Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 PRIMA-далаверки
Автор: 798099   
Дата:   04-02-10 13:08

Като един съвестен гражданин на Република България, регистрирах двете закупени от мен Prima-карти още на 17.11.2009 г. За това мое величаво народополезно действие получих документ с подпис. Обаче...на 02.02.2010 се оказа, че и двете карти не работят. При опит да набера номер започваше да тече служебна информация, че съгласно едикакво си на едикого си, картите са невалидни, тоест, не са регистрирани! Ха сега, де!
Звъня на *88, дочаквам обаждане на оператор и една девойка с чуруликащо гласче започва да ми рецитира същото това съобщение и да ми обяснява колко съм бил длъжен да си регистрирам картите. Побеснях, но запазвайки все още приличие я помолих да ме свърже с някой, който може да носи отговорност и да отговаря за пропуски в регистрацията. След 5 минути чакане и слушане на музика ми се обади някакъв младеж, на когото повторих всичко отначало. Младежът, с откровено метросексуален тембър и изказ на речта, се опита да ми прочете пак същата лекция, но го отрязах твърдо и бързо. Трябваше 4 пъти да повторя датата и офиса на М-тел където съм направил регистрацията, та горе-долу да се ориентира. Младежът държеше да знае дали регистразцията е от София, а в същото време според него, х-л "Плиска" се намира на "опашката на коня"!!! Столичанин, какво да го правиш.
За да не ви отегчавам с подробности, след приличен скандал от моя страна, в 20,40 ч. на същия ден, картите бяха активирани.

Пиша това, не за да си изплача болката, а за да предупредя всички: проверете си предплатените карти. Тези, които говорят по тях постоянно нямат проблем, но моите съм ги купил за възрастните родители, просто за да имам връзка с тях. Сигурен съм, че има и други като мен.

А, щях да забравя! Оказа се, че подписаната регистрационна форма "не е задължителна практика на М-тел". Просто съм имал късмет да попадна на съвестен служител в офиса. Иначе...знаете за супата, нали?


Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: Amigo   
Дата:   04-02-10 13:09

чудя се как още има хора, които ползват този оператор [cool] [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: TheOne   
Дата:   04-02-10 13:12

Amigo - [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: ogimag   
Дата:   04-02-10 13:16

И на всичко отгори си си платил за да говориш с *88. Въпреки, че е редно тези телефони да са безплатни. Ама такива са Ментелци.

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: d256h   
Дата:   04-02-10 13:19

Ох колеги какво да ви кажа, аз имам една мечта...

Преди време ми се наложи да сменям фърмуера на рутера ми. Като направих това и прочетох документацията за новите възможности на версията .... много ми хареса идеята за Хот спот системата за свободен интернет. 10% от твоя ресурс може да го шернеш за свободен достъп, като това нещо работи в отделен VLAN и няма проблем по отношение със сигурността в вътрешната LAN. Така, всеки наоколо ще може да ползва безплатно безжичен интернет, респективно Скайп или друг месинджър. По този начин няма да имаме нужда много от мобилни оператори, поне в населените места. Колкото повече хора се включат в това начинание, толкова повече ще бъдем независими от мобилните оператори. Отделен е въпроса, че ако ни трябва истинска телефонна линия, има софтуер който позволява да си организираме тел.централи у дома, да включваме стационарните ни телефони към компа и да го ползваме като гейт към Скайп или чрез SIP протокол да си говорим с номера от цял свят....

Колкото повече хора се включат в шерването на своите 10%, толкова по-бързо ще изолираме няглите оператори!

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: NeDDRaG   
Дата:   04-02-10 13:23

ogimag написа:

> И на всичко отгори си си платил за да говориш с *88. Въпреки,
> че е редно тези телефони да са безплатни. Ама такива са
> Ментелци.


И глобулския 123 е платен.

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: NeDDRaG   
Дата:   04-02-10 13:25

d256h написа:

> Ох колеги какво да ви кажа, аз имам една мечта...
>
> Преди време ми се наложи да сменям фърмуера на рутера ми. Като
> направих това и прочетох документацията за новите възможности
> на версията .... много ми хареса идеята за Хот спот системата
> за свободен интернет. 10% от твоя ресурс може да го шернеш за
> свободен достъп, като това нещо работи в отделен VLAN и няма
> проблем по отношение със сигурността в вътрешната LAN. Така,
> всеки наоколо ще може да ползва безплатно безжичен интернет,
> респективно Скайп или друг месинджър. По този начин няма да
> имаме нужда много от мобилни оператори, поне в населените
> места. Колкото повече хора се включат в това начинание, толкова
> повече ще бъдем независими от мобилните оператори. Отделен е
> въпроса, че ако ни трябва истинска телефонна линия, има софтуер
> който позволява да си организираме тел.централи у дома, да
> включваме стационарните ни телефони към компа и да го ползваме
> като гейт към Скайп или чрез SIP протокол да си говорим с
> номера от цял свят....
>
> Колкото повече хора се включат в шерването на своите 10%,
> толкова по-бързо ще изолираме няглите оператори!


Я сподели марка рутер и фирмуеъра.

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: hvarchileta   
Дата:   04-02-10 14:22

много са мръсни тия
тъкмо си гледам подробно сметката и ми прави впечатление че на Коледа съм изпращала по 3 смс- на един и същи номер, значи за 60-80 човека 180-240 смс-а сигурно по 3 пъти съм им честитила [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: ogimag   
Дата:   04-02-10 14:25

За по-сигурно [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: alba_luna   
Дата:   04-02-10 14:28

hvarchileta , същото ми се случи миналата година. След сума разправии се оказа, че тя - системата се била объркала от многото SMS -и .
Затова тази Коледа изпращах е-мейли. Иначе дали M-tel или Globul за мен са еднакви в номерата си да излъжат клиентите.

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: Vinsent   
Дата:   04-02-10 14:30

Amigo написа:

> чудя се как още има хора, които ползват този оператор [cool]
> [smilie25] [smilie25]

Всички оператори са един дол дренки, но този предлага и някои услуги, които при другите ги няма.


Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: Amigo   
Дата:   04-02-10 14:34

абе един дол, ама някои са по- [cool] [smilie5] [smilie5] услугите на тез хиени не ми трябват [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: ogimag   
Дата:   04-02-10 14:37

Амиго- ти на кой оператор си пристанал?

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: Amigo   
Дата:   04-02-10 14:39

Отсвирих Глобул и сега съм на Виваком [smilie5] [smilie5] не знам до кога ще ги търпя де, засега ги понасям [smilie18] [smilie18] едно време си беше такова спокойствие без мобилни талафони [smilie5] [smilie5] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: Vinsent   
Дата:   04-02-10 14:40

Фтасал го е с Виваком! [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: Amigo   
Дата:   04-02-10 14:42

ам засега нямам оплаквания, пък ще видим [smilie5] [smilie5] знае ли човек... [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: PRIMA-далаверки
Автор: ana_belle   
Дата:   04-02-10 14:47

Хм... Мтел, какво да кажа повече. От години не ги използвам...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.