Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: ogimag   
Дата:   05-03-10 09:26

Не, че не го знаем де. Ама като живеем в аутлет- държава...

Одрусват ни с 400 лева за "Кавали" made in China
Аутлетите ни с цени на бутици
Тениска на "Бенетон" струва 2 евро в Рим и 42 лв. в София


Стоките в българската "Зара" са по-скъпи, отколкото в Испания
Българите станаха канарчетата на Европа. Защото у нас купуваме най-скъпо дрехи и обувки от известни марки. Това е причината търговските центрове да никнат като гъби в разгара на кризата. Блузка или дънки, които в Лондон и Рим може да се намерят за 5-10 евро, в София са до 10 пъти по-скъпи, показва разходка из родните бутици. Дори аутлетите ни продават на неколкократно по-високи цени, отколкото марковите магазини в старите европейски столици. В цяла Европа цените в магазините, които продават дрехи от стари колекции на масови марки, не скачат над 10 евро. У нас обаче същите дрехи се харчат по 20-30 евро. "Бенетон" в София например предлага тениски за малчугани по 42 лева. За сравнение, абсолютно същите дрешки могат да бъдат открити в аутлета на марката в Рим за символичната сума от 2 евро. Разликата в качеството също е осезаема и не е в полза на тукашните магазини. В "Зара" в Испания, където все пак е местен пазар за компанията и продуктите й се продават най-евтино, на разпродажбите през февруари джинсите излизат 8-10 евро. У нас същите идват след 2 години и се предлагат за 40 лева.
Всички големи марки намаляват до едноцифрени стойности офертите си за финални разпродажби, докато при нас рядко може да се види нещо такова. Така една дамска риза на "Манго", "Зара" или "Бенетон" в старите европейски столици струва 5-6-7 евро. Сако в H&M се намира за 8-10 евро. За съжаление у нас тази сравнително евтина на Запад марка все още няма свой магазин, дори и аутлет.
Същото е валидно и за малкото родни марки като "Капаска" и "Батибалено", които поддържат подобен вид магазини. Сравнението на оригиналната цена и тази в аутлета сочи, че намалението не е повече от 20-30% при достигащи 80-90 на сто в другите европейски държави за дрехи от стари колекции.
Шопингът в т. нар. луксозни аутлети също излиза солено. Справка в подобен шопинг кът в столичния квартал "Лозенец" сочи, че блузи от по-стари колекции на "Кавали" са поне 400 лв. Стоките са с неясен произход, най-вероятно made in China.
За сравнение - ако искате да напазарувате онлайн същите дрехи, разликата от 40-50 или дори по-малко лева ще ви гарантира, че дрехата наистина е оригинална и е пристигнала в гардероба ви директно от прет-а-портетата. Абсолютно оригиналните дизайнерски дрехи и аксесоари могат да бъдат открити на www.netaporter.com.

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2010-03-05&article=315926

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: Todd   
Дата:   05-03-10 09:28

Будалите са два вида !!!

Едните ти ги търсиш другите си идват сами !!!

[smilie19]

Очи гледали , очи плакали викат в село !!!

[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: ogimag   
Дата:   05-03-10 09:30

А има и такива дето са отворили ей такива големи гъзове за печалба. Ама хак да им е!

“Екселсиор” затвори първи

Първият пловдивски мол "Екселсиор" затвори врати. Въпреки стратегическото място, на което се намира четириетажният търговски комплекс - на пъпа на Пловдив, магазините в него не издържаха. Търговците се отказаха заради високите наеми и намалялата клиентела. Мол "Екселсиор" започна постепенно да се смалява още преди година. Първи затвори детският парти център на последния етаж в сградата, където преди години бе кино "Христо Ботев". Бързо фалира и суши ресторантът. А след него и заведенията за сандвичи. В "Екселсиор" имаше бутици на най-скъпите марки дрехи, обувки и аксесоари. Целият трети етаж пък бе център за спортни стоки на всички известни фирми в този бранш. След ресторантите затвориха марковите бутици, чиито космически цени направо отблъскваха клиентите. Не издържаха и търговците на обувки, последни фалираха магазините за спортни дрехи, които накрая разпродаваха стоката на безценица.

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2010-03-05&article=315927

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   05-03-10 09:32

Очаквайте включване от Нушето. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: tnt   
Дата:   05-03-10 09:33

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: djogata   
Дата:   05-03-10 09:38

Тия пък от статията какво са ревнали за Н&М в България - не, мерси [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: NeDDRaG   
Дата:   05-03-10 09:39

Мда... А ся някой да иде в новоотворения днес и да каже цените. :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: tnt   
Дата:   05-03-10 09:43

Търси се ФФ аутлет агент [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   05-03-10 09:44

Аз смятам да ида днес в обедната почивка да видя дали има магазин за ски екипировка.

