Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 не не не .....
Автор: boink   
Дата:   10-06-10 11:13

..... просто наистина вече ми стана лошо от форумната звезда лалинда. то бива бива да си такава префърцунена мерудия ама чка пък толкова небива.... то бива бива да си толкова вездъсъща, интилигентна, нависоко ситуирана мерудия ама чак пък толкова небива..... това ми е второто преливане на чашата свързано с тази клоунка през последните две години, немога да не го споделя просто.


ти си трагикомичен форумен герой и добър пример за изразите "бие го/я артилерията, яко", "лисиците в главата му/и ги бие яко тока" и ненапоследно място "покрай наш илия, намразих и свети илия".

повече изобщо няма да чета 80% от мерудиените ти постове. няма смислъл и от тази тема, защото твоето състояние е отдавна описано в книгите по патопсихология. много може да се научи понякога от теб, но много повече може да се отврати човек от високия коефицент на мерудийност който витае около теб.

[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-06-10 11:15

Проблемът е в твоя телевизор - взел си най-лошото решение от четирите - да се забавляваш, да се дразниш, да не четеш и да ти е през шнура!

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: GYPSY   
Дата:   10-06-10 11:16

Аз съм за Лали ![smilie24] А ти явно имаш проблем .Долових противоречие и незнание в поста ти .[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: boink   
Дата:   10-06-10 11:18

сеирджийството ни е най-българска черта, прабългарска направо, памирска дори. тя няма изкореняване. така че си сеирджийствайте на воля.

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: chill   
Дата:   10-06-10 11:19

Никой не обича да му казват истината за него. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: snoopoff   
Дата:   10-06-10 11:20

Лалинда, смятам, е много интелигентна жена, но с изключително дразнещо и надменно поведение, което не отива на човек с нейният капацитет. Което показва върлата, дива селяния и завист заложени в нея.

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: boink   
Дата:   10-06-10 11:22

понякога превисоката "интилигентност" е едно неосъзнато бреме, създаващо своябразно изкривяване на проекцията на персоналния образ в заобикалящата ни среда. което пък не е мой проблем относно лалинда.

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: snoopoff   
Дата:   10-06-10 11:29

Самозаблуждаване, нарцисизъм, злоба и агресия спрямо останалите. Признаци на слабия и огорчен от съдбата човек, неприемащ съдбата си. Затварянето в черупка от илюзии не е решение скъпа лельо. Препоръчвам излоация в Хималаите и отдаване на себепознание. Това означава и смирение. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: cicomanco   
Дата:   10-06-10 11:56

Явно има жегнатиииии...[smilie5] [smilie5] [smilie5]
Смело напред Лали!!![smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: boink   
Дата:   10-06-10 11:58

аз лично прелях в темата за going postal само от едно изречение...

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: ilchoni   
Дата:   10-06-10 12:07

Абе колкото и да я плюете, по всичко личи, че е най-известния форумец тук. Вече ен-та подред тема се пуска за нея. Аз също й се дразнех, ама от един момент нататък като видя ника й, просто я игнорирам и въобще не я чета.

Стига сте й отдавали толкова внимание. Тя очевидно има нужда точно от това [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-06-10 12:08

Аз пък я чета с интерес и ми е много забавно!

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: ilchoni   
Дата:   10-06-10 12:08

Драганович, теб съм те признала. Не мисля, че има нещо, което въобще да може да така да те трогне, че и да те ядоса. Един щастлив човек си ти [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: snoopoff   
Дата:   10-06-10 12:09

There is something really sick, freaky and twisted in her...

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-06-10 12:09

Ааа има разни работи, дето се опитват да ме ядосат, ама не им се давам!

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: kaiser.soze   
Дата:   10-06-10 12:10

орлине, а жените ядосват ли те [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: HP   
Дата:   10-06-10 12:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: boink   
Дата:   10-06-10 12:38

"институция" в секция клуб на фф си е признание да. от световно значение.

но всичко е въпрос на сеирджийство по тези земи, доста хора главно сеирджийстват в клуб фф, по различни причини нали...


/момент да проверя пунктоацията и определителните членове, не че има някакво значение за мен де [smilie3] /

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: мара   
Дата:   10-06-10 12:39

ми естествено, че сеирджийстват. ама ако се заинатят, мое напишат и деисертация [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: asahi   
Дата:   10-06-10 12:42

Още десет теми за Лалинда и ще почна да и завиждам. Мога и потника да си скъсам.
Търся потник.

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: snoopoff   
Дата:   10-06-10 12:42

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: kaiser.soze   
Дата:   10-06-10 12:52

може да завиждаш на мен. То изяло един фалафел в моя чест, без да се окапе [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: bgprinter   
Дата:   10-06-10 12:52

Думата "интелигентен/на" изглежда повечето не й знаете значението.

Може би сте искали да кажете "начетен/а", а това е което подсъзнателно ви дразни, защото трудно и опонирате, а тя с такава лекота ви игнорира (повечето).

Мисля, че има скрито недоволство в нея, най вече от себе си, не знам причините, но във всеки пост си личи. Това недоволство тя транспонира върху околните, а това е което дразни. От друга страна прекрасно цели болните точки на българският манталитет, който й е така добре познат, открийваки го отново и отново в себе си.
Опитваш се да избягаш от нещо с методите на същото - няма как да стане.

Желая й успешно оправяне. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: boink   
Дата:   10-06-10 12:57

за който незнае / няма усещане какво значи / не го интересува


интелигентност


Съществително нарицателно име, женски род, тип 49

1. Потенциалната (вродена) способност на даден съзнателен индивид да прави изводи (умозаключения) върху дадена информация. Степента на интелигентност не зависи от количеството информация (знания и опит) натрупана от индивида
2. Умствена развитост, подготвеност към разбиране на теоретичните въпроси, към усвояване на научните познания;културност.

Отговори на това съобщение
 Re: не не не .....
Автор: tofo   
Дата:   10-06-10 13:06

Мене пък много ме кефи. Пого да става! На Лалке едно поздравче...[smilie24]

COOKIE DINGLER "Femme Libérée"

[smile]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.