Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Споделено (не)удоволствие
Автор: LUMBERJACK   
Дата:   16-03-05 14:14

Изхлузих се от леглото, изпъчих се, за да ми изпука гръбнакът и още преди да отида да се изчурулинкам, пуснах машината да ми на прави едно кафе. Не бързам за никъде и след последните натоварените дни, днес мога да вляза в един любим сайт и да видя какво става там.
Favorites -https://photo-forum.net/ - форум... А! Интересни теми се заформили! Чета, наслаждавам се на кафето, запалвам цигара... Чета...

Абе то много батално започнало да става това място... Тц-тц! Даже капацитети, които не знаят какво има в албумите, започнали да си удрят тежкото мнение в масата, белким счупят бронята на невежеството. ...И огромни усти, пълни с претенции, а НЕпоказващи нищо повече от посредственост, започнали да се изживяват като цензори. ЗНАЧИ така като чета... трябва да си изтрия към 95% от снимките в профила. Ми аз не съм от продуктивните автори и все още нямам 100 снимки, значи ще остана с 3-4. Е, преживява се някак...

Глътка кафе.

А! Гледай ти - интересно е да се чувстваш едновременно като гъза на Азис и като Гершуин. ЗНАЧИ, за да няма такива разминавания, ще забраня гласуването и ще изтрия точките на трите ми останали снимки. Ще се простя с един важен критерий, който ми носеше информация, ама ко да прайш...

Нова цигара.

Гледай, гледай... Значи уж сайтът е и за любители, и за професионалисти, пък хора, които са забравили това, изпускат мозъчни пръдни във форума и лепят етикети от сорта "Вашето е чалга, моето е изкуство!". А следващият казва: "Не! Вашето е чалга, моето е изкуство!", без да се усети, че лепи същия етикет. ...Е, има и адекватни постинги, ама са редки и са като глас в пустиня. ЗНАЧИ докато не се уточни ясно кое какво е, няма да качвам снимки. Ще го преживея някак. Дотогава ще публикувам само в чуждите форуми.

Второ кафе.

...Аааа, какво излиза?! По думите на някои трябва да се срамувам, че имам активно присъствие във форума. Гледал съм прекалено много снимките на другите и съм оставял коментари. Лошо! Щото сега е модерно тези, които пускат глас или ти оставят коментар да се наричат стадо, овце, чалгаджии... Обидно е и да ти лепнат етикет "Елит!". Това значи, че си прасе. ... Но щом трябва да се уеднаквяваме... И нищо, че с желание помагам доколкото мога на хора, които ме питат за това или онова, ще се въздържам вече да правя такива лоши неща. ЗНАЧИ, за да залича позорното петно от профила си, ще изтрия всичките си снимки, всичко от профила и ще остана само с никнейм. Ще се простя и с любимите снимки на други автори, защото ООООО(!!!), какъв срам ще бера, ако някой види, че имам любими снимки на чалгаджии и прасета във форума. Ко ша прайм тогаз?!"

ДА, АМА НЕ!
Защото всичкото това е встрани от полезната за мен информация. Всеки има различни причини да влиза тук. Моите са си мои и говоря за тях само ако бъда попитан. Моля ви, не натрапвайте на останалите вашите причини и не се опитвайте да ги диктувате като правила. Не можем да сме еднакви! Абсурдно е някак.

boni, sas, JORO!
Пускайте промените, че удоволствието да си форумец вече започва да се губи!

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: A400   
Дата:   16-03-05 14:23

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: doktora   
Дата:   16-03-05 14:29

Л-джак,кого визираш?Да не би темата с прасетата да те наточи?
Аз също съм невежа,но благодарение на коментарите мисля че напредвам.
Аз съм си позволявал мнения в/у работи на водещи автори и не виждам нищо лошо в това.Ние имаме право на това,а всеки може да се защити/ако иска/.
Майната им на грозните коментари.
И аз чакам промените,имам даже предложение,но го обмислям.

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: aemon   
Дата:   16-03-05 14:35

LUMBERJACK, някой ден ще доплувам до острова ти на уроци при теб (по няколко неща)! само морето да престане да се сърди. пък гледам, и добри вина имаш. зелева чорбица за дъ дей афтър - от мен. само момите как да прилъжем да се композират... може пък да ги примамим в сини буркани, и после - "режи-плесни" във фотошопа. голямо изобретение, ей, ама аз немам нерви, пък и малко съм си немърлив. пак ти гръб ще превиваш, ама такава е орисията на Атласите... цигара с кафе - ето това е истината! и обещавам да не дразня островитяните.


Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: LUMBERJACK   
Дата:   16-03-05 14:40

doktora,
просто би ми се искало да има малко повече взаимно уважение и зачитане на труда и мнението на другия. Лесно се отрича, лесно се обижда. Доста по-трудно е да си градивен и да разбираш събеседника, при все че мислиш по друг начин. А за да си градивен, няма значение дали си профи, артист, любител, експериментатор... Нямам предвид нищо повече от това. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: charm   
Дата:   16-03-05 14:47

Lumber, виж си мейла, моля те [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: VacMac   
Дата:   16-03-05 14:55

[smilie24] [smilie24] [smilie24] И аз съм за УВАЖЕНИЕТО!!!В крайна сметка "не от всяко дърво става свирка...", нали!!!Но трябва да си останем ХОРА!


Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: kirilius   
Дата:   16-03-05 14:56

Много се кефя, като прочета нещо позитивно (градивно) във форума напоследк [smilie24] [smilie24] [smilie24]

LUMBERJACK, евала!

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: Незнайко   
Дата:   16-03-05 14:56

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: LUMBERJACK   
Дата:   16-03-05 14:59

charm,
благодаря за тази (осъвременена) дзен притча. Наистина ме накара да се усмихна. Доволен съм, че има много хора тук, които с удоволствие биха я прочели, защото кореспондира толкова добре с писанията във форума... и не само заради това.

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: mimurka   
Дата:   16-03-05 15:00

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: A400   
Дата:   16-03-05 15:04

Ами то както е тръгнало, защо да не разделят форума на категории "Профи","Артисти" , "понапреднали" и "баш аматьори". Като за Аматьор е с приемен изпит 100 снимки....с по 50 точки едната...
И ето... остават най-добрите... да се оцяняват сами, а останалите, вкл. и аз, се бориме за приемане във форума.
[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: Mistrall   
Дата:   16-03-05 15:06

LUMBERJACK [smilie24] ..нека да не превръщаме форума в клуб на попръжните...


Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: jimmy   
Дата:   16-03-05 15:15

Доста популистко [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: vizioner   
Дата:   16-03-05 15:16

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: charm   
Дата:   16-03-05 15:31

Lumber, [smilie24] щото си готин! затова сега ти е тъпо
ама ще ти мине
радвам се, че те усмихнах [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: fogas   
Дата:   16-03-05 16:12

LJ ако 95% от твоите фотографии са за изтриване /демек не отговарят на критериите на онези 7-8 ТИТАНИ на фотографията/ то тогава в този сайт сигурно биха останали общо 20-тина творби. /и силно се съмнявам, че ще присъства такава от автор, изказал се в онази тема за розата/ [smilie24]
А ти си извънземен- признай си!

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: doktora   
Дата:   16-03-05 16:21

Да,надявам се да има повече уважение и напътствия тук.[smilie24]
Чарм,сподели с нас дзен притчата,моля!И аз имам нужда от разупскане и усмивка.Може да ми я пратиш на:ddkmonkey@abv.bg,стига да не е нагло![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: aemon   
Дата:   16-03-05 16:27

Чарм, и на ivan@emona.com моля!

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: cho   
Дата:   16-03-05 16:35

LJ,пратил съм ти нещо!

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: vaskoni   
Дата:   16-03-05 16:36

A400 написа:

> Ами то както е тръгнало, защо да не разделят форума на
> категории "Профи","Артисти" , "понапреднали" и "баш аматьори".
> Като за Аматьор е с приемен изпит 100 снимки....с по 50 точки
> едната...
> И ето... остават най-добрите... да се оцяняват сами, а
> останалите, вкл. и аз, се бориме за приемане във форума.
> [beer] [beer]
Ми те това са го направили отдавна в един друг известен Български форум, не му казвам името не заради друго а защото изпитвам погнуса от факта че някой който се мисли за велик ще има право да решава ставаш ли или не за там...та там се кандидатства, също както в академията.
Иначе нищо ново под слънцето-страстите са навсякъде около нас, а също и завистта,омразата...почитанието и възхищението. Прости са нещата...ама трябва да имаш сърце

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: aemon   
Дата:   16-03-05 16:45

jimmy, няма лошо понякога духовете да се разбунят, дори с риск някой да бъде засегнат. един взима една страна, друг - друга. градивно е, ако всеки се замисли по противната теза. но ти май най обичаш да си поплюеш само, нещо съм те запомнил. вземи поне се аргументирай, душата, или да ти подаря един плювалник за рождения ти ден?


Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: zoomaniak   
Дата:   16-03-05 16:58

Приятелю в творчеството му е майката. Аз искам пък да има като теб 1000 автора в този велик ФФ форум. Въобще ти представяш ли си какво правиш. Правиш нещо велико и това го казвам не само към теб а към по-идейните и по-активните хора в този форум без значение брой на снимки; рейтинги мейтинги и т н... То си личи класата. Не мога да пиша повече щото ми е присърце

Просто живей и твори тук - за да ми радваш душата.....

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: charm   
Дата:   16-03-05 17:04

doktora, aemon, имате я [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Споделено (не)удоволствие
Автор: GORBI   
Дата:   16-03-05 17:16

долу-горе същото като zoomaniak исках да кажа...... и ще допълня да не се вземаме толкова насериозно, ами да снимаме с удоволствие...... [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна