Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Не без сина ми...
Автор: truly   
Дата:   05-11-09 16:23

Не без сина ми!
Ужасно е, че такива работи продължават да се случват в 21 век. И за пореден път България доказва, че не се грижи за своите хора извън граница. За пореден път се вижда, че политическите назначения на дипломати са повече от недомислени и вместо да бъдат изпратени професионалисти, отиват мързеливци, които мислят само за собственото си спокойствие и почивка. Защото да бъдеш посланик в Кувейт е престижно и не всеки може да се докопа до тази сладка работа.
Аз лично познавам момичето и не знам как да й помогна. Ако има начин - бих го направил!
Нека се замислят младите жени примамени от екзотичния арабски свят дали мястото им е там. Любов ... пълни глупости!


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lillia   
Дата:   05-11-09 16:28

Подкрепям[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   05-11-09 16:33

И как точно да се погрижи България ??? Да обяви война на Кувейт ???

Не се сещам ......тя си го е избрала сама .

Или не е знаела че там нема шанс ???

Какво ще се случи във всяка арабска държава знаят и децата от детската градина ...

А и ония ора не са измикяри кат нас - държат си на човека с всички средства !

Ако тук арабина се напъне като нищо ще я осъдят жената нашите служители гъзолизци в съдебната ни система ....


[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   05-11-09 16:35

Че е луда, луда е. Да се ожени за арабин и да иде да живее там - това е крайно противопакзно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   05-11-09 16:37

ми станалото...станало, уви. хората грешат често. нямах нерви да прочета тва до края.
горката жена...мисля, че като нищо тамошните власти биха помогнали повече, отколкото наште лайнари.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   05-11-09 16:38

За кой ли пореден път чувам такава история - арабин се сприятелява с българска жена, докато са гаджета й сваля звезди, но в момента, в който се оженят, мъжът й и семейството му почват да се държат с нея като с парцал, без право на лично мнение, собственост, или каквото и да било.

Жени, разберете, че на изток от Истанбул сте общо взето мебелировка в къщата, и не се лъжете [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: black_swans   
Дата:   05-11-09 16:39

Ислямът допуска мюсюлманин да се ожени за кяфирка. Не допуска обаче мюсюлманка да се омъжи за кяфир. Шариатът е категоричен - при брак между правоверен и кяфирка, същата може да запази вярата си, но децата са мюсюлмани. Това е вековна традиция при мюсюлманите, още повече в арабската общност -тези хора са категорично убедени, че детето не й принадлежи. Това се отнася както за хилядната рода, така и за правораздаващите, уви. Горкото момиче [smilie2] Господ да й е на помощ!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   05-11-09 16:39

Сега, понеже още към 7643890945776289948736 човеколюбиви същества, както и радетели за справедливост ще напишат нещо в тази тема, да си кажа и аз приказката, докато е време[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Мангал ли е, на снимка да го видиш - бой. Пък да отидеш в царството на мангалите и да имаш претенциЙ, сори...
Млякото и е отровно, сигурно щото е яла свинско някога... Аз пък знам как мирише човек, дето цял живот е наблягал на овче - ми гадничко си е.... Трябва да се мисли преди да се отворят чифт крака...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Gruyu   
Дата:   05-11-09 16:41

че и хубавица на всичкото отгоре, не можа ли да се залюби с някое тукашно момче, тия смесените бракове не ги разбирам честно...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   05-11-09 16:41

Мангал ли е, на снимка да го видиш - бой.


[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   05-11-09 16:42

Ето до какво води брака с мюсюлманин в мюсюлманска държава.

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

А какво очаквате да направи консула? Да пребие всички кувейтски граждани и да вземе детето? Ами нали това дете има баща, който също има права над детето. Тези въпроси се решават в съда.

Съда се е произнесъл.

А това:
На 6 януари 2009 г. Хасан отива и взима сина си. Цветанка се обажда на адвокатите и в посолството. Казва им, че не е издържала и е дала детето. Консулът й казва, че е направила огромна грешка.

Си е доста показателно.

Кофти житейска история. Съчувствам напълно на момичето, но... за съжаление който каквото си направи сам, друг не може да му го направи.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: n1x0n   
Дата:   05-11-09 16:42

И за пореден път България доказва, че не се грижи за своите хора извън граница.

За кого да се грижи? За всяка коза, която се жени за когото й падне и върши простотии една след друга?!
Тя цялата тази история е глупост след глупост от страна на въпросната Цвети. То бива човек да е наивен, ама чак пък толкова...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Shmidt   
Дата:   05-11-09 16:42

Стара поговорка
Който сам си го направи - никой друг неможе да му го направи.

