Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сашовците, що не черпите, бе?
Автор: asahi   
Дата:   30-08-11 22:00

Да са ви живи и здрави имената и дълго време да ви служат безотказно!

Отговори на това съобщение
 Re: Сашовците, що не черпите, бе?
Автор: alsash   
Дата:   30-08-11 23:20

[cool] [thankyou] [smilie5] [beer] [cool] [shtrak] [smilie5] [smilie21] [beer] [smitten] [smilie8] [smilie7] [beer] [cool] [cool] [thankyou] [shtrak] [beer] [smilie18] [smilie11] [smilie5] [smilie8] [beer] [beer] [cool] [thankyou] [shtrak] [beer] [smitten] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Сашовците, що не черпите, бе?
Автор: alsash   
Дата:   30-08-11 23:21

...само кайсиева сварих и е прясна....та колегите не пият ....казват....[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Сашовците, що не черпите, бе?
Автор: asahi   
Дата:   30-08-11 23:23

Тури да отлежава, пък като намина ще почерпиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Сашовците, що не черпите, бе?
Автор: alsash   
Дата:   30-08-11 23:26

...тука се един скороотлежител ставаше дума.......та ще попитам адаша, като дойдеш да е поне на 2 века...[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Сашовците, що не черпите, бе?
Автор: asahi   
Дата:   30-08-11 23:31

[cool] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сашовците, що не черпите, бе?
Автор: cameraman   
Дата:   31-08-11 00:25

Аз почерпих днес със малко биричка... който ми е бил подръка.... после... почерпих с прясна... изкуствено състарена ракийка...у дома.... не съм заключвал долу вратата... и месо -"розбив шпикована плешка" остана и ракия... и бира.... и мезета много... Няма забележки и пострадали... освен ако не са отишли на скалите на Галата да ловят сафрид и заргана да стъпят накриво... Адашче... чекам.... аз съм много свободен... обади се да те почерпя... Наздраве на всички...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Сашовците, що не черпите, бе?
Автор: Sheridans   
Дата:   31-08-11 00:33


... Добре дее , от кога го има тоя имен ден , от тая година ли .... [smilie8] [smilie8] [smilie8]

.. Аз, всъщност , днес разбрах от Фасебукакето , че имало ...... то, даже как се казва ДЕНЯ .... Александровден ли е , кво е ... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

.. Да не се обиждат именяците - ЧЕСТИТО им ... [smilie24] ... но [smilie8] ... и в календара няма такъв имен ден ..... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

Наздраве пичуви ... [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Сашовците, що не черпите, бе?
Автор: danvan16   
Дата:   31-08-11 14:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.