Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 филмов скенер
Автор: Yan-b   
Дата:   14-02-05 19:02

Търся компетентен съвет за диапозитивен скенер. Доколкото разбирам DiMAGE Scan Elite 5400 е добър вариант за мен (не знам как се работи със софтуера), макар че Интер Дата Системи ООД го внасят на двойна цена в БГ. Учудва ме, че Minolta sсan dual IV има автоматично подаване на ролката и по-добра скорост (или грешно чета характеристиките). Има ли изобщо скенер с пълна,или частична автоматизация? Какви са преимуществата на DiMAGE Scan Elite 5400, след като е по-нов и скъп? Друг добър филмов скенер до 1000евро? Предварителни благодарности

Отговори на това съобщение
 Re: филмов скенер
Автор: Yan-b   
Дата:   14-02-05 19:12

NIama li koi da pomogne i posywetwa

Отговори на това съобщение
 Re: филмов скенер
Автор: Stoevmobile   
Дата:   14-02-05 19:47

Yan-b,
днес хората празнуват и е нормално тези, дето могат да ти помогнат, да са "на маса" някъде.
Почакай до утре - едва ли точно на момента ти е належащо, да купуваш.
Успех и поздрави за двойният празник [smile]
[shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: филмов скенер
Автор: Yan-b   
Дата:   14-02-05 20:03

now sam v sita i ne znam kakva e dynamikata:) hubav praznik i na teb

Отговори на това съобщение
 Re: филмов скенер
Автор: Otvorenia   
Дата:   15-02-05 05:02

Shtom tursish avtomatizacia znachi tova e po dobria scanner za tebe,po burz e no i tsenata mu e pochti dvoina:

http://www.nikonusa.com/template.php?cat=1&grp=98&productNr=9238

Nezavisimo che e na 4000 dpi a ne na 5400dpi az bih go predpochel, zashtoto ot 4000dpi nagore nishto sushtestvono poveche ne mojesh da izvlechesh. Nikona e 3x burz pri samoto scannirane, inache preview-to e sushtoto vreme s Minolta.
Nikon izpolzva ICE software koito e mnogo dobar i mislia che e dosta po dobur ot na Minolta, no vse pak ima goliama razlika v tsenata.

Taka che ti si reshi. Az na tvoe miasto ako parite ne sa problem bih vzel Nikon.

Отговори на това съобщение
 Re: филмов скенер
Автор: dent   
Дата:   15-02-05 08:32

https://photo-forum.net/forum/smileys/smiley23.gif
НР

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна