Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Докато народа празнува...
Автор: pif   
Дата:   31-12-12 10:39

друг краде.

За два дни с багерите заравняваме всичко и после ни лук яли ни лук мирисали ни дюни видели.
Да ни е жива и здрава държавата.

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: atin   
Дата:   31-12-12 11:30

One way ticket!

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: ценослав   
Дата:   31-12-12 12:15

"Ден година храни"![smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie3] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: мара   
Дата:   01-01-13 11:58

да им изсъхнал лакомите мантракулки и ръчичките

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: sonda   
Дата:   01-01-13 12:12

Гадове!А от ДНСК заявиха,че това не били дюни а било гора[smilie10] !Две педи пясъчни ивици имаме и искат и тях да унищожат!Гърците имат хиляди километри и не ги пипат,защото много добре знаят че природна дарба не се пипа!Но какво да говорим при положение,че съм бил свидетел как в Странджа бабите гонят еколозите с камъни от националния парк,защото искат да си продадат де що има земя на строителите[smilie2]!Тук държавата се явява мащеха за собствената си природа,защото ако беше обезщетила хората с някаква сума,нямаше да е така!

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: agop4o   
Дата:   01-01-13 12:18

обаче отрече това да са дюни. “Това място никога не е било категоризирано като дюни. Нека който твърди, че са, да го докаже. Мястото е урбанизирано с устройствен план още през 2007 г., ми ако това е истина какъв е проблема да се препродаде. е не сте вие печеливщите ама ако ви падне такава сделка надали ще се замислите .ай честита нова година


Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: corrector   
Дата:   01-01-13 13:02

Тук държавата се явява мащеха за собствената си природа

Природата-това е територията,Земята,нали?А държавата е организация,държаща правата за контрол и експлоатазия на даден район,границите на който се менят през вековете.
Държавата не може да бъде майка ,нито мащеха,понеже Земята е нещо първично,преди нея.
Не знам защо го пиша,но знам че за правилен подход и решение,първо трябва по-трезв поглед и разбиране на нещата.
ЧНГ

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: Krassy   
Дата:   01-01-13 13:26

Тъпото ни Черно море не е способно на някой цунами, да оправи положението....

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: TODD   
Дата:   01-01-13 14:47

Държавните чиновници .... те и само те и никой друг не е виновен за съсипването на държавата ни .Те и само те ... тая измикярска пасмина !!!

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: Krassy   
Дата:   01-01-13 15:18

Що сме я избрали, а? [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: Vinsent   
Дата:   01-01-13 18:12

Ще ми се да вярвам, че някои ще изгорят с вложени кинти за земя и дебели комисионни... [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: sonda   
Дата:   01-01-13 22:29

Коректоре...от твоите писаници следва безумното заключение,че територията на една държава не е нейна собственост??[smilie10] Седни си..

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: corrector   
Дата:   02-01-13 07:55

Сонда...държавата държи...правото да експлоатира в рамките на границите.Собственост...нищо не е вечна собсвеност на някого.Правото да експлоатира-да,до когато има възможност да се отстоява.

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: corrector   
Дата:   02-01-13 08:03

Сонда...можеш ли сега да подадеш сигнал,че тука някой революционер действа подривно и разпространява антидържавни идеи?!Ей така,да си ме разработят подабаващо.
[smilie18]
От такива докачливи "собственици" всичко очаквам.
Сакън,не исках това да кажа,милост.
[smilie18]
п.п.Исках да кажа,че държавата не може да бъде майка на Земята,а обратното.



Публикацията е редактирана (02-01-13 08:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: sonda   
Дата:   02-01-13 09:34

Ти си правиш лингвистични анализи,а някой през това време си форсира булдозера и "облагородява" проклетите дюни...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: мара   
Дата:   02-01-13 12:26

мисля, че нещо не се доразбрахте [smilie5]
то и аз не знам дали съм разбрала правилно, но май говорите едно и също, ама се докачате за нещо, дето не е вложено като смисъл в думите. гадна работа са думите[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: Kanonir   
Дата:   02-01-13 15:14

ей го и бушона тип калинка, де ще изгори, за да се пази свято и неопетнено името МУ, щото току виж (кат в другата тема) някой пак може да попита заменките и вкарванията в регулация на защитени територии при кои правителстава са се случвали и къде са били еколозите тогава:



На днешната пресконференция в Държавен фонд „Земеделие" Боянова обясни, че не е обърнала специално внимание на документите, тъй като на ден подписвала хиляди такива.

Зам.-министърът се защити с твърдението, че е подписала, след като документите са били прегледани от експерти от съответните агенции.

На журналистически въпрос колко са случаите във Фонд „Земеделие", в които се позволява шест пъти разлика между пазарните цени и ценовата оценка, на която фондът продава земи, Боянова отказа всякакъв коментар, докато проверката по случая не приключи. Тя допълни, че утре се очаква да се свика междуведомствена комисия, която да проведе среща със страните по сделката, за да се открие причината за административните пропуски в ценовата оценка.


цялото тук


Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: asahi   
Дата:   02-01-13 15:17

Абе оставки и избори в неделя!

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: Kanonir   
Дата:   02-01-13 15:22

Автор: fove
Дата: 02-01-13 15:19

Ето го и другият борец за справедливост.Този текст е подходящ и за другата тема:

Скандалът със сделката за дюните се разраства...
by newswriter on 02/01/2013 12:12 PM


Кумецът на Цветанов се оказа съдружник с управителите на фирмата купила дюните в Несебър

https://bivol.bg/

Собственикът на фирмата "Ти Ви Би" ООД Тодор Иванов Бояджиев, който преди две години е прехвърлил на Цветан Цветанов два от шестте му апартамента на занижени цени се оказа съдружник с управителите на фирма "СЛЕ груп".

По признанията на самия Цветанов, направени в разгара на скандала с многобройните му апартаменти, Тодор Бояджиев му е дългогодишен приятел и кумец.

В края на миналата година стана ясно, че "СЛЕ груп" е придобила 29 декара дюни в Несебър за 4 млн. лв. Сделката е изповядана на 28.11.2012, а само ден по-рано същият терен е продаден от Министерството на земеделието на пловдивчанина Димитър Петров за 581 000 лв.

До разкритието се стигна след като природозащитникът Тома Белев алармира, че булдозери заравняват дюните, които са в защитена зона по Натура 2000 и започва строителство на ваканционно селище.




Публикацията е редактирана (02-01-13 15:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: Wania   
Дата:   02-01-13 15:27

Позор! Крадци като другите преди тях! [smilie23] [smilie23] [smilie23]

ПП: Кога най-сетне ще видим главата на Цветанов поднесена на тепсия!



Публикацията е редактирана (02-01-13 15:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: 1vo   
Дата:   02-01-13 15:29

Аре бе, като другите, ощетяване за 10 млн. сравнено с 15 млрд. си е хиляди пъти подобрение [smilie3]

Я дай инфо за милиардните замнеки от онова време [smilie8]



Публикацията е редактирана (02-01-13 15:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: Wania   
Дата:   02-01-13 15:31

А кой обещаваше, че ще развали заменките, а не си мръдна пръста?

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: 1vo   
Дата:   02-01-13 15:31

А не ми обяснявай, с едно плескане с ръце се оправят нещата във вълшебните приказки [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: Wania   
Дата:   02-01-13 15:37

За 4 години нито една отменена заменка, нито един ефективно осъден мошеник, нито един крупен бандит в затвора - това е равносметката! [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Докато народа празнува...
Автор: tonal   
Дата:   02-01-13 15:45

За следващите избори съм решил да съм в отбора на гъбарите.
Там поне ако сбъркаш последиците са бързи и персонални.
Най-големите лъжци и измекяри не случайно стават големи политици [smilie23]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.