Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 .
Автор: rinky   
Дата:   29-09-12 20:46

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: rinky   
Дата:   29-09-12 20:46

[smilie23]



Публикацията е редактирана (11-10-12 19:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: svilen_iovkov   
Дата:   29-09-12 23:39

на колко кадъра е?

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: aivanov   
Дата:   30-09-12 00:28

Колега, казвай кадрите на тоя красавец...

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: jey6   
Дата:   30-09-12 00:51

Пише си 110255

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: aivanov   
Дата:   30-09-12 03:22

Чудесен си. Успех с продажбата на 110,000 км за 2500. Аз ще додам още 500 лв и ще си взема чисто нов Д600. Що всеки иска да е**е дявола по чорапи, не знам...

И относно гаранцията - НЕ важи в БГ.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: iva_drag   
Дата:   30-09-12 08:45

Какво го почнахте човека - супер си е цената за тези кадри!
И относно гаранцията - ще го напиша черно на бяло - европейската гаранция СЕ ПРИЗНАВА от вносителите на Никон в България! При същите условия - наличие на гар. карта и касов бон!
Проверено!
Пък вие си пишете ....


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: Pavlov   
Дата:   30-09-12 08:55

iva_drag: Не виждам гаранционната карта да има печат на магазина, от който е купено тялото (и изобщо не е попълнена). Така че - sorry, не важи.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: rinky   
Дата:   30-09-12 11:54

Кадрите са ги написали от сервиза на Никон. Номера на гаранционната карта ясно се ВИЖДА и на документа който съвпада и е валидна.

Много остроумни коментари има не на място обаче. И Автор: aivanov айде дай ми го този д600 за 3000лв и ти връчвам парите ?

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: Teddy76   
Дата:   30-09-12 12:12

намери си някой да ти оправи ДДС-то и ти стъпва на 3200, а с клиентска карта от павилиона - по-малко. отделно ако имаш как да си го донесеш от щатите е под 2000 долара (пак към 3 бона се връзва)

iva_drag, като ти е толкова супер цената - взимай, какво чакаш?!

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: rinky   
Дата:   30-09-12 12:45

Teddy76

Значи да разбирам, че можеш да ми го уредиш + клиентската карта ? Защото ДДС-то не се намира на всеки метър, а тук всички явно ги имате тези преференции[smilie10]



Публикацията е редактирана (30-09-12 12:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: aivanov   
Дата:   30-09-12 12:56

Rinky, приятелю,

Ще ти отговоря лишено от всякаква емоция - обади се утре в Профайлд и питай с ТОЗИ сет от документи ще ти признаят ли гаранция.

Относно Д600 - вземи (или пусни) калкулатора и пиши:
3999 * 0.94 (много хора имат 5-6% клиентска отстъпка на Никон, моята е 6%). Получаваш 3759 лв.
От нея извади 20% ДДС: 3759/1.2 = 3,132лв.

За ТАЗИ ценова разлика е крайно грешно да минаваш от чисто нова камера ПОСЛЕДНО поколение на такава, на 110,000 кадъра и на 4+ години модел. Това исках да кажа. Виж, да беше купен миналата седмица и да е на 2-3к кадри - ок, ама така...

Въпреки всичко ти желая успех с продажбата - всеки сам решава на каква цена да си продава техниката. В днешно време едно НЕЩО струва толкова, колкото ПАЗАРЪТ е склонен да плати за него. Купувачите са тези, които решават.

Поздрави
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: Teddy76   
Дата:   30-09-12 13:08

Казвам каква е простата сметка, която повечето хора в този форум биха си направили и биха използвали за да си купят нещо толкова скъпо. За приятел няма проблем да уредя нещо такова, а теб нито те знам, нито познавам, но срещу 50% от намалението, което ти уредя и ти можеш да намажеш нещо по-евтино, ако нямаш как по друг начин (което се съмнявам) :)

За от Щатите важи същото ... имам човек, който си идва от там след 10 дни ;)



Публикацията е редактирана (30-09-12 13:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: Giorgio.K   
Дата:   30-09-12 14:00

Абе кво му спамите на човека обявата?
И на мен ми изглежда висока цената точно за това тяло, ама ако на някой му изнася ще си го вземе.
И тази сметка с ДДС-то престанете да я правите щото хората дето имат възможност да си приспадат ДДС-то са много малка част от форумните купувачи, т.е. това е по-скоро изключение.
Пък който може да приспада ДДС не знам защо изобщо го гледа този базар, а не ходи веднага в магазина - аз така бих направил.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: B0_   
Дата:   30-09-12 14:46

Така много правилно 4 години се опитвам да намеря някои с ДДС без да взима 50% от сумата или въобще да не се притеснява дори работодателат ми не иска да ми поеме ДДС разнозки за Тяло ...
Така че ако имах ДДС и си имам отстъпката която си имам попринцип нямаше да гледам тук обявите...
Впрочем това тяло съм го виждал имал съм д700 мисля че това тяло ще държи повече 250 000 кадъра отделно че изглежда пазено телцето...
да имаш нещо на 100 000 кадъра и да изглежда така Колеги това значи че е гледано .
Впрочем понякога нещо ползвано е по добре от нещо ново с обективите често става така...
Взимаш го и като мен чисто нов 24-70 и на 50 мм е пълна боза ... защо еми ... нямам яснота фабрично дефектче което се съмнявам да се оправи със сервиз а замяна на нов едва ли ще бъде организирана от Никон...
И много др такива случаи...
Цената никой не е казал че е супер оферта но ако някой има желание еми да се чуят с момчето пък да помислят... Коментарите от сорта има Д600 :) който няма да го има скоро в БГ визирам д800 и д4 случаите на които се нагледах преди да си купя след 2 месеца Д800 чакане... Успех Колега с продажбата като го видят на живо телцето ти няма да си мислят на колко кадъра е все пак това е просто затвор който може и никога да не се развали или поне не и в близките години...
Ама доста тука купуват с идеята да продават после и си броят кадрите егати тоя апарат за снимане ли е или за препродаване...

[cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: Plamen11   
Дата:   30-09-12 16:09

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: aivanov   
Дата:   30-09-12 16:32

Колега B0_,

FYI - Д600/800/Е ще бъдат налични първата седмица на Октомври в България. Не, че има значение, де... голям дебат стана, голямо нещо. Казваш за ДДС-тата, разбира се, че ако го има в магазина, ще отида от там да си го купя и грам няма да се замисля. Защо не предложиш някой "магазин", който има нови Д700 в БГ, че не се сещам...

Давайте го по-кротко и по-подготвено, когато пишете, че иначе става страшна плява...

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: B0_   
Дата:   01-10-12 00:26

Колега aivanov,

Не съм го дал повече от кроткото...
Но малко или много излишно е да се пазарите без даже да сте го видели коментарите са ви малко прекалени и само спамят... Това тяло държи много кадри ама много...
За идването на телата :) моля те недей... като се наредиш на опашката и дойдат две тела за цяла БГ и са резервирани и пак чакаш и така няколко Сета тогава ще коментираме незнам какво тяло си си купувал ти скоро но аз си купих и чаках и по голям късмет го взех защото един човек месеци преди мен резервирал телце и се отказа от д800 след като е дошло.

А иначе сме "Кротки" виж кога коментираме след като някой друг по "Буен" се е обадил преди нас.
Цената се решава от собственика пазарлъка се прави най добре на живо или телефон или някакво Live коментиране със собственика ако не съм прав явно някои форумци са се упдейтнали много и аз съм назад с модата за което ме извинете ще си карам така пък за сега нямам някви страшни откази или пазарлъщини.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: aivanov   
Дата:   01-10-12 00:35

Живи и здрави, значи :)

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: swiftyfan   
Дата:   01-10-12 00:38

Изчакайте да отида за пуканки и продължете, please!

Продавача (пазара) определя цената. Стига сте (сме) спамили в темата.

Успех с продажбата![smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: da.fo   
Дата:   01-10-12 02:28

aivanov,
нещо грешиш в сметките! D 600 не е 3999 а 3849 [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: B0_   
Дата:   01-10-12 03:14

Последно ;) Ако всички продавачи в цял свят обявят цена 5000 лв на това тяло по магазините го няма никъде каква ще е цената му реално ;) пазара се определя от продавачите това са си техни вещи цената е такава каквато искат те дали ти оттърва да я платиш си е твой проблема :) пуканките свършиха и за мен ... лека [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: Teddy76   
Дата:   01-10-12 03:35

Ами не е точно така. Пазара се определя едно от продавачите и второ от купувачите. Ако цената е прекалено висока за даден артикул се търси аналог на по-ниска цена, от това стоката залежава и продавачите ако искат да продадат стоката - свалят цената ... който има желание може да прочете повече по въпроса в някой учебник за стоки и пазари ;)

Другото пакетче пуканки - за утре :P

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: ditam   
Дата:   01-10-12 08:21

Колега, как успя да напердашиш 110 000 кадъра за 2 месеца? Требе да си милионер вече.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700
Автор: da.fo   
Дата:   01-10-12 10:52

ditam,
не си разбрал - преди 2 месеца колегата е носил апарата в сервиз и оттам е бележката с броя на кадри. Иначе човека си пише , че има още няколко месеца гаранция. Тялото си изглежда външно като на по малко кадри - [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР