Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Тема за лаптоп !
Автор: RAFA   
Дата:   21-03-08 10:44

Знам, че от време на време се появява питанка за някой модел преносим комп. интересува ме има ли хора ползващи Пакард Белл и мненията им ако може. Аз лично нямам наблюдения в/у тази марка, затова ще съм благодарен на вашите отзиви за нея.


Отговори на това съобщение
 Re: Тема за лаптоп !
Автор: Cristinel   
Дата:   21-03-08 10:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за лаптоп !
Автор: Tekumze   
Дата:   21-03-08 10:54

Нямам впечатления, но в момента има един Toshiba Satellite на промоция в Технополис за 900 лв. Много слаба батерия, едвам изкарва час и 15-20 минути.....

Отговори на това съобщение
 Re: Тема за лаптоп !
Автор: RAFA   
Дата:   21-03-08 10:57

Тошибата ми е ясна, интересува ме точно пакард белл [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Тема за лаптоп !
Автор: slivenski   
Дата:   21-03-08 11:12

Мани Пакард Бел... Най-добре на лаптопа ти да пише DELL [smilie24] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Тема за лаптоп !
Автор: exile   
Дата:   21-03-08 11:26

В офиса почти всички са с пакард бел, някъде на тънкана ги набарали изглежда.

Ми нямат оплаквания.
Шефа специално бая товари своя, не знам каква му е конфигурацията точно, но 10-12 часа без рестарт, с отворен фотошоп, корел, 15-на скайпа и 30-на таба на фаърфокс + слушане на музика и няма грижи.
Дисплея не ме впечатлява, ама реално нямам кой знае каква база за сравнение, а и пичовете умишлено намалят брайтнеса, щото са програмисти и повече щадят очите така.
Тъчпада не е от най-добрите, не зацепва точно и накратко нерви малко.
Дизайна им ме дразни, ама това е друга бира [smile]
За парите си мисля са по-добре от ейсъри и мси-ки разни. Не знам как са сравнено с ниския клас HP примерно.

ама цените им са странни, нито са ептен ниски като на ейсър или мси, нито са на нивото на делл, еле пък сони.
Просто за 50-100 кинта повече взимаш почти аналогичен като пари дел или леново. А за 100 по-малко - ейсър или МСИ.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.