-05-09 15:06

ебати детската работа [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re:
Автор: dau   
Дата:   21-05-09 15:07

мен много ме кефи и много добре седи, евалата бате [smilie24]
 Re: Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: Пешо   
Дата:   21-05-09 15:10

И цялото тожа каране за един омазан кадър дето, нито композицията е композиция ,нито ракурса е като хората ,а обработката ...очите светнали като ксеонови фарове....

Защо си губите времетода се карате за някакъж си кадър. пък бил той и на 1.2 е па точно щото е на 1.2 е стнал още по....
 Re: Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: ecobo   
Дата:   21-05-09 15:11

Alex-dan, не се шашкай, в профила си имаш не по-лоши снимки от тези на въпросния автор, че и доста по-добри забелязах [smilie24]
Не знам защо, но всеки който си купи 85/1.2 си мисли, че всичко що излиза от тоя обектив, е шедьовър, което е много далеч от истината.
Още по-жалко е, когато един автор не търпи критика, от каквото и да е естество. А да пишеш на някой с искане за обяснение за негативен коментар, заедно с това да му обясняваш, че понеже имал такива и такива снимки в профила си, няма право да коментира твоите, си е чиста проба комплексарщина [smilie23]
Който не иска снимките му да бъдат коментирани, да не ги показва!
Толкоз!

 Re: Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: d_ave   
Дата:   21-05-09 15:15

ььььь, не че нещо, разгледах и на двамата водещи спора снимките и честно казано на Alex-dan снимките бая повече ми допадат:))) лично мнение, не познавам нито единия от двамата, ама на zariio или както там се пише са си пълна скука, пък да бяха и на 0,5:)))
не му се връзвай и аз се нагледах на "про"-та тука колкото щеш. снимай си, кефи се и майната им на такива, в крайна сметка като не може да преглътне, че някой може евентуално току-виж (как смее!) да не му хареса снимката си е за него - майната му и ignore:)
 Re: Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: hotsnail   
Дата:   21-05-09 15:16

обща оценка - 444 / 83; брой гласували - 120

Нужно ли е да се коментира. Човека явно на други 119 почитатели е писал да погледнат творбата и да боднат по един глас.

Комплекси.

Иначе портретите на човека не са лоши, според мен са ниво щракам снимки на приятелката си в парка. Нищо профи или творческо няма - цъкаме със скъпо апаратче и скъп обектив без идея и без цел.

Е Пешо някак колкото и да ми се иска не мога да кажа лошо за снимките му - гледам и се уча толкоз.

Мойте снимки не са дори на нивото на зарио ама аз и не пиша глупости на хората дето ми коментират снимките, че дори и не качвам подобни снимки щракнати за спомен. Още повече да тормозя някой по Скайп.

Веднъж писах ЛС за да балгодаря, ама беше позитивно благодаря, за качествен коментар.

абе какво се разправяте с глупости...


ПП алекс твойте снимки са много по готини няма място за сравнение! [beer]



Публикацията е редактирана (21-05-09 15:20)
 Re: Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: dido2   
Дата:   21-05-09 15:25

[smilie23] Нормално е да те пита какво не ти харесва. Също така няма нищо странно да ти прегледа профила и да прецени колко ти тежи мнението ...

Пускането на тази тема е шит ... [smilie23]
 Re: Поредното избиване на комплекси във ФФ
Автор: J0R0   
Дата:   21-05-09 15:29

Не е добре да занимавате всички с личната си кореспонденция.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена