Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Кой подкрепя бетонирането?
Автор: asahi   
Дата:   17-04-12 16:15

Подготвят се промени в Закона за Черноморското крайбрежие, които уреждат пълна забрана на строителството в 100-метровата ивица от брега - така наречената зона "А".

Кметове се обявиха срещу забраните за строителство до морето
"На пресконференция в Бургас кметовете на Созопол - Панайот Рейзи, на Царево - Георги Лапчев, на Приморско - Димитър Германов, на Поморие - Иван Алексиев, и зам.-кметът на община Несебър - Виктор Борисов, призоваха депутатите да не допускат тези промени да влизат за обсъждане в пленарна зала"


Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: Todd   
Дата:   17-04-12 16:21

Ами кои са измикярите на хотелиерите ???? Е те тия кметове ... гъзът си дават за мангизи ....

Е сега требе тия директно да ги застрелят !!!

Нема лапачка и почват да плачат .

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: tvk75   
Дата:   17-04-12 16:29

интересно,всички писани по-горе са избрани от листата познайте на кой [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   17-04-12 16:32

Повярвай ми, това с коя листа са избрани няма абсолютно никакво значение. С каквато и партийна принадлежност да са... парите са едни и същи [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: tvk75   
Дата:   17-04-12 16:52

напълно съгласен

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: asahi   
Дата:   17-04-12 16:54

Варненският си натиска д-то. Той беше най-облагодетелствуван от гъвкавостта си. Имам предчувствие, че Цецко ще им шока репите на бетонджиите.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: ivodam   
Дата:   17-04-12 17:00

Къв е тоя "Цецко" бе г-н Асахи, за Цецо Апартаментаджията ли иде реч? И какво отношение има същият към работи на строителното министерство? И каква е тази европейска, демократична процедура "шокане на репи"? [smilie8]


[smilie7]



Публикацията е редактирана (17-04-12 17:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: asahi   
Дата:   17-04-12 17:05

По партийна линия, Иво.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: ivodam   
Дата:   17-04-12 17:13

Асахи: Аа, партийно строителство, значи. Е, ти там ги разбираш нещата, няма да ти се меся. [smilie6]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: asahi   
Дата:   17-04-12 17:21

То треа си кьорав, че да не видиш. Инак как мислиш ще стане? Правителството решава 1, а група кметьове почват да си защитават тясноиндивидуалните интереси? В конкретния случай напълно подкрепям шокане по репата.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: ivodam   
Дата:   17-04-12 17:25

asahi: А защо изобщо трябваше ББ и Цв ЦВ да застават зад тези бетонджии, пък сега изведнъж видиш ли, трябвало да ги шокат? Що не ги изринаха още на изборите и да си лансират необременени и некорупмирани кметове? [smilie2]


[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: asahi   
Дата:   17-04-12 17:29

Право да ти кажа по морето всички мислят така - да си заграбят парцелче на сгодно местенце, да си дигнат хотелче и да си кютат. Ама че хотелите празни, че природата засрана, че туристите не е@ават да идват на бетончето - дреме им. Толкова им е капацитетът. Иди търси необременени и некорумпирани.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: canonio   
Дата:   17-04-12 17:37

Хотелите не са празни въобще. Това са митове, дето се разбиват всяка година. Обикновено няма места никъде. Че природата е засрана е факт, но това не спира блъсканицата по южното черноморие.

Относно парцелите - народопсихолгията е такава - "аз да се докопам до нещо, пък после да забраняват на другите"...
Всеки иска да направи нещо пък за другите да няма, че да не са му конкуренция.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: canonio   
Дата:   17-04-12 17:39

Излиза нов въпрос - ако се забрани строителството в определени територии, какво ще се случи с вече построените и законни неща?
Справедливо е въпросът да се реши кардинално - обезщетяват се собствениците на имоти и имотите се събарят. Навсякъде да има една чиста, дебела ивица. Но кой ще плати за това?

Иначе, живот и здраве през юли-август ще я вдигна тази тема да видите за какво напълване на 120% на легловата база става въпрос.
Хората по тези места са като всички останали хора - искат поминък. Ако единствената алтернатива е да живеят от отдаване на легла и от шкембе чорба- нека го правят.



Публикацията е редактирана (17-04-12 17:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: fff   
Дата:   17-04-12 18:13

Нека си строят орицата, че кат им секнете далаверата и поминака и кат се юрнат всички към софето ще ви видя тогаз [smilie18] [smilie18] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: tvk75   
Дата:   17-04-12 18:14

за какво става дума тука?

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: Ivo55   
Дата:   17-04-12 19:00

Несе притеснявайте, децата ни са утрешните гости на тези хотели...и на засраната природа...УВИ! Те растат в тази среда и - за съжаление, я приемат като естествена даденост![smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: atin   
Дата:   17-04-12 19:31

Има един много елегантен закон, приет с леки вариации в някои от средиземноморските държави. Всеки следващ етаж трябва да отдалечи оградата от сградата с 10м. Хотелче два етажа-отстояние мин. 20м. в радиус от съседите, 10 етажа-сто метра и т.н. И местните хищници имат поминък, и курортите не изглеждат като бетонов възел.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: Myth   
Дата:   17-04-12 19:36

Ок, никой не иска бетонна площадка вместо хубава природа, включително и аз, вярно е, че нашето черноморие заприлича на една огромна строителна площадка, разкатаха природата, но от друга страна и canonio е прав, хората тм това им е поминъка, ако имате парцел който нямате право да застроите или каквото и да е друго, то за какво ви е, редно е след прокарването на такъв закон хората притежаващи парцели в тези райони да бъдат обещетени и то не просто колкото да мине номера. Друг вариант е предполагам, компромисно решение, както например atin написа.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: мара   
Дата:   17-04-12 19:37

хитро. ама късно за тук. на 200км ивица, за кой по-напред[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: n1x0n   
Дата:   17-04-12 19:49

Аз го подкрепям! [smilie24]

Да се бетонира от край до край и да се приемат само алкохолни туристи от социалните прослойки "на социални помощи" и "пенсионери". Мисля, че това би било закономерно наказание за малоумието през последните 20 години.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: trace74   
Дата:   17-04-12 20:02

Автор: canonio
Иначе, живот и здраве през юли-август ще я вдигна тази тема да видите за какво напълване на 120% на легловата база става въпрос.

Миналата година 6ях на Приморско края на юли, през 2 къщи имаше та6ели за стаи под наем. Съмнява ме тая година да е нещо по-различно.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: kkkolelo   
Дата:   17-04-12 20:19

E хубу де, става въпрос за 100 метрова ивица... Никой не им пречи на поминъка ...

Един депутатин одеве по ТВ вика, че щял да подкрепи исканията на района от който е избран ... Деба и келементора, ден години храни.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: Myth   
Дата:   17-04-12 20:23

Е то добре 100м ама ако имота ти е точно там какво правим? Не ме разбирайте погрешно, за този закон съм, против застрояването на тази ивица съм но съм ЗА хората притежаващи земя в тази ивица да бъдат обещетени.

Отговори на това съобщение
 Re: Кой подкрепя бетонирането?
Автор: asahi   
Дата:   17-04-12 20:23

На 01.08 всичко е пълно - факт. Сезонът, обаче, от година на година става все по-къс. Каква е заетостта на 01.07? А на 01.06? За 01.09 ни е ясно на повечето.

Един приморчанин ми казваше - знаеш ли колко беше дълга зимата тук? От октомври до май. Сега е по-дълга - от юни до септември.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.