Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Amazon.com???
Автор: reza   
Дата:   11-04-05 20:31

..пазарувал ли е някой и знаете ли какво става, ако забавят поръчката мноооого....че съм чувала разни истории....

Отговори на това съобщение
 Re: Amazon.com???
Автор: LUMBERJACK   
Дата:   11-04-05 20:46

За България не знам, но обикновено изпълнението на поръчката отнема от 10 дни до две седмици. Освен това са много коректни и ако има някакъв проблем (наскоро получих пратка DVD-та, едно от които беше пукнато), можеш да разчиташ, че ще ти заменят/разменят артикула.

Отговори на това съобщение
 Re: Amazon.com???
Автор: sP   
Дата:   11-04-05 21:08

два фото апарата съм си купувал от там и е нямало никакви проблеми... в щатите много ги ценят доколкото знам...
ако смяташ да поръчваш от БГ забрави

Отговори на това съобщение
 Re: Amazon.com???
Автор: reza   
Дата:   11-04-05 21:10

поръчката ще се прави от Щатите...

ОК:)
мерси:)

Отговори на това съобщение
 Re: Amazon.com???
Автор: digitalstore   
Дата:   11-04-05 21:26

Pravi razlika mejdu stoki prodavani ot samia Amazon i stoki predlagani ot targovzi podsloneni ot Amazon.4eti tam deto pi6e s malkite bukvi,kakto se kazva!

Отговори на това съобщение
 Re: Amazon.com???
Автор: explorer   
Дата:   11-04-05 21:42

Amazon са много коректни, освен че съм купувал сума ти книги и DVD-та, от тях си купих последния ми монитор - оказа се дефектен и им го изпратих обратно, а те ми изпратиха нов преди още да са получили дефектния от мен!

Отговори на това съобщение
 Re: Amazon.com???
Автор: Amigo   
Дата:   11-04-05 23:17

А как да се ориентира човек за цените, на които се предлагат например DSLRs например? Опитах се да видя за Канон и Никон, обаче не виждам никъде ясна цена - ту някаква задраскана, ту някаква препратка, от която нищо не ми става ясно[smilie11] [smilie11] [smilie2] Освен това пише New and Used?[smilie10] Кои са New и кои Used и с какви цени?[smilie11] А пък и чета някакви Special offers, но и там нищо не ми става ясно [smilie10] [smilie11] [smilie2] Някои може ли да ме ориентира по-точно, pls?[smile] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Amazon.com???
Автор: sP   
Дата:   11-04-05 23:21

хаха :)
там където е задраскана цената под нея има линк от рода на click here to незнам си кво... та кликваш там.. после даваш в дясно ти се пада Add this item to basket(нещо такова) и тогава ще ти покаже цената...
това е така щото уж била прекалено ниска цената и т.н. [smilie3]
иначе used and new е както тука в базара... всеки си пише използвано ли е тялото или не...
успех [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Amazon.com???
Автор: reza   
Дата:   12-04-05 09:25

digitalstore, каква е разликата?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна