Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Тази снимка е велика ! ! !
Автор: fotolady   
Дата:   16-02-05 13:27

Ама, тази снимка просто ме съсипва. Толкова много послания носи, че не знам вече къде да ги слагам. Поздрави на автора.
https://photo-forum.net/i/63155
 Re: Тази снимка е велика ! ! !
Автор: luboar   
Дата:   16-02-05 13:44

слагай ги в любими снимки
 Re: Тази снимка е велика ! ! !
Автор: fotolady   
Дата:   16-02-05 13:47

Това и правя!!!
 Re: Тази снимка е велика ! ! !
Автор: jumbo   
Дата:   16-02-05 14:27

нищо особено дори и лошо композирана.... даже много лошо.....
 Re: И защо?
Автор: Amigo   
Дата:   16-02-05 17:05

Не мога да разбера какво й е великото на тази снимка, честно казано[smilie10] [cool] undefined
 Re: Тази снимка е велика ! ! !
Автор: borissov   
Дата:   16-02-05 20:13

Не знам, не знам...Изобщо не ми харесва, нищо не виждам в нея. Ама грам хич нищо. Кои са тия хора, дето са й натрескали толкоз точки??? Има нещо гнило...
 Re: Тази снимка е велика ! ! !
Автор: pehata   
Дата:   16-02-05 21:34

Айде сега, изказаха се големите майстори. [smilie9] Ако ви дразни това, че някой хвали нечия снимка, не си го изкарвайте на автора.

Като на вас не ви харесва, на много други е харесала, не ги обиждайте и тях с надменните си коментари. ОК?

Amigo, приятелю, качи някоя снимка да се научим как трябва, като толкова знаеш.



Публикацията е редактирана (16-02-05 21:37)
 Re: Тази снимка е велика ! ! !
Автор: Madball   
Дата:   16-02-05 21:55

Na mene su6to mi haresva!
 Re: Тази снимка е велика ! ! !
Автор: borissov   
Дата:   16-02-05 21:58

pehata: Аз нищо надменно не виждам. Живеем в свободна държава (относително), и мисля, че всеки има право да изкаже мнението си. А моето е, че туй е crap.
 Re: Тази снимка е велика ! ! !
Автор: Pehata   
Дата:   16-02-05 22:30

Borissov, твоите снимки са наистина добри и ти си този, който има най-много право на мнение. Но чак пък crap - хайде да си имаме уважението!Това не е ли надменно?
Мен ме кефи много, с една малка забележка, която няма да казвам.

Но останалите, които нямат нито една качена снимка или имат, но доста слаби, да си траят, защото не им отива. Тук се сещам за една мисъл на Паоло Куелю "Странно защо всеки може да те учи как да живееш живота си, но никой не знае как да живее своя собствен"

Аре не ме ядосвайте, да не оставя добрия тон.
 Re: Тази снимка е велика ! ! !
Автор: cooler   
Дата:   16-02-05 22:50

Може би тия коментари си имат друго място и то е под самата снимка. За какво трябва да се дъвче това тук, а под снимката в повечето случаи да се четат цъкания и хвалебствия. Даже се чудя как fotolady чак пуска пост за това. За кадъра ще се въздържа от коментар. [smilie2]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена