Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Как да бъдеш жена?
Автор: iPonche   
Дата:   25-11-09 13:33

Как се става жена? Какво правят жените? Как се държат жените?

Особено ми е сложен този казус. Цял живот ролята ми е била на неродения "син" в семейството. Как да се променя, че мъжете да не ме считат за техен приятел, а за жена?

Сложно ли е много?

[smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   25-11-09 13:35

Започни с отделяне в друг апартамент!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: niagara   
Дата:   25-11-09 13:37

хаха и аз не знам... може би с повече грим и къси рокли[smilie25] ..и повече клепане с клепките[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   25-11-09 13:38


Остави куфара с инструментите на баща си, махни тоя син гащиризон и си измий ръцете с бензин да се махне машиннното масло [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   25-11-09 13:38

d256h, вече съм го направила.

Niagara, не е само в грима, говоря за друго. Само с грим не става [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   25-11-09 13:39

Зафиров, гащеризона го махнах още като махнах старата кола [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   25-11-09 13:39

хе хе, аз знам [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: niagara   
Дата:   25-11-09 13:40

а да... и зверски облаци лъстителен парфюм около теб...може биии[smilie25]
...и почвай да искаш... колА...сладолед.... и разходка до Париж[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaiser.soze   
Дата:   25-11-09 13:40

после ще искаш обратното :))) абееееее :))))))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   25-11-09 13:41

няма спасениЙ [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: niagara   
Дата:   25-11-09 13:41

ето... Морския ще ти купи колА и ще те води до Париж...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   25-11-09 13:42

Ниагара, аз не съм такъв човек. Парфюмът не променя особено много нещата също като грима. Тури ги тях като свършена работа и не проблем, а на всичкото отгоре в момента съм с бонбонено родзав лак за нокти и безупречен маникюр, което ми пречи адски на планинските излети. Така не се става жена.

Препоръчаха ми на следващия излет на палатка да отида с бял панталон и куфар с колелца, защото така правели жените, ама аз не съм от тях [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   25-11-09 13:44

[smilie18] [smilie18] [smilie18] токчета дан' забрайш, че из гората е най-убаво с токчета!
Ама не забравяй, кат' ти затъне някое токче леко да припискваш и да отмяташ по някой немирен кичур коса... посли си изкълчи глезена и пак пискай...и така... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: niagara   
Дата:   25-11-09 13:46

[smilie8]

...май е по-добре мъжете да дават акъл що е то жена?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   25-11-09 13:47

Какво съм виновна, че цял живот са ме възпитавали да бъда силна, да се справям с всичко, да не мрънкам, да не искам материални облаги (не по този начин).

Не знам какво да правя, това е огромен проблем. Трябва ми специалист спешно да ми обясни какви са ми проблемите, за да знам как да си ги разреша [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   25-11-09 13:48

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Frida   
Дата:   25-11-09 13:49

На първо място престани да повтаряш че не си жена. Щото не е верно.
Кажи си: "Аз съм жена!" .. и после какво ще попиташ, ами нищо. Ти си си жена и толкова. Всички жени се различават от идеята за "Жената". Някои не готвят, други не искат деца, трети не обичат да им се казва как да живеят и не мечтаят да идат в Париж, а в тибет при смрадливите лами ... но пак са жи стопроцентови жени [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   25-11-09 13:49

А с какво се правя на мъж, че не мога да разбера? С това, че се оправям с всички шибани проблеми ли?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   25-11-09 13:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   25-11-09 13:51

iPonche, проблема ти е сложен за решаване. Обикновено, обучението в женственост започва чрез подражаването на действията на майката. Ако няма достатъчно женствен модел за подражение задачата се усложнява много. Вероятно трябва да се търси 'учителка', но задължително над зрала възраст, от такива може да се научи много.. Смени приятелите...

Примерно, дъщеря ми съм я учил и тя го прави винаги.... когато пътува с автомобил, някой да и отваря и затваря вратата. Няколко пъти я забравяме бързайки да хапнем в ХЕПИ (примерно), но момичето си седи тихо на задната седалка и чака асистенция. Такива дребни детайли винаги правят впечатление на правилния човек и той, рано или късно се появява...

Просто напусни старата си среда на грубияни и елементаристи (в лошия смисъл на думата) и си изгради нов имидж, в нова среда...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Frida   
Дата:   25-11-09 13:51

А това, че жените са глезли го говорят само мъжете, дето живеят в мола.
Айде мола ви са. Майка ви глезла ли е? Дет ви е прала чорапите и бърсала мърсолите цял живот. Или баба ви, дето е отгледала пет деца? Това са жените, а не блондорките в мола.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   25-11-09 13:52

абе има и такива дето се дърпат от анален секс...

ама не са много де...


[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   25-11-09 13:53

глезли сте... и ви харесва [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   25-11-09 13:53

"
Какво съм виновна, че цял живот са ме възпитавали да бъда силна, да се справям с всичко, да не мрънкам, да не искам материални облаги (не по този начин).
Не знам какво да правя, това е огромен проблем."

Ти сега оплакваш ли се или се хвалиш?
Я се стягай и сиктир с глупостите. Жена не се става, жена се разжда:))) Ти май с тази част си имала късмет.
Позволявай на мъжете да са мъже и те ще ти позволяват да си жена..., защото ако им правиш колите, носиш ги като се напият, слушаш им историите как са се разделили с гаджето си и пиеш докато те ти правят салата, то не че теб няма да те възприемат като жена, а просто, те ще се превръщат в п**ки, когато са до теб:)))
Ай... и сполай:))))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   25-11-09 13:53

Ипонец...не забравяй да припискваш и да пърхаш с мигли... Проблемите пак ти ше ги оправяш, да не мислиш, че някой друг!? [smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.