Колкото и да е тъжна тази история - мисля, че медала има две страни.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   05-11-09 16:45

ББ ше изпрати един МИГ 29 да я прибере. Другият МИГ ще пази родината... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   05-11-09 16:45

мдам...
А това:
На 6 януари 2009 г. Хасан отива и взима сина си. Цветанка се обажда на адвокатите и в посолството. Казва им, че не е издържала и е дала детето. Консулът й казва, че е направила огромна грешка.
...не съм го про4ела. поредица от грешки.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lillia   
Дата:   05-11-09 16:52

В арабия едва ли медала има две страни. Всички знаем какво се случва, стъпиш ли на тяхна земя. И все пак има изключения. Моя приятелка е женена за арабин вече 25 години. Живеят тук, той се грижи перфектно за семейството си. Голямата им дъщеря учи и работи в щатите момичето. Гледала съм безброй техни снимки и нито една от двете им дъщери както и приятелката ми не слагат фереджета и тем подобни. Явно зависи от човека.



Публикацията е редактирана (05-11-09 16:53)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   05-11-09 16:54

lillia и аз имам познат арабин, който е женен за българка, ама живеят тук. Тя категорично не иска да стъпи в неговата страна.

Тя ми е казвала - там съм парцал. Могат да ме убият когато си поискат.

Иначе самия той е пич и говори перфектен български. Не можеш да разбереш, че е арабин.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   05-11-09 16:55

black_swans право рече - така е при правоверните. Она си го избрала тоя арапин, връщала се туканка, пак отивала при него... вярно поредица от грешки е сторила, сега друг виновен.

Арапи не уважават много-много жените си - ония арапи - крайните ислямисти. В Мароко или да речем европейска Турция, надали би се случило нещо подобно...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   05-11-09 16:55

Докато живеят тук или в друга държава със западноевропейска култура - добре.
Отидат ли там, обаче, нещата коренно се променят - намесват се външни фактори като семейство, традиции, шериат и прочие...
И докато се усети, русата принцеса вече е заключена у дома, с железни гащи на гъза и чувал на главата... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   05-11-09 17:00

Аз пък съм ходил в УАЕ, Саудитска, Оман, Кувейт, Танзания, Алжир, Мароко и в още купчина други развити и не толкова развити държави. Приликата между тях е убийствена:навсякъде внимавам, очите ми са на 8, не снимам, не заговарям, не се заглеждам, не се возя на такси и си проверявам багажа постоянно. Това не са хора, по смисъла, който вие имате за понятието "човек"...
А да напуснеш ЕС, с реалното съзнание, че отиваш на място, където религията е над закона, ми наистина, голямо сори....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   05-11-09 17:05

Това немюсулманки да се омъжват за мюсулмани е страшна работа, направо си е лудост. Навсякъде има такива потресаващи истории, но болшинството остават скрити.

Дори в Германия има германки които се подлъгват по турци (щото изглеждат cool - държат се отворено, карат чалга коли и подобни) и после горчиво съжаляват, хем без да напускат границите на страната.



Публикацията е редактирана (05-11-09 17:06)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   05-11-09 17:06

Автор: мара
Дата: 05-11-09 16:37

ми станалото...станало, уви. хората грешат често. нямах нерви да прочета тва до края.
горката жена...мисля, че като нищо тамошните власти биха помогнали повече, отколкото наште лайнари.

Не съм сигурен. Не че ги оправдавам, ама тяхната култура е такава. Диктувана естествено от религията. Не е и първия случай... Само, че нашите девойки си казват "На мен няма да ми се случи." А и съпругът обещава. Обаче, като идат там и бащата скръцне със зъби... А в 99.99% от случаите нещата започват, че той има много пари...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   05-11-09 17:11

импе, хич не си и въобразявай за европейска турция. рискът е по-малък, но все пак го има. и имам приятелка, дет го отнесе яко. жена с 2-3 висши, 8-9 езика, между които персийски и турски. мъжът й-професор османист. запознават се в париж, на няква османистка конференция. свекървата-лекарка. за сестрите на мъжа-да не говорим. те с минижупи и всяка със свой бизнес. място на действие-истанбул. та са я затворили кат стой та гледай. ми добре, че е била с дъщеря си от 1-ви брак, от баща унгарец, та са ги извели с пасаван унгарците[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   05-11-09 17:14

В Турция също е много яко.. Не гледате ли сериала Перла?[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Ако не ви се гледа сериал, гледайте това:

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/zswz7529.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/nqwn1346.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/zbwp6001.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/dlwy4890.JPG

http://www.dvdrama.com/imagescrit/midnight_express_z2hd.jpg

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   05-11-09 17:17

имаше един филм на тази тематика... американски... но не се сещам за заглавието му... една хамериканка се подлъга по един арабски "принц"... отидоха в неговата държава... и си ева майката...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.