Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Само на мен ли ми е забавно
Автор: hazini   
Дата:   20-04-12 10:37

Чета заглавията на темите в форума едно след друго и ми стана доста смешно. Ето какво се получава:


Магистрала Тракия няма да има и тази година...Велурена хартия или подобен материал..? Крими жиголо. Епъл били лоши Обективи Сони на половин цена. и аз съм щастлива :)
Майка моли за помощ... Яйцата за Великден Сей земеделецо , днес му е времето ... Честит 12-ти Април. Нещатен съм! Поехали. Какво е общото между абонаментът за централно парно и католическият брак?
Новият iPad 3...? Доживяхме да видим и Guns N' Roses . На кой никът беше TNT ???? като говорим за алкохол... Законът като природно бедствие. Патрулка на газ! Много тъпи теми напоследък !!!
Пе-гаси. Баща моли за помощ... Кражба на играчки ... ако някой случайно ... измамниците от Рийдърс Дайджест ЕООД отново в действие. Jack Daniel's. песен за огън и лед...
Честит нов елитен частен университет в София! :) Цветелина в премеждие. подарявам: .. Пурмоцийте изкушават ли ви .. [smilie8] Атакува ни тигров комар! Имам си рожденничка!
ФЕЪР МОТО ШОУ Пловдив малко снимки. за триене. Една тема за памети, която не е за тука... ремонт на прекъснат лентов кабел. Какво каза Бойко Борисов тия дни? Не ви ли сърбят вече...?
Тази седмица Петъка подрани.... Групата на Отказалите Тютюна... Имате ли сайт, блог? Дайте линк... Кучкарите... VW Golf 1 .... CPU охладител, струва ли си за 30лв?
Арт резиденция "Старото училище", с. Горна Липница. Успяхте ли вече да опитате? Лекар, Лазар и Лазер. Питане до хората, които си пазаруват книги от амазон (и не само до тях).
Интересен филм по НВО . София - Варна - София. Тихо ли е в спалнята? ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ КИТКИ !!!! Взирате ли се в бездната? 10 безплатни гигабайта в облака.
Съфорумец в Италия? плуване до Охрид . Луджев: 99% са ченгета. американската икономика. Има ли още хора, които си купуват ежедневници? Търся "Омагьосана зима" на Туве Янсон.

Отговори на това съобщение
 Re: Само на мен ли ми е забавно
Автор: ivodam   
Дата:   20-04-12 10:39

И на мен ми е забавно, иначе за какво да влизам тук, ако не е забавно? [smilie3]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Само на мен ли ми е забавно
Автор: asahi   
Дата:   20-04-12 10:39

Ние, понеже вече сме чели такива компилации, се забавляваме по-умерено.

Отговори на това съобщение
 Re: Само на мен ли ми е забавно
Автор: nik1   
Дата:   20-04-12 10:43

Само на мен ли ми е забавно - Toва нашите войници в Афганистан били страшни бе...
[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Само на мен ли ми е забавно
Автор: мара   
Дата:   20-04-12 10:47

е, по темата има няколко теми ;)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.