Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 1302
Автор: n1x0n   
Дата:   20-03-08 19:31

Днеска четох статия от някакъв малоумен журналист, за това как някакъв също толкова малоумен шофьор пращайки паркинг-SMS на 1302 първо "превел" номера на колата си и после "бил изумен" като видял, че колата му е със скоба.

Абе братче колко тъп трябва да си за да пратиш "С ХХХХ AV" вместо "С ХХХХ АВ"?! Че и после да пишеш до вестник, за да се оплачеш от собствената си тъпота!?

Оставям настрана, че колата му е била закопчана в края на 3-тия час, при положение че паркирането в синята зона е ограничено до 2 часа.

Той щял да ги съди! [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: ilchoni   
Дата:   20-03-08 19:37

уф, за това ли получих малоумния смс от 1302, че не трябвало номера да се превежда, та се чудех кой реално би си го превел така [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: IvoZafirov   
Дата:   20-03-08 20:03

шофирам в София от 92-ра и нито един път досега не съм ползвал платен паркинг или синя зона [smilie21] (и не смятам и за в бъдеще...)

В момента работя на графа и ходя с кола на работа. Спирам само на разрешени места. На тротоари не я качвам. Нямам проблем с намирането на места за паркиране.
[smilie21]
Това по повод на изказването на един познат, че ходел сутрин по-рано за да успеел да спре на синята зона на жълтите павета [smilie10]
щото иначе нямало места.

Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: overflow   
Дата:   20-03-08 20:08

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: n1x0n   
Дата:   20-03-08 20:25

Нямам проблем с намирането на места за паркиране.

Абе това "нямам проблем" или е малко пресилено изказване или ходиш на работа преди 8.00 или просто за теб "проблем" почва да бъде чак 3-тата обиколка на квартала в търсене на място.

Факт е, че проблема с паркирането в София е огромен и дори 1, 5 или 10 човека да са измислили някакво вълшебно безпроблемно паркиране, това абсолютно никак не променя общата картинка.

Така че, синята зона си е добро хрумване и приемлив ограничител на посещаемостта на центъра от авто-инвалиди. Сега като ги махнат от тротоарите - ще стане още по-яко!

Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: fine   
Дата:   20-03-08 22:02

toi ne go e prevel pravilno - S XXXX AV [smilie24]
za tova sa go zaskobari [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: Vinsent   
Дата:   20-03-08 22:27

Градски шофьор съм - може би над половин милион километра в града. Винаги съм намирал къде да паркирам относително бързо. Това е също като да усещаш в коя лента ще се движиш най-безпроблемно и бързо. [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: Chitsujo   
Дата:   20-03-08 22:32

Аз пък наскоро ползвах синята зона пред двореца (жълтите павета) и никой от онези симпатяги със светещи жилетки не доде да ми вземе парите. Спокойно отидох до ДКЕВР (надолу по ул. "В.Търново"), свърших си работата, върнах се и си взех колата без да плащам нищо, а и никой не ме спря, не ме заскобиха и т.н. смс няма да им пратя. [smilie18] [smilie18] [ezik] ю

Бещавам поиче да не правя така [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: asahi   
Дата:   20-03-08 22:47

И аз получих тъп СМС.
Успявам да паркирам винаги, не понякога не е лесно. Често намирам убежище по служебните паркинги на големите учреждения.

Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: Cristinel   
Дата:   20-03-08 23:02

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   20-03-08 23:55

https://photo-forum.net/static/forum/2008-03/kbcy4092.JPG
http://77.78.129.29/spirka/pix/individual/B/B-6264.jpg


1302 :D

Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: revolve   
Дата:   21-03-08 01:59

А пък аз само като си помисля, че искам да паркирам и от кооперациите излизат услужливи моделки по бельо и си преместват колите, за да има място за мен. Дори често ми дават да паркирам на две, че и до три места.
Да не говорим, че сервилни и вежливи полицаи изтръгват с голи ръце знаците за забранено паркиране, само като ме мярнат да минавам по улицата.

И въобще, n1x0ne, ти какво тука само мътиш водата с твоите конспирационни теории, че видите ли - нямало места за паркиране. Айде де!



Публикацията е редактирана (21-03-08 02:04)

Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: Todd   
Дата:   21-03-08 10:34

Аз пък не ходя в София !!! [smilie19]

Никога до сега не съм имал работа там но на 4-ти юли няма начин .Трябва да се оди ...https://photo-forum.net/joro/emoticons/simp0064.gifhttps://photo-forum.net/joro/emo...

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 1302
Автор: tutttifrutti   
Дата:   21-03-08 11:51

ан тъй и ний на 4ти юли сме там

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.