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: Todd   
Дата:   05-03-10 09:56

А бе аз не знам каква точно е далаверата ....

Оутлет центрове се отвориха едновременно в цялата държава . Собственика на единият ми е приятел . Бая оборот съм му направил но последните 3-4 години тия стоки идат до мен онлайн нема да ви казвам на какви цени с доставката !

Така че всеки има избор !!!

Някой да те е пратил в магазина ??? Оти мрънкат тогаз ????

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: victory13   
Дата:   05-03-10 10:22

тоде, не си прав,

вярно че сме в нет ерата, но понякога е приятно да харесаш, пробваш и си купиш нещо по старомодния начин... с усмихната продавачка...

това за зара е много, много вярно... тук цените са невероятни... за аутлет...

найк обувчици за зала ги намираш в тамошните магазини за 35 евро, тук не ми се мисли [smilie18]

бе много са примерите, не е за сравняване изобщо...

някой да каже новия аутлет център как е [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: lillia   
Дата:   05-03-10 10:33

Новия аутлет имал към 80 магазина. Аз ще мина след 2-3 седмици, обаче не очаквам кой знае какво. Парцаляци[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: asahi   
Дата:   05-03-10 11:05

Ох, направо не ме свърта[smilie9] Тегля на обяд парите от овърдрафта и отивам в аутлета да се спукам от шопинг!!! Няма ли да стане 12??? Ни моа поичи[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: NeDDRaG   
Дата:   05-03-10 11:11

Сахи, мини да ме вземеш и мен!

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: asahi   
Дата:   05-03-10 11:16

Чакам та на обувките. Ама побързай, че свършват.

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: slivenski   
Дата:   05-03-10 11:27

Ха, добър ден... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: emovla   
Дата:   05-03-10 12:18

Ми няма нужда и от онлайн пазаруване :) С малко предварителна организация яха човек метлата и Лондон ей го деЙ :)

Не знам кой пр**ба Е-депо, ама при тях беше пълно с дрешки и играчки.

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: Amigo   
Дата:   05-03-10 12:37

кой е луд, да ходи у аутлети [smilie19] [smilie19] ние си пазаруваме у Илиенци [smilie5] [smilie5] [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   05-03-10 12:41

Принцип читав кавал можеш да си намериш за около 200 лв. За начало ти препоръчвам дудук-кавал, че иначе много ще се озориш докато се научиш да издаваш звуци

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: iPonche   
Дата:   05-03-10 13:00

В момента съм в Австрия и тук няма нужда от оutlet, всички магазини са обадили намаления съответно: 80%, 70%, бутиците около 50% и 30% намаления.

Във вторник си купих пуловер за 8 евро, имаше дрехи по 5 евро и оферта към тях купи 3 плати 2. Та така...

Спортни дрехи около 50% намаления: полари от 60 евро - 24,80 евро.

Бутиците с най-много 50% намаления, но и цените са достта добри - 400 евра - 50 % ясно е колко.

Най-хубавото нещо тук е, че като си купя S размер ръкавите на дрехите, а и крачолите си отговарят на моята иначе BG XXL дължина. В България стандартите са за по-къси хора, а и като гледам тук по магазините няма наводнение от обувки на 20 см токчета, а напротив - едва се вижда тук-таме някой ток, не по-висок от 5-6 см. Комплексари сме в БГ, но и при тази обща височина на жужетата с комплекси у нас нищо чудно, че се продават обуща с ток 10 см, ам пак и с тях са по-ниски от мен [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: Amigo   
Дата:   05-03-10 13:03

Ипонче, я вземи и напазарувай на цялото форум докато си там [smilie3] [smilie5] [smilie5] [ezik] [ezik] виж така и по някое никонско обективче [smilie3] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   05-03-10 13:06

иПонец, донеси ми подарък по случай рождения ти ден!

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: tnt   
Дата:   05-03-10 13:08

искам и аз [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: NeDDRaG   
Дата:   05-03-10 13:09

Абе верно, дебел съм, ама преди известно време пообиколих да си търся костюм. Ми няма. Не знам какъв е стандарта, ама до 66 мерих, сакото ми тясно, още в раменете...

Отговори на това съобщение
 Re: Аутлетите ни с цени на бутици
Автор: iPonche   
Дата:   05-03-10 13:09

Amigo, ами ей го де е летището, купуваш си един билет за Лондон 3 месеца по-рано за 5 евро и с БГ заплатката отиваш, пазаруваш си за по 4-5 паунда дрешки, хващаш самолеДа набратно и готово - хем евтино, хем никой няма същите дрехи [smilie5] В неделя ще съм в Лондон и ще пусна прясно инфо и от там за цени и аутлети.

Орле, сливов шнапс, черешов шнапс, горчивки 100 вида, крави, мармоти, еделвайси... Какво искаш да ти донеса? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.