Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Какво мислят бездомните хора за домашните кучета?
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   10-11-09 18:43

А сега да ви видя [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kudra   
Дата:   10-11-09 18:48

Сигурно им завиждат, може би.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   10-11-09 18:49

За куче не знам ама Искам да съм негър


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   10-11-09 19:13

Какво ли си мисли бившето ми гадже за настоящото ми куче...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   10-11-09 19:19

... гледам клошарите напоследък мъкнат глутниците бездомни кучета със себе си, което мисля е положителна тенденция, както за въпросните две социални групи, така и за всички останали несвързани с проблема граждани [smilie8] ... освен пластмасовите обеци на помиярите ( знак за кастрация ) има и някакъв близък до човешкия контрол над тях [smilie21]... лежат кротко, гледат си човека докато рови в контейнерите, гражданите си минават необезпокоявани от злобни погледи и лай [smilie24] [smilie5] [beer]



Публикацията е редактирана (10-11-09 19:21)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   10-11-09 21:13

Имаше някакво френско стихотворение за клошар от краен квартал, който се обръща към богаташ и му казва: "J'envie l'amour que tu portes a ton chien" (завиждам за любовта, която изпитваш към кучето си - ха, сега, грешно ли го преведох?), но не го откривам в мрежата, за да ви го цитирам изцяло, а и не помня чие е. Направило ми е впечатление, когато бях дете, та съм го запомнила...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: pachanga   
Дата:   10-11-09 21:18

същото като за бабите рентиерки без внуци,но с накипрени кучета старите моми омазани с грим, но без деца, старите ергени с малките си омазани приятелки....
цъкат хората с език и се питат аджеба защо?![smilie10]

кой каквото си направи... и има смелостта да си го живее без да плаща данък обществено мнение.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: denyo   
Дата:   10-11-09 23:39

Мда, за мен е шантаво да мразиш хората и да намираш утеха в прегръдките на някой пес... то верно че някои хора са по-зли и от бясно куче, ама не всички хора са такива, нали?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   10-11-09 23:42

denyo
Дата: 10-11-09 23:39

Мда, за мен е шантаво да мразиш хората и да намираш утеха в прегръдките на някой пес... то верно че някои хора са по-зли и от бясно куче, ама не всички хора са такива, нали?



скоро и содомията след педерастита вече ще се възприема кат естествено влечение [smilie25] [smilie25] нищо чудно да се разрешат и междувидовите бракове [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: equinox   
Дата:   11-11-09 00:38

Амиго малко си изостанал с информацията:

Принудиха суданец да се ожени за коза

[smilie21] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   11-11-09 00:50

Това да си глезено домашно куче е готино - галят те, разхождат те, хранят те, водят те по кучки, поят те, играят си с тебе...

Но и вярно е, че кучето, котката - по-добри от ного същества, които имат наглостта да се наричат хора...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.