Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръка за медицинска застраховка
Автор: haidyshki   
Дата:   03-07-10 23:51

Привет на всички.
Предстои ми пътуване в Гърция през другия месец,и искам да си направим медицинска застраховка(за мен и семейството).
Искам да попитам някой ползвал ли е такава услуга и кой застраховател би ми препоръчал.
Благодаря.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за медицинска застраховка
Автор: ivenchev   
Дата:   04-07-10 00:14

С моя скромен опит (от години съм 4 до 6 месеца годишно извън България) препоръчвам Алианц.
Имат различни варианти на застраховане при пътуване, като има 2 много ценни момента от моя гледна точка:

1. Познават ги навсякъде по света ...

2. Работят с Elvia Assistance, което означава, че в случай на необходимост само се обаждаш на един телефонен номер и Elvia те поемат оттам нататък. Няма нужда да плащаш каквото и да било, че после да ти възстановяват тук в България, след като си платил там (не дай Боже) и да се опитваш да доказваш тук на застрахователя каквото и да било.

Полицата изглежда така:

https://photo-forum.net/static/forum/2010-07/ijrh3941.JPG

Тази е мултитрип за 1 година с асистанс (извинявам се за мръсните вносни думички). Цените и премията се виждат. Бялото картонче е с номера на полицата и тел/факс за контакт с Елвиа.

Ако имаш Мастъркард на Алианц и платиш с нея хотел или самолетен билет (имаше още нещо в списъка) получаваш подобна застраховка безплатно.

Само ще уточня, че не съм застраховател и няма конфликт на интереси или продуктово позициониране [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръка за медицинска застраховка
Автор: haidyshki   
Дата:   04-07-10 13:02

Благодаря на ivenchev за подробната и изчерпателна информация [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.