Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Canon EF 100-300/3.5-5.6 USM.
Автор: chefo1979   
Дата:   02-08-12 11:58

Здравейте!

Продавам горепосоченият обектив, който не ползвам от много време насам.
Паметливите сред вас ще си спомнят, че бях пуснал тази тема:
Какво е това на лещите
Още тогава занесох обектива при колега от Варна, който след броени дни ми върна стъклото изчистено, при което ме успокои, че щети по просветлението и химичните покрития няма. Доколкото разбрах, сред стари обективи подобни случки не са рядкост, но имах късмет да се размина само с чистене.
Известно време (3 месеца) изчаках за да видя дали всичко си е наред с обектива и след като съм убеден в това, отново го пускам на базара.
Заради всичките му перипетии го пускам на сравнително ниска цена, посочена по-долу.

Сега няколко думи и за самият обектив - козметично има следи от употреба, но нищо фрапантно. Конструкцията му е една идея по-добра от подобните му обективи, скоростта и надеждността на фокуса са отлични (USM).
В ценовата му категория са 75-300 в различните си варианти и EF-S 55-250/IS - като острота и цветопредаване 100-300 определено ги превъзхожда, поради което и навремето бе предпочетен от мен когато си подбирах дълго варио.
Сравнително лек и не много тежък, ползва масовите филтри на резба 58мм. Зум-ринга е удобен и масивен, фокусният (който не се върти при фокусиране) е малък и неудобен, но така или иначе никога не съм го ползвал. Приятен обектив, ползван от мен на 350D, 550D, 20D, 5D без забележки и трудности.

Обективът има предна и задна капачка.
Намира се във Варна, пътува с Еконт за сметка на купувача.
Снимки ще кача довечера.

Цена: 200 лева.

За контакти - на лични или на 0893 93 44 33, Стефан.

Поздрави на всички!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР