Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Архив
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: dslr   
Дата:   27-01-05 22:55

Долър ден на всички!

Чета от известно време и установявам, че курсовете по фотография се увеличават. Очевидно е времето за такава дейност. Прочете ли човек коментарите разбира, че има голям "глад" за такова обучение. В тома няма нищо лошо - колкото повече научили тънкостите на занаята и увеличаване на прилагането му, толкова повече се ,увеличава възможността за откриване на нови фотографски таланти! От това имали нещо по-добро / може би по-честата смявана на техниката/?
Въпросът ми е за тези безумни цени които се искат. Прочетете внимателно и ще видите за какво става дума. Освен това се избират често места -7-ма картофен пояс в ляво след светофара. Ако действително човекът има желание да обучава хората и да остане в историята да намали стойноста с 50% и тогава ще направи два курса ! Така ли е Asahi!
Знам, че ще се опиташ да донесеш вода от 50 кладенеца и ще ми +докажеш+, че разходите по курса са толкова големи, че ти дори си реално на загуба!
Хайде, хайде, само ти си правил и правиш курсове!
Вместо да се обиждате и стремите да ме оплюете, помислете малко върху това което ви написах!

Аз не съм от тези които организират в момента курсове! Вервайте ми!

 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: asb1   
Дата:   27-01-05 23:03

верно си е, курсовете трябва да сплотяват корлектива, да създават конкуренция...високите цени не са гарнция за качество и правилна насока на обучението!
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: scrap   
Дата:   27-01-05 23:14

добре де,не разбрах само за какви конкурси става въпрос?[smilie11]
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: jimmy   
Дата:   27-01-05 23:15

Пълни ТЪПОТИИ. АМА ПЪЛНИ.

Хонорара на лектор в България за 1 ден курс в областа на ИТ е поне 150 евро. Не виждам какво искате от Асахи. [smilie9]
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: sp   
Дата:   27-01-05 23:26

аз не смятам че са височки цените също... при положение че отивам на урок по математика и плащаш по 15лв за два УЧЕБНИ часа а тоя курс ти излиза по ~9лв за два АСТРОНОМИЧЕСКИ часа...
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: nanapak   
Дата:   28-01-05 12:14

Абе хора неграмотни, не ви ли стига грамотията поне да различавате курс от конкурс?!?
[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]
Не искам да коментирам, за да не обиждам повече първите двама.

 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: asahi   
Дата:   28-01-05 12:28

DSLR,
Ако искаш да се учиш не е проблем да намериш курс с каквато цена поискаш. Даже без пари. Ако ти е кисело гроздето стой на сянка под лозата - съвършенно безплатно е.
Има хора, които си пият бирата на скамейка в парка. Други ходят по заведения, включително в картофения пояс. Не съм забелязал двете групи да се замерят с бутилки и халби по този повод.
Лично аз не искам да оставам в историята и да обучавам хората. За това няма да ти нося вода от посочените кладенци. С горенаписаното не се опитвам да те обиждам и оплювам.
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: magnet   
Дата:   28-01-05 13:09


а колко според теб трябва да струва интелектуалния труд? 1 лев на час???
ако иска човек да се учи, но няма пари начини много - купуваш си книжка и четеш, гледаш другите в ръцете и крадеш, питаш и питаш и питаш и ако не ти обърнат внимание не се сърдиш, защото знанието е пари.
и ако искаш да си го купиш и не ти стигат парите - работи повече, за да изкарваш повече.
разсмя ме с тази тема. честно.
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: ivo80   
Дата:   28-01-05 14:32

То не е задължително да ходиш на курс, като не искаш недей!
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: djore   
Дата:   28-01-05 14:43

абе за пазарни отношения да сме чували...толкова е решил, че му струва, толкова е поискал...ако е висока цената, просто няма да си продаде "продукта"...нормално е нали, даже логично... как пък не взе някой да го похвали този организатор на курсове... най-естественото нещо ми се струва да иска да спечели и пари
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: asb1   
Дата:   28-01-05 14:58

nanapak, дай да се обиждаме тогава..да те видя щом си толкова ербаб! Може от фотография да не разбирам, ама да се заяждам мога! А относно заглавието вероятно има грешка или нарочно така е написано за да привлече вниманието, а ако не знаеш при писане на текстови документи ....се допуска до 3% грешки :-))....
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: asb1   
Дата:   28-01-05 15:02

nanapak, ще се заяждаме ли.....или...[beer]



Публикацията е редактирана (28-01-05 15:08)
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: the_shooter   
Дата:   28-01-05 16:20

Съгласен съм с DSLR, цената наистина ми се струва голяма. Извинявайте, но има ВУЗ-ове, където това е цената за семестър, пък и съм сигурен, че повечето от тукашните "ГУРУ-та" на фотографията се учили безплатно (държавна поръчка ). Просто според мен някой се е взел много на сериозно! Нищо лично, но недейте смята, че ако някой не разбира от фотография, е глупак като цяло. Мисля, че идеята на сайта е не само да показва фотографии, но и да образова нечинаещите (като мен), така че показвайте, обучавайте, ние ще Ви пляскаме!
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: jimmy   
Дата:   28-01-05 16:43

Тая тема стана сборище на малоумници, предлагам админа да я затвори за да не се стигне до по-големи глупости, темата така или иначе е некоректна.

И на тоя няма какво да му се обяснява...

само shooter-че обърни внимание, че държаваната поръчка не е = безплатно обучение.



Публикацията е редактирана (28-01-05 16:44)
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: n1x0n   
Дата:   28-01-05 17:01

dslr, я кажи според теб колко би трябвало да струва един такъв курс? интересно ми е да чуя твоята прогнозна цена?
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: papi   
Дата:   28-01-05 17:03

само не разбрах,за фотокурсове ли става дума или за фотоконкурси...
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: the_shooter   
Дата:   28-01-05 17:08

Aми каква за този, който следва Jimmy. Аз поне не съм плащал нищо! И ако си нервен - моля те облекчи се и тогава пиши.
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: jimmy   
Дата:   28-01-05 17:12

Това, че не си го плащал ти не значи, че е безплатно.

Готиното е, че на мен като ми е плащала държавата, явно е имало за какво, защото мога да си запиша, които си курс искам - за разлика от теб - явно всичко е било на вятъра, след като ревеш по форумите, че не можеш да си позволиш курс, който дори не е скъп.
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: the_shooter   
Дата:   28-01-05 17:21

Не рева, просто отбелязвам! А това че ти е плащала държавата е = на това, че на теб ти е било безплатно . Ако си от тези, дето вечер продават снимките за по 3 - 4лева в заваденията - прав си спора е безполезен!
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: jimmy   
Дата:   28-01-05 17:35

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: MITAKA   
Дата:   28-01-05 17:38

За съжаление в България е така - всеки иска супер качество за продукт или услуга ,но ако може без пари.Е ,такова животно нема!
 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: stoevmobile   
Дата:   28-01-05 23:38

Баси и смешниците!
Asahi предлага обучение и дава смешна цена, като се има предвид, че това не е за 250 души група, примерно......
Колко му стрували консумативите, а? [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Ми колкото - толкова[smilie5]
Баси туй надзъртане у чуждо канче няма ли да отмре някога...
Искате ли да учите ултразвук, радиоскопия, хирургия, астрономия, акушерство, професия някаква...... консумативите колко стрували...... и колко струва майсторството...
баси, не е смешно, ами тъжно......
Ходи раждай у Майчин Дом, ако си жена, или ако си мъж - прати съпругата си там и гледай, "колко струват консумативите" или "доброто отношение"....
баси и сравнението избрах, ама.....
искаш ли качество - ми позволи на Майстора да си получи хонорара..
ядосах се, извинявам се, ама тъпотии ме засягат.......

 Re: ФОТО КОНКУРСИ В БЪЛГАРИЯ!!!!!!!!!!!
Автор: sas   
Дата:   29-01-05 04:11

dslr, gak1, pcmaster, защо ти трябваше да регистрираш dslr, за да попиташ Asahi за цената на курса. Не звучи сериозно това, което правиш. Звучи като опит да подриваш нечий авторитет. Деактивирам ти и трите потребителя, защото чвно не играеш честно.

Ако искаш да ползваш някой от тях ми пиши и ще ти го пусна но маркиран като некоректен потребител.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена