Автор: Георги
Дата: 27-02-06 22:13
преди 2 години плюс минус ден-два (как лети времето, а?) си купих първия фотощрак. и предлагам поредното скромно слайд шоу от мен... последното засега, защото съм в период в който фото-обществата ми идват в повече от гледна точка на време и желание. може би по-нататъка пак ще качвам толкова често колкото преди, кой знае.. знам че е по-добре на цял екран да са снимките, ама това са около 4 двд-та, нямам времето да ги вадя снимка по снимка, а и щеше да клони към 100мб, вместо 20 както е сега..
година втора (23mb)
ако някой случайно му е интересно предишните слайдшоута са
1 година през обектива (13mb)
фото-изложба видяно, съвместно с e-design (21mb)
първа есен (18mb)
първа есен.дълга версия (23mb)
искам да благодаря на някои хора, не ги подреждам по значимост, то и няма как да бъде подредено.
благодарско на краси, за първия фотощрак. и за съветите, напътствията и подкрепата в началото, когато знаех само откъде се пуска апрата.
благодарско на жоро, за лекото побутване с избиране на мои снимки за изложби, първоначално, извън гласуваните конкурси. благодаря и на бони за помощта при купуването на следващите фотощраци, както и за толерантността му.
благодарско на тхор, той ме запали по манията с плиткия доф, по това че можеш с относително малко пари да получиш качество, което иначе неможеш да си позволиш с новите автофокусни скъпи стъкла.
благодарско на петър абаджиев, за добрите думи когато наистина имах нужда от тях.
благодарско на никсъна, за същите добри думи когато се чудех накъде вървя.
благодарско на пламския, за времето което уплътнявахме преди или след работа в снимане, за двете съвместни изложби които направихме. благодарско и на йозеф за същото това време, прекарано в снимане или в разискване на фотографията.
благодарско на мира, за красивите й коментари под много от моите неща...
благодарско и на който си е харесал нещо мое и е отделил време да го гледа или да напише някой коментар.
|
|