Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа + МАЛКО ИНФОРМАЦИЯ.
Автор: phil   
Дата:   29-02-12 22:00

Търся във фирмата сътрудник и поразгледах...всички сайтове които намерих за „търсене на работа“ се оказаха всъщност за предлагане на работа. Не намерих никъде да прочета лични обяви на хора, които търсят работа и пишат какво търсят и какво могат, не говоря чак за CV -та. Защо така, който търси работа седи и само чете обяви ли, няма ли сайт където той да напише какъв е, какво може, какво иска, каква работа търси? И там евентуално по браншове, професии, квалификация?


Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: evelinster   
Дата:   29-02-12 22:09

http://www.bombajob.bg/

идеята е добра, не е много развита


Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: almaz   
Дата:   29-02-12 22:14

Иди в Кауфланд, там на стената до входа има накичени картончета с обяви "Еди-къв си търси работа".

Има много забавни, аз даже от време на време гепвам по някое за колекция [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: phil   
Дата:   29-02-12 22:26

Уфф...що да е БОМБАджоб пак, ако не е бомба не може ли...Ама все пак има търсещи да прочетеш...Не знам в Jobs.bg аз ли не намирам, няма ли...Ако няма, защо, заради някакви такси дето взимат от фирмите които търсят ли? Толкова ли са високи, този който търси работа защо да не даде някой лев да даде обява? А ако има, нещо не е много подреден сайта, защо не се вижда равностойнно с обявите на тези които предлагат работа?


Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: ivodam   
Дата:   29-02-12 22:31

phil: Ми в тия разни джобтайгър и от сорта не се ли регистрират хората, които търсят? [smilie8]


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: phil   
Дата:   29-02-12 22:44

ама там е работата че не ги виждам ни регистрирани, ни нерегистрирани тези дето търсят работа, само предложения виждам...


Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: djogata   
Дата:   29-02-12 22:47

А ти регистрирал ли си се като работодател

Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: phil   
Дата:   01-03-12 01:09

ако се регистрирам, какво, ще се появят готови обяви на кандидати да ги гледам? Мислех че се регистрираш като работодател, за да пуснеш обява, че търсиш, и чак тогава някой да те потърси. Аз именно обратното искам - да потърся някого който вече е написал той какво търси и може - може да е от съвсем друг бранш и да няма сходна квалификация. Мисля че написах горе.


Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: djogata   
Дата:   01-03-12 04:30

Повтарям си въпроса - ти регистрира ли се като работодател?

За да видиш обявите на хората, трябва най-вероятно да се регистрираш като работодател.

Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: scarecrow   
Дата:   01-03-12 07:08

jobtiger е твоя сайт но се регистрирай като работодател или направо можеш да отидеш до техен офис и да получиш информация.

Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: phil   
Дата:   01-03-12 10:09

сега ще видя благодаря

Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: psychoiho   
Дата:   01-03-12 10:35

linkedin.com - това е мястото където можеш на воля да си търсиш хора. Там дори си има филтри които могат да ти отсеят хората които в момента приемат оферти за нова работа, но хедхънтърите смело ги игнорират.

В БГ (а и други държави) не е нормално някой да иде да се регистрира в някой от сайтовете които си изброил че търси работа. Този манталитет поне при моите колеги в моята сфера не съм го видял. Но можеби зависи от сферата в която търсиш...

Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: deadlirics   
Дата:   01-03-12 11:39

Казваи направо къде да идвам на интервю за работата.

Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: phil   
Дата:   01-03-12 11:51

Аха...ясно...благодаря става в Jobtiger да видиш кандидати, като се регистрираш. Само че....240 лева да видиш 50 кандидата с данните им за контакт, 60 лв за 10.... Това е ОК, ясно е, че струва пари, но мислех че има и свободни сайтове. Защо да няма?

Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: Frida   
Дата:   01-03-12 11:52

http://www.linkedin.com/

Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа.
Автор: phil   
Дата:   05-03-12 21:46

Че защо да не напиша и тук, такива разни и добри хора има във форума, току виж някой помогне или се сети за някой който търси такава работа. Няма много време и не ми се занимава със сайтове, обяви, получаване на съобщения, насрочване и провеждане на интервюта . Тези дни вече имаше 6 такива само си загубихме взаимно времето.
Фирмата е малка, но се занимава успешно от 15 години с облекла за чужбина, например Германия, Швейцария. Облеклата са специални, защитни, включително и Горе Текс техология. В момента имаме доста и големи поръчки за 2012 г. Поръчките се възлагат и произвеждат в няколко предприятия в БГ под наш контрол. Сравнително спешно търсим сътрудник (чка) например за контрол на производство, качество и доставки материали. Технолог, или да има опит в шевното производство, може и да не е с висше, но да е в час. Мотивиран, компютър (кореспонденция, информация), да може да пътува из БГ, да кара кола, предимство собствена – поемаме разходи и поддръжка . Пътуването не е непрекъснато, зависи от човека, ако може и знае как и 1 час му е достатъчен, като стигне в производството да хване проблемите и да вкара ред, или да поиска съдействие от нас. Понякога се остава докато не се реши въпроса. Възможност за развитие, ако може да съдействува или поеме и други дейности във фирмата. Заплащане – добро, свързано с резултата, зависи преди всичко от това какво и как може да направи, по съвместна преценка с него, а не предварително определено. Пробен период, от друга страна възможност за навлизане в работата. Постъпване веднага. Ами това е.


Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа + МАЛКО ИНФОРМАЦИЯ.
Автор: dessisslawa   
Дата:   05-03-12 23:46

Сещам се за един такъв човек. Ще му звънна утре да го (я) питам кара ли кола, интересува ли се от работата и т. н.

Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа + МАЛКО ИНФОРМАЦИЯ.
Автор: dessisslawa   
Дата:   06-03-12 14:59


Фил,

Дай някакъв адрес, телефон, мейл.

Отговори на това съобщение
 Re: Странно ми е...БГ сайтове за търсене работа + МАЛКО ИНФОРМАЦИЯ.
Автор: phil   
Дата:   06-03-12 19:08

dessisslawa лс

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.