Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Обичах си "Ладичката"
Автор: ценослав   
Дата:   09-09-11 22:04

Днес след 25 години вярна сружба аз продадох "Ладата".Когато тя се отдалечеваше от мен с друг шофьор се чувствах не като продавач, а предател - криво ми е.
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: imitev   
Дата:   09-09-11 22:08


Добре си направил...
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: ценослав   
Дата:   09-09-11 22:11

Да ама с нея ми мина младостта и никога ни ми изневери. А тоя дето му я "подарих" за 600 лева пред мен и свали номерата и ми ги даде. С нея щял да си превозва селскостопанската продукция по черните пътища, а аз в понеделник трябва да я бракувам.
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: ANTOAN_M   
Дата:   09-09-11 22:40

Надявам се ,че имаш поне една нейна снимка?
Тогава можеш да й направиш малък олтар и да палиш по една свещ [cool]
Между другото-и аз все още не мога да приема че вече няма автобуси Икарус,но това е положението........
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: imitev   
Дата:   09-09-11 22:40

Бря - младостта 25 години [cool]
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: ценослав   
Дата:   09-09-11 22:42

Ами да. Аз бях на 28 г. като си я купих. Аз и бях първия. Знаеш ли какъв кеф е да и свалиш пръв наелоните. А сега ги купуваме "дупени".
 Re: Обичах си
Автор: CanoniO   
Дата:   09-09-11 22:44

губи ти се един факт:

когато я бракуваш в кат, декларираш къде се намира. Ако е фирма за рециклиране - пишеш фирмата, ако ти е в двора - пишеш адреса.
Не се предвижда вариант "не знам къде е ". Ако ти намерят някъде колата с крадена селскостопанска продукция, носиш отговорност, дори и да няма номера вече.

И още нещо - не му давай малкия и големия талон на оня.



Публикацията е редактирана (09-09-11 22:44)
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: asahi   
Дата:   09-09-11 22:44

Шестин леа? Треа почерпиш!
С празен резервоар, нали?
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: ценослав   
Дата:   09-09-11 22:48

Номера, талони, всичко си е при мен. Значи МПС не езадължително да се предаде на вторични за да се бракува. Презумкцията е такава, че основни възли и агрегати от бракувано МПС законно могат да бъдат продавани като части. Например купето вече може да бъде регистрирано ако някой реши да си смени купето. Двигателя маже да бъде регистриран на друго МПС в движение.
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: imitev   
Дата:   09-09-11 22:48


Дреме ми за наЕлоните...

Глупости на търкалета...

На един приятел ладата 07 от магазина се предаде на 200000 км и 18 години.

Моя кадет е на 500 000 и на 22 години и още върви (до края на месеца [smilie18] [smilie18] [smilie18] че ше ходи при Дедо Боже) по-добре от лада 07 и гори по-малко от нея.

Мани ги тия лади с наЕлоните...
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: CanoniO   
Дата:   09-09-11 22:51

ценославе,
бракувал съм коли. Исках да ти помогна, да знаеш какво ще ти искат в КАТ...
Ще се разпишеш върху декларация, че автомобила е в имот с ясен адрес. Не можеш да напишеш "пред блока"....
 Re: Обичах си
Автор: ценослав   
Дата:   09-09-11 22:58

CanoniO
Благодаря. Ще бъде в село Градсковски колиби. А там например, за да не се пълнят гушите на вторични, човека сам ще си я разфасова с флекса и ще сортира алумин на една страна, ламарина на друта, бакър на трета, и така ще вземе повече от вторични, щото там като я дадеш целичка ти дават 300-350 лева. А иначе Градсковси колиби са дет са вика на ничия територия некаде между Сръбско и Бугарско - население 64 човека, щото вероятно покрай тези избори 60 човека са се рагистрирали за изборен туризъм.



Публикацията е редактирана (09-09-11 23:00)
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: CanoniO   
Дата:   09-09-11 23:01

ко блъсне човек и я зареже в гората, какво ще правиш?

А ако го подгонят милиционерите, пък той вземе, че изостави колата и избяга, какво ще обясняваш за дървата в нея?
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: asahi   
Дата:   09-09-11 23:03

То и път до там няма. Като я разфасова в Сърбия ли ще я предава?
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: imitev   
Дата:   09-09-11 23:15


А данъците кой ще ги плаща, че то бракуване без белеШка от пункт не е много бракуване?
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: CanoniO   
Дата:   09-09-11 23:16

бракуване без белеШка от пункт не е много бракуване


става, не си длъжен да я даваш на вторични. Може да си направиш цветарник от нея....
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: imitev   
Дата:   09-09-11 23:18

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА БРАКУВАНЕ НА МПС
1. Заявление за регистрация/ за фирми с печат на фирмата/
2. Протокол за брак
3. Регистрационните табели на МПС
4. Регистрационното свидетелство на автомобила
5. Личен паспорт на собственика или упълномощеното лице с нотариално заверено пълномощно /за фирми:пълномощно с печат и изх. №, копие от “Булстат” /
6. Собственика декларира писмено какво е състоянието на автомобила и къде се намира

Успех!
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: ценослав   
Дата:   09-09-11 23:20

Маните това бракуване бре. Аз от мъка по повяхвам. Последно миналата седмица и смених нея - миличката, спирачните накладки и задно дясно спирачно цилиндърче, че беше запекло. Сега с какво ще се занимавам, като у това "ауди" гледам като теле у тараби и все в сервизи трябва да ходя.
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: imitev   
Дата:   09-09-11 23:29

Ми да не си си земал ауди... [smilie21]
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: CanoniO   
Дата:   09-09-11 23:29

imitev,
Протокол за брак е Протокол за брак на активи и е за фирмено счетоводство.
Успех.
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: imitev   
Дата:   09-09-11 23:32


Супер - кадетя ми ще оди нататък към края на другия месец [smilie5]
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: CanoniO   
Дата:   09-09-11 23:36

има компромис дори и да нямаш малкия талон - попълва се декларация, че е изгубен, а не конфискуван.

юи още нещо, много важно за женените - не можеш да продадеш таралясника без да заведеш жена си на нотариус (или поне пълномощно), но за да бракуваш, никой не го интересува дали си женен. Едо умно нещо в цялата мизерия....
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: ценослав   
Дата:   09-09-11 23:36

Ние с "промитите" мъзъци едно време ни учеха да обичаме техниката - струга, камиона, цеха, завода. Постоянно даваха за пример, как летеца еди кой си с риск за живота си кацнал и спасил бойния самолет. Ние старите още помним номерата на пушките с които сме били в казармита. Абе това е нещо лично направо.[smilie2]
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: imitev   
Дата:   09-09-11 23:40


Аз не помня номера на калашниците дет съм думкал с тях...

Бррр [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Обичах си "Ладичката"
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-09-11 13:04

Абе аз зех за имената на жените да не питам вие за некви ламарини тука ред сълзи, ред сополи.

[smilie21]
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена