Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фото базар - Видео техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Има ли хора снимали с Panasonic AG-HMC80
Автор: lagev   
Дата:   10-02-12 22:46

Някой снимал ли е с такава и има ли проблем с видео на картите памет, чувал съм че някой модели скапвали файловете?
Ето и линк с повече инфо за модела, и някъде тук продават ли се?
http://pro-av.panasonic.net/en/sales_o/02products/products/ag-hmc80/ag-hmc80.html

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли хора снимали с Panasonic AG-HMC80
Автор: slavcho.dimitrov   
Дата:   11-02-12 10:35

Имам я от една година и не съм имал никакви проблеми. Камерата е много удобна за снимане. Единственият недостатък е че обективът и е с много тясна оптика, но проблемът се решава с широкоогълна приставка. Тук я продават в Техностор, но е доста по скъпа от доставката и от Глобалмедиапро. Ако си от София, може да ми се обадиш за да я изпробваш.

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли хора снимали с Panasonic AG-HMC80
Автор: папач   
Дата:   12-02-12 18:48

ето по-евтина

Отговори на това съобщение
 Re: Има ли хора снимали с Panasonic AG-HMC80
Автор: force69   
Дата:   16-02-12 22:07

da snimal sam i nyamam problemi s tazi po evtinata po nishto ne moje da se sravni nikakvi faylove ne sa mi iz4ezvali . Sajelyavam 4e pisha a na latinica no sam v germany i tuk e po razli4no . Ako nyakoy ima interes moyata ya kupih 5200 leva mesec may no se o4ertava da ostana tuk moga da ya prodam pri interes ra\bira se uspes . Uspeh i samo napred

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР