Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Да му мислят ромите...и ББ
Автор: jekopj   
Дата:   19-04-10 18:21

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=452205


Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: jekopj   
Дата:   19-04-10 18:22

Да видим как ще бъде глобяван любимия електорат на нашите пишман политици...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: matataupa   
Дата:   19-04-10 18:37

Але. Сега стана весело. [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: vizov   
Дата:   19-04-10 18:43

Хе, че как точно ще ги задължат да си плащат?!? [smilie5]

Нищо няма да се промени само с глоба.

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: matataupa   
Дата:   19-04-10 18:44

С какво би предложил да се овкуси глобата?[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: vizov   
Дата:   19-04-10 18:49

Не смея да предложа, ще ме обвинят в арушаване на европейските ценности и правата на човека [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: Ivo55   
Дата:   19-04-10 18:49

Дали не може да стане като в САЩ-обществено полезен труд?[smilie11] Май въпросът ми е риторичен!



Публикацията е редактирана (19-04-10 18:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: matataupa   
Дата:   19-04-10 18:52

Би могло. Даже е задължително. Даже да задължат всеки гражданин да извършва общественополезен труд. [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: CB450   
Дата:   19-04-10 23:30

Ще им приспадат глобите от всички видове помощи, а накрая децата в училище-пансион, иначе няма управия!


Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: Императорът.   
Дата:   20-04-10 13:21

Визов - вместо да ги глобяват, просто да им спират помощите. Като почнат да залитат от глад, на гръб ще занесат чавето до школото ако трябва !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: Marillion   
Дата:   20-04-10 13:26

Оооо супер мярка. Радвам се, че най-накрая се прие.

А начина за събиране на паричките е лесен.... не го мислете.

90% от ромите взимат помощи. Няма учени - няма помощи.

Да ги видя как ще правят по 20 деца.


Нали искаха права - сега малко и задължения.

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: Императорът.   
Дата:   20-04-10 13:33

Марилионов - [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: matataupa   
Дата:   20-04-10 13:38

Димитре. После да не писнеш, като във всеки клас учат по 16 циганчета и 6 от другите[smilie8]

Или на теб зора ти е да се въведе, за да се провалят и да бъдат оставени да измрат от глад[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: ejko   
Дата:   20-04-10 13:40

според мен за сега картината на залитащи от глад, които носят на гръб децата си, го топли. За след това, ще се мисли след това...

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: matataupa   
Дата:   20-04-10 13:43

Нали[smilie2]

Кофти е да се докараш до там.[smilie8]

Нека те изненадам, Димитре. Те и сега си залитат от глад- голяма част. Доволен?[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: Императорът.   
Дата:   20-04-10 13:49

Индианецов - аре да спреш да бръщолевиш глупости. Според Конституцията образованието до 16 годишна възраст е безплатно, но и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Със самият факт, че сеа неграмотни и че не пращат чаветата си на училище, твоите мургави любимци вече нарушават законът, следователно трябва да бъдат преследвани и санкционирани.

Залитали от глад... аз такова нещо не съм видял, но както и да е.

Да отиват по селата (има десетки села изоставени) да работят, да произвеждат и няма да залитат от глад.



А ти си задай елементарният въпрос какво ще правим след 10-20 години с милион и половина неграмотни кафяви, които не само че нямат трудови навици, но и за никаква свястна работа не стават. За какво става неграмотен човек в 21 век? Що за грижа за детето е това - да не го пускаш на училище?

Такива "родители" трябва не само да бъдат глобявани, но и пращани на каторга !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: matataupa   
Дата:   20-04-10 13:52

така ако ти отговоря ще разбереш ли?


Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: Императорът.   
Дата:   20-04-10 14:02

Аз отдавна съм те разбрал. Ти си неадекватен, дори и за важни неща, какво остава за някакъв форум.

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: digitalgab   
Дата:   20-04-10 14:08

Идете в село Градец, област Сливенска, да питате циганите колко учат и колко ще учат. Че са и фотогенични. Там съотношението българин - циганин е 1:9. Общ брой електоратни бройки - 4500-5000 макс.



Публикацията е редактирана (20-04-10 14:14)

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: matataupa   
Дата:   20-04-10 14:13

Като знам дефиницията ти за важност приемам оценката с разбиране.

Спри да пишеш глупости и ще си спестиш благодарностите[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: ejko   
Дата:   20-04-10 14:20

Проблемът с циганите не се решава, защото е удобен. Дори нчкой да опита д анаправи нещо, опозицията веднага ще каже на циганите, че тч това нчма да го направи и те ще гласуват за нея... И тч наистина после нищо нчма д анаправи. Лесно е да се настройваме против циганите, защотот аз не мога да си кривч душата и да да кажа, че обичам да пътувам в 111 или 83. Но проблемът е доста по дълбок...
Който почне наистина да взима мерки за разтурването на този цигански проблем, то малко или повече ще си направи политическо харакири.
За сега промените в нормативната бази при осиновяване е единствената крачка направена в тази насока от години, а тя засяга изключително косвено проблема..., чак граничи със случайност:)))
Ти, Митко, казваш, "Защо не направчт, това и това"..., как да го направят, нали вски ще използва дори реални мерки, за политическа пропаганда. Има неща, които е редно да са надполитически и да има някакво национално съгласие по тях. Трчбва да се разбере, че циганският въпрос е проблем, а не оръжие в нчкакви политически сплитни. Но за това се иска морал, който малко ме съмнява да присъства в политическата ни действителност...

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: 798099   
Дата:   20-04-10 14:26

Eжко, в една подобна тема бях написал моето мнение по "циганския въпрос", което май напълно съвпада с написаното от теб. Тоест, докато на циганите се гледа като на ЕЛЕКТОРАТ, този въпрос (всъщност вече наистина проблем) няма да се реши.

Нашият политически "елит" ще се осъзнае едва тогава, когато от малцинство, циганите станат мнозинство! Тогава може би ще си прекръстим държавата от България на Циганария...Дано не съм жив да го видя!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: ejko   
Дата:   20-04-10 14:28

Не знам за Циганария, но Ромъния, ми се вижда реално... румънците няма да се сърдят, предполагам :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: 798099   
Дата:   20-04-10 14:30

А, това не бях се сетил. Ама то...какво да се сърдят, нали и те са на нашия хал...

Отговори на това съобщение
 Re: Да му мислят ромите...и ББ
Автор: Императорът.   
Дата:   20-04-10 14:39

Ежков - няма да си направи политическо харакири, защото всички нормални хора ще подкрепят лидерът или партията, която се заеме да реши този проблем !!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.