Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Вярно е саботьор Бенитес
Автор: юнга   
Дата:   28-01-09 23:53

Защо извади Джерад и Бенаюн?
На ариеца му вървеше играта и имаше апетит да вкара втори гол.
Челси се връща в борбата.
Арсенал едвам се спаси в добавеното време и се отдалечава от първото място.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Snoopoff   
Дата:   28-01-09 23:57

Накрая на мача отказа да приеме ръката на треньора на Уиган... нещо като, че ли ми се стори изнервен [smilie18] Слабаци са си, кво да ги праиш [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Вярно е саботьор Бенитес
Автор: юнга   
Дата:   29-01-09 00:01

Това не го видях.
Сега гледам таблицата, и ми се струва, че Манчо Юнака има и мач по-малко.
Да видим какво ще става със силно представящия се Евертън и напред.

Отговори на това съобщение
 Re: Вярно е саботьор Бенитес
Автор: carl_cox   
Дата:   29-01-09 00:05

юнга [smile]

няма какво да се чудиш - РАФА БЕНИТЕЗ е уникално глупав и противен треньор. Срам ме е,че именно такава куха лейка е начело на славен някога тим като Ливърпул.

жалко наистина. Именно заради подобни представяния като това срещу УИГЪН, вероятно малко по-малко ще се откажа от любимият си отбор...говори се, че с нов договор РАФА ще остане поне 5 години още в Ливърпул?!? това е повече от кошмар...и същеврменно отличан новина за Арсенал МАН Ю, ЧЕЛСИ, ВИЛА и ЕВЕРТЪН...

в момента, когато науча,че РАФА ще подпише нов дълъг договор с ЛИВЪРПУЛ, почти сигурно е че, с мъка на сърце ще се преориентирам към АСТЪН ВИЛА - истински британски отбор, с темпераметен и кадърен тренер като Мартин О'Нийл [smilie24]

честно казано, вече и прякорът с който ме бъзикаха напоследък "ТРИТЕ ХИКСА" не ме дразни :)

даже ще се надявам Ливърпул да започне да пада поголвно, пък дано уволнят скоро Бенитез (което е почти неверятно с оглед на консервативната политика по отношение на треньорите в Ливърпул)


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Snoopoff   
Дата:   29-01-09 00:08

Той след като спечели Шампионската Лига преди 3-4 години се завърза за местенцето си. Макар че заслугата беше изцяло на футболистите... Евертън са готин отбор, дано паднат от Юнайтед в събота.

Отговори на това съобщение
 Re: Вярно е саботьор Бенитес
Автор: юнга   
Дата:   29-01-09 00:09

Какво да ти кажа?
Отборът има потенциал. Показвал е и дух и желание за борба.
Дядо като поел Манчо, чак на 5та година спечелил трофей.
Но гледам вече втори мач как Бенитес прави глупави смени и губи спечелени игри.

Отговори на това съобщение
 Re: Вярно е саботьор Бенитес
Автор: carl_cox   
Дата:   29-01-09 00:18

юнга - ти гледаш втори, а аз 202-ри слаб и унизителен мач :)

винаги едно и също - пълна безидейност, като защитниците изнасят мачовете. кво да му коментираме на този "РАФА-СТРАХЛИВЕЦ"? Той просто няма мислене на победител, не може да поеме рискове и въобще Англия не му подхожда - както Хуан де Рамос в Тотнъм

малко с усмивка, малко с мъка ще догледам този сезон, надявайки се отбори като Арсенал, Вила и Евертън да дадат някакъв отпор на МАН Ю...поне малко от малко да има боричкане и интрига...

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Вярно е саботьор Бенитес
Автор: юнга   
Дата:   29-01-09 00:21

Съжалявам!
Като каза за този грозник Рамос, вчера чета, че се оплаква за това, че поради алчност собствениците на Тотнъм продали Киийн и Бербо, та за това се провалил нещастника.
А преди говореше, че пускал Бербо, когато беше ясно,че е обратното.

Отговори на това съобщение
 Re: Вярно е саботьор Бенитес
Автор: carl_cox   
Дата:   29-01-09 00:30

юнга [smile] [beer]

аз съм ЗА да са силини едновремнно колкото може повече отбори - МАНЮ, ЧЕЛСИ АРСЕНАЛ, ВИЛА, ЕВЕРТЪН, МАН СИТИ, ТОТНЪМ и тн защото самите лидери в класирането имат полза от това конкуренцията да е на ниво...което ще направи английските лидери и лидери в Европа [smile]

а сега какво имаме? - някакви посредствени отбори на Ливърпул, Челси, Ман Сити, Нюкасъл, Тотнъм, Блекбърн и тн

както и да е :)

честита титла на Юнайтед [beer] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Вярно е саботьор Бенитес
Автор: юнга   
Дата:   29-01-09 00:34

Златни ти уста!
И аз съм за конкуренция.[